Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| kotatko | - | Datum vložení: 05.10.2012 06:30 hod. | |||
|
na dobrou noc přišel šperk tak já jdu ještě hajat ... za hodku a půl jsem zpátky ![]() |
||||
| mysacek | * | Datum vložení: 05.10.2012 06:29 hod. | |||
|
jdu si uvařit kafčo,ať můžu začít fungovat,dá si někdo se mnou?![]() |
||||
| mysacek | Emanunel | Datum vložení: 05.10.2012 06:27 hod. | |||
|
já též,do neděle tu ještě budu celkem dost,ale pak mám povinosti a ještě nám nepůjde v úterý proud,takže bude sešup dolů![]() |
||||
| kotatko | mysacek | Datum vložení: 05.10.2012 06:26 hod. | |||
|
tak já většinou jeho budík neslyšela ale on jak si změnil zvonění tak je to slyšet dost tak mě to většinou vzbudí, ale vždy ulehnu a spím dál, protože vím že nemusím vstávat ![]() |
||||
| mysacek | kotatko | Datum vložení: 05.10.2012 06:24 hod. | |||
|
mně kdyby budík nezvonil,tak ještě spím,už ty klikačky nějak nehrotím![]() |
||||
| Emanunel | mysacek | Datum vložení: 05.10.2012 06:24 hod. | |||
|
vrátm se vm až ve 4 odpoledne a v pětu už mám zase nehty, ale neva stejně to toentokárt nehrotím. Jedu jen na body | ||||
| kotatko | mysacek | Datum vložení: 05.10.2012 06:22 hod. | |||
|
to já jsem přítele nevypravila ale válela se v postely a až odešel tak jsem si sem zasedla po půl hodině .. se mi povedlo nějako usnout ještě ![]() ale Beníček mi tam zahřívá postýlku tak si pujdu ještě k němu hajnout .... doufám že mi leží na místě aby nebyla studená ![]() |
||||
| mysacek | Emanunel | Datum vložení: 05.10.2012 06:21 hod. | |||
|
ahojky,tak se nám brzy vrať![]() |
||||
| kotatko | jupííííí | Datum vložení: 05.10.2012 06:21 hod. | |||
|
05. 10. 2012 06:20 Sebrán "Hromada zlaťáků" za 10 bodů 05. 10. 2012 06:15 Sebrán "Stříbrňáky" za 2 bodů 05. 10. 2012 06:05 Sebrán "Zlaťáky" za 5 bodů to se bude spinkat ![]() |
||||
| Emanunel | mysacek | Datum vložení: 05.10.2012 06:19 hod. | |||
|
také ti přeji dobré ráno. Já za 10 minut mastím do práce |
||||