Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| ABIGEL2222 | ahojky | Datum vložení: 27.08.2012 23:23 hod. | |||
|
Ahojky mám skvělou prácičku-koukněte holky je to super a registrace zdarma... http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=128975 ![]() |
||||
| opickajura | halooo | Datum vložení: 27.08.2012 20:11 hod. | |||
|
kde je kdo? |
||||
| opickajura | kuk | Datum vložení: 26.08.2012 22:48 hod. | |||
|
a máme fotosoutěž,,máte připravená nafocená jídla? Mám jich hodně,vyberu to, kde mám stejný image,aby bylo vidět,že jsou moje.Stalo se mi v jiné soutěži,že jsem to klofla z netu,protože už moje foto v soutěži kdysi bylo.Tak ať neni problém![]() |
||||
| vojtěšinka | ahojky všem | Datum vložení: 21.08.2012 07:57 hod. | |||
|
po delší době se jdu na Vás juknout co je nového včera jsem vyprovodila naší Janinu na letadlo-už se ráchá v Chorvatsku/s mořským koníkem/ a já abych pomalu začala balit zbytek rodiny-v pátek jedeme do Itálie-autem-už se nemůžeme dočkat-letos jsem se ještě nekoupala-a hlavně si odpočineme od všeho/doufám/ tak až se vrátím/nebo spíš naše Janča za 3 týdny/tak sem hodí pár fotek mějte všechny pěkný den |
||||
| saruz | Emanunel | Datum vložení: 12.08.2012 21:02 hod. | |||
|
taky jsem koukla, máte to tam moc hezké a dětičkám se to určitě bude líbit ![]() |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 12.08.2012 20:26 hod. | |||
|
díky ![]() |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 12.08.2012 20:19 hod. | |||
|
už jsem ti odpověděla, hi hi. Market je v Topolové ulicij ka se točí autobusy. Od našeho domu je to cca 30 pěšky s malými dětmi. |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 12.08.2012 20:10 hod. | |||
|
ahoj, už jsem mrkla a vypadá to moc hezky. Kde to, prosím tě, přesně je?Před chvílí jsem ti poslala mail. ![]() |
||||
| Emanunel | ahoj | Datum vložení: 12.08.2012 19:47 hod. | |||
|
koukám, že tay je nějak mrtvo, asi všechny odpčíváte po klikačce. Jeslti chcete, tak mi jukněte do alba. Dala jsem tam fotky oparku, co se u nás v září bude otvírat. Je to tam nádherný. |
||||
| saruz | telelot | Datum vložení: 11.08.2012 20:06 hod. | |||
|
taky dobrý ![]() ![]() ![]() |
||||