Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | .. | Datum vložení: 04.10.2012 18:46 hod. | |||
|
novím, že nic moc, ale jsem zatím docela spokojená, jsem na 68.místě, doufám. že se dneska ještě posunu. Ale stále mi chybí šperky a hromady zlata. A kde je vlastně Saruz group? |
||||
| Emanunel | Tatrman | Datum vložení: 04.10.2012 18:43 hod. | |||
|
tak se seber a přijď k nám na vínečko a budem klikat u nás![]() |
||||
| Emanunel | yutinkaca | Datum vložení: 04.10.2012 18:42 hod. | |||
|
JJ já vím. Já mám to štěstí, že manže kouká na hokej jen na MS a olympiádu, jinak na nic nekouká a k tomu je ještě v práci, takže super |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 04.10.2012 18:41 hod. | |||
|
zatím je v práci, ale za chvíli dorazí ... ukecat??? Když hrajou ti jeho blbouni??? Pche ... ![]() |
||||
| yutinkaca | emanuel | Datum vložení: 04.10.2012 18:38 hod. | |||
|
ono to ukecávání není jen tak...vidím u nás ![]() ![]() |
||||
| Emanunel | Tatrman | Datum vložení: 04.10.2012 18:36 hod. | |||
|
tak zkus manžela ukecat![]() |
||||
| kotatko | - | Datum vložení: 04.10.2012 18:33 hod. | |||
|
zase samé stříbrné .. co takhle zlato, diamant nebo šperk? ![]() |
||||
| Martina12 | .. | Datum vložení: 04.10.2012 18:28 hod. | |||
|
04. 10. 2012 18:27 Sebrán "Zlaťáky" za 5 bodů 04. 10. 2012 18:23 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 04. 10. 2012 18:19 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 04. 10. 2012 18:15 Sebrán "Zlaťáky" za 5 bodů 04. 10. 2012 18:10 Sebrán "Zlaťáky" za 5 bodů 04. 10. 2012 18:05 Sebrán "Zlaťáky" za 5 bodů 04. 10. 2012 17:54 Sebrán "Diamanty" za 60 bodů 04. 10. 2012 17:46 Sebrán "Zlaťáky" za 5 bodů 04. 10. 2012 17:42 Sebrán "Zlato" za 100 bodů chtělo by to něco vyššího prosím ![]() |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 04.10.2012 18:26 hod. | |||
|
pche, 4 cihly, co to je ??? Vůbec nevím jak ta věc vypadá ![]() My bysme se normálka o PC "nefackovali" , ale dcera ho má od včerejška v opravě a půjčujem jí náš... |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 04.10.2012 18:22 hod. | |||
|
tak to je škoda. Dneska to docela jde, už padly 4x cihly, jsem zvědavá jak to půjde zítra |
||||