Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tvackova1 | * | Datum vložení: 02.08.2012 15:51 hod. | |||
|
ja jen tak sbiram na bodiky ,nemam čas ale chci ten gril ,za celou soutěžu mně byli jen 4 ja mam i part jen 4 tak aspon an tu 5 poslali by |
||||
| dagica | EVIS | Datum vložení: 02.08.2012 15:43 hod. | |||
|
JA JIŽ DVA DNY CESTUJI OD 50 DO 52 A ZPET. JE TO JAKO STEP AEROBIKA![]() |
||||
| Evis | tvackova1 | Datum vložení: 02.08.2012 15:34 hod. | |||
|
Táni, máš to o trochu lepší než já, ale také žádná paráda![]() |
||||
| Evis | další | Datum vložení: 02.08.2012 15:33 hod. | |||
|
žolík!!! Tak hele Bohouš, to už by fakt stačilo. Mám těch žolíků pořád 150 a pořád je za něco musím měnit. Tak konec srandy a začínáme pořádně makat, nebo bude ![]() ![]() ![]() |
||||
| tvackova1 | ale to malo platne jestli nemam gril | Datum vložení: 02.08.2012 15:32 hod. | |||
|
akce 02. 08. 2012 15:30 Sebrán "Grilovací nářadí" za 25 bodů 02. 08. 2012 15:24 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 02. 08. 2012 15:15 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 02. 08. 2012 15:11 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 02. 08. 2012 15:06 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 02. 08. 2012 15:03 Sebrán "Maso" za 15 bodů 02. 08. 2012 14:56 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 02. 08. 2012 14:52 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 02. 08. 2012 14:49 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 02. 08. 2012 14:43 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 02. 08. 2012 14:37 Sebrán "Maso" za 15 bodů 02. 08. 2012 14:29 Sebrán "Grilovací nářadí" za 25 bodů 02. 08. 2012 14:21 Sebrán "Maso" za 15 bodů 02. 08. 2012 14:11 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 02. 08. 2012 14:07 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů |
||||
| zirafa1 | Pro posílače | Datum vložení: 02.08.2012 15:29 hod. | |||
|
potřebuji pár grilů,nářadí a zeleninky,tak kde to vázne?To je samé pečivo,žolík a pití,s takovou si nic nenahrabu!Že by to chtělo nějaký úplateček v krabici? | ||||
| Evis | ha, | Datum vložení: 02.08.2012 15:26 hod. | |||
|
a ono to pokračuje 02. 08. 2012 15:21 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 02. 08. 2012 15:16 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 02. 08. 2012 15:11 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 02. 08. 2012 15:05 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů ![]() ![]() ![]() |
||||
| Evis | dagica, | Datum vložení: 02.08.2012 15:23 hod. | |||
|
velmi zábavné . Včera jsem končila na 72, ráno jsem tam byla také, udělala dvě párty a byla jsem na 69, no a teď už jsem zase tam kde včera![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 02.08.2012 15:11 hod. | |||
|
ja už nevim jak ten gril i vypada![]() |
||||
| dagica | EVIS | Datum vložení: 02.08.2012 15:10 hod. | |||
|
TO TO MAME SKORO STEJNE, NENI TO ZABAVNE![]() |
||||