Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| LudPa | . | Datum vložení: 04.10.2012 17:57 hod. | |||
|
Jé, teď jsem začala. | ||||
| Krskova29@ | a | Datum vložení: 04.10.2012 17:55 hod. | |||
|
1001 bodu a 105.místo. | ||||
| kotatko | tvackova1 | Datum vložení: 04.10.2012 17:53 hod. | |||
|
04. 10. 2012 17:48 Sebrán "Hromada zlaťáků" za 10 bodů měla jsem ho dřív ale potřebuji ještě jedno at udělám jednu truhlu |
||||
| tvackova1 | kotatko ,to asi byl tvuj | Datum vložení: 04.10.2012 17:52 hod. | |||
|
04. 10. 2012 17:51 Sebrán "Hromada zlaťáků" za 10 bodů | ||||
| kotatko | tvackova1 | Datum vložení: 04.10.2012 17:50 hod. | |||
|
no já jsem mohla mít také dvě cihličky ale jaksi blbá otázky, blbá nápověda ... nikdy v životě jsem neviděla barevný dvd přenosný přehrávač ... v nápovědě jsem si je musela vyhledat a jaksi tam byli samé černé tak jsem dala černou barvu a špatně ... tak já nevím jaká je správná odpověď ![]() |
||||
| kotatko | . | Datum vložení: 04.10.2012 17:49 hod. | |||
|
tak ještě jednu hromadu prosím ![]() |
||||
| tvackova1 | a ted prosim jeteliček | Datum vložení: 04.10.2012 17:47 hod. | |||
|
Úspěšně jste sebrala symbol "Zlato" a bude druha truhlička ![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 04.10.2012 17:45 hod. | |||
|
mam rada klikačky dneska udělal denni limit-500 ted davam i fotečky ,tak aspon na bodiky naklikam ,inak jen tak přijdu přivitam a jdu na fb ,ted budu travit vic času tady a ne tam![]() |
||||
| kotatko | toto mě se nelíbí :-( hromadu zlatáku prosím | Datum vložení: 04.10.2012 17:44 hod. | |||
|
04. 10. 2012 17:39 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 04. 10. 2012 17:32 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 04. 10. 2012 17:28 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 04. 10. 2012 17:23 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 04. 10. 2012 17:19 Sebrán "Bankovky" za 20 bodů 04. 10. 2012 15:25 Sebrán "Bankovky" za 20 bodů 04. 10. 2012 15:19 Sebrán "Šperky" za 40 bodů 04. 10. 2012 15:01 Sebrán "Hromada zlaťáků" za 10 bodů 04. 10. 2012 14:53 Sebrán "Zlaťáky" za 5 bodů 04. 10. 2012 14:28 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 04. 10. 2012 14:02 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 04. 10. 2012 13:52 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 04. 10. 2012 13:46 Sebrán "Zlaťáky" za 5 bodů 04. 10. 2012 13:28 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 04. 10. 2012 13:24 Sebrán "Zlaťáky" za 5 bodů 04. 10. 2012 13:10 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů |
||||
| kotatko | tatrman | Datum vložení: 04.10.2012 17:43 hod. | |||
|
ano ano .. mi to došlo .. proto také ten smajlík ![]() |
||||