Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 07.08.2012 18:25 hod. | |||
|
v tuto chvíli mám 135 žolíků a to je už asi tak tři dny postupně likviduje, pořád jsem jich měla 150 a tak jsem pořád měnila za nedostatkovou zeleninu. | ||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 07.08.2012 18:21 hod. | |||
|
moje zásobičky, nic moc ![]() Pečivo Nápoje Klobása Maso Zelenina Grilovací nářadí Gril 21 12 7 5 6 2 6 |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 07.08.2012 18:19 hod. | |||
|
to máš tolik žolíků? To jsi teda šikulka .Já potřebuju ještě jedno maso a jednu klobásku na poslední dvě párty, víc už neudělám, a pokud to nedojde tak si to vyměním za svých umrněných 13 žolíků ![]() |
||||
| Evis | už | Datum vložení: 07.08.2012 18:17 hod. | |||
|
potřebuji jenom: 9x maso 5x zeleninu 1x nářadí abych udělala ještě tři partičky. Když to Bohouš nepošle, tak se vůbec nic nestane, protože mám na to všechno žolíky ![]() ![]() ![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 07.08.2012 18:02 hod. | |||
|
tak to máš pravdu. Mě ted přišla zelenina a tu fakt nepotřebuju. No, ještě pár hodin to musí Bohouš vydržet a my taky ![]() |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 07.08.2012 17:55 hod. | |||
|
asi už je z toho Bohouš úplně zblblej , posílá správný ingredience na nesprávný místa. Kdo chce pití dostane maso, kdo chce maso dostane pečivo... No jo, má toho kluk asi už plný kecky, ale musí vydržet do půlnoci![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 07.08.2012 17:30 hod. | |||
|
jějej, takhle jsem to fakt nemyslela: 07. 08. 2012 17:29 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů polepši se ![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 07.08.2012 17:28 hod. | |||
|
Bohoušku, kdybys tam někde vyšťoural dvě klobásky a jedno maso, tak bych se opravdu neurazila ![]() |
||||
| Evis | no | Datum vložení: 07.08.2012 17:09 hod. | |||
|
to jsem se na to maso načekala![]() 07. 08. 2012 17:07 Sebrán "Maso" za 15 bodů ![]() ![]() ![]() |
||||
| opickajura | kuk | Datum vložení: 07.08.2012 16:10 hod. | |||
|
dorazila jsem z práce a držím 18..vypadá to, že někdo za mnou sysluje a v noci budu čumět | ||||