Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| biglol | saruz | Datum vložení: 15.09.2012 11:29 hod. | |||
|
Díky, mám ![]() |
||||
| saruz | Haló, haló, | Datum vložení: 15.09.2012 10:39 hod. | |||
|
kdepak všichni jste? Na fb je zrovna rychlá soutěž o 350 bodíků, tak neváhejte a šup pro ně, možnost sebrání až do 12:00 hod. ![]() |
||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 15.09.2012 01:21 hod. | |||
|
Tady je konec léta definitivně, ale docela mne překvapilo, že se hodně ochladilo a to hodně i v Chorvatsku. Aspoň jsem to četla. Měj se hezky. Doufám, že snad chvíli bude babí léto.Vždy to tak uteče.![]() |
||||
| dagica | Kdepak | Datum vložení: 14.09.2012 19:41 hod. | |||
|
jste kdo? Dnes sice neprši, ale teplo take neni nic moc. Asi je opravdu konec leta![]() |
||||
| dagica | Tak | Datum vložení: 12.09.2012 23:10 hod. | |||
|
dnes to slibovane opravdu začalo. Chladno a dešt . Ale snad se to ma v patek zlepšit a byt ješte teplo. Uvidime![]() |
||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 09.09.2012 01:15 hod. | |||
|
Já dobře. Jezdili jsme u nás k vodě. Máme to 7 kilometrů. Počasí se už změnilo. A na teplo už budeme brzy jen vzpomínat. Ještě má být 3 dny trochu teplo a šmitec.![]() |
||||
| dagica | BOBINA | Datum vložení: 08.09.2012 22:30 hod. | |||
|
ZDRAVIM. BYLA NADHERA. POČASI JSME MELY JAKO OBEDNANE, CELYCH 14 DNI SLUNIČKO, VODA TEPLOUČKA, TAK JSME SI TO S LARINKOU OPRAVDU UŽILY. A JAK JSI TY PREŽILA TY VEDRA? | ||||
| Bobina | ahoj dagi | Datum vložení: 07.09.2012 17:54 hod. | |||
|
Jak bylo na dovolené u moře?![]() |
||||
| dagica | CHLADNA | Datum vložení: 07.09.2012 17:04 hod. | |||
|
RANA A SLUNIČKOVE DNY - JEN ABY TO VYDRŽELO SO NEJDELE . TAKE JIŽ ČEKATE KLINAČKU ? |
||||
| vojtěšinka | ahojky holky | Datum vložení: 04.09.2012 08:24 hod. | |||
|
tak jsem se v sobotu vrátila z dovolený z Itálie-odpočatá a opálená-a tady skoro beze změn včera jsme vyprovodili tu naší nejmenší do první třídy/moc se jí nechtělo/,ale v pohodě,dnes už pelášila bez problémů jsem něco málo posnídala a jdu na tu hordu prádla,polovinu věcí už mám přepranou-tak jdu žehlit/mi si vozíme i povlečení,tak toho mám horu/ |
||||