Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | vojtěšinka | Datum vložení: 31.07.2012 19:11 hod. | |||
|
my pojedem přes Sušici na Kvildu,možná ,že zrovna pojedem přes vás ještě jsme tam nebyli![]() |
||||
| vojtěšinka | alis | Datum vložení: 31.07.2012 18:58 hod. | |||
|
10km od Sušice | ||||
| opickajura | dagica | Datum vložení: 31.07.2012 18:57 hod. | |||
|
hezkyyy,,super výklad![]() ![]() a to, že se to šmiklo před 14 dny nevadí??myslím kvůli úrodě příštího roku, |
||||
| dagica | OPI | Datum vložení: 31.07.2012 18:48 hod. | |||
|
HLAVNE, CO NEPROREŽETE NA PODZIM, MUŽETE UDELAT NA JARE, NEŽ BUDE MIT STROM MIZU. ODRIZNOUT TAKE VŠECHNY DIVOKE VETVIČKY, TY JEN BEROU SILU | ||||
| dagica | OPI | Datum vložení: 31.07.2012 18:45 hod. | |||
|
ABYCH NEVYPADALA CHYTRE, ALE NEŽ JSEM SE SEM STEHOVALA, TAK JSEM SE TO UČILA OD TATY. PRIŠLA JSEM DO RODINY, KDE TAKOVE PRACE NIKDO NEUMEL. PROREZAVALA JSEM STROMY NA PODZIM I NA JARE. HLAVNE NE JEN TVAR, ALE PROREZAT ZEVNITR KORUNY, ABY MELA SVETLO A SLUNIČKO. TATKA VŽDYCKY RIKAL -MALO REZU, MALO OVOCE. HLAVNE BEZ SEMTIMENTALITY A ODVAŽNE![]() |
||||
| alis1 | vojtěšinka | Datum vložení: 31.07.2012 18:34 hod. | |||
|
ty bydlíš v Sušici nebo kde už si to nepamatuji,to bys měla radost kdyby se nás tam 5 k vám vrhlo![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 31.07.2012 18:34 hod. | |||
|
tak zase pádím,jdeme opékat špekáčky,večer tu budu určitě-čauky |
||||
| vojtěšinka | alis | Datum vložení: 31.07.2012 18:31 hod. | |||
|
tak se u nás zastav na kávu,něco upeču | ||||
| alis1 | tak | Datum vložení: 31.07.2012 18:29 hod. | |||
|
mladý už konečně odešli,zalila jsem kytky za okny,otrhala rajský,okurky a cukety a teď už budu při úklidu klikat.Musím se dostat na včerejší místo a zítra ráno jedem na výlet .Celý den budem na Šumavě![]() |
||||
| opickajura | vojtěšinka | Datum vložení: 31.07.2012 18:27 hod. | |||
|
já budu mít zítra prodlevu..mám malýho a pojedem s nim ven,V pátek jede na dovču tady po ČR na 3 týdny | ||||