Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| kotatko | dobrou noc | Datum vložení: 05.10.2012 06:40 hod. | |||
|
tak jo ... 2x šperk a jdu hajat .. stejně tu na mě svítí baterka že se notebook zachvíli vypne .. a strkat ho ted zbytečně do zásuvky nebudu ![]() |
||||
| kotatko | mysacek | Datum vložení: 05.10.2012 06:39 hod. | |||
|
noooo tak naco to kafe tedy to já mám půl dne když už tak veliký hrnek ![]() |
||||
| zsuzsika | ahojky | Datum vložení: 05.10.2012 06:38 hod. | |||
|
ahojky všem![]() |
||||
| mysacek | kotatko | Datum vložení: 05.10.2012 06:38 hod. | |||
|
právě že i tak to někdy crcám půl dne![]() |
||||
| kotatko | , | Datum vložení: 05.10.2012 06:38 hod. | |||
|
a mě se nikam nechce zase na mě vyskočili šperky ![]() |
||||
| kotatko | . | Datum vložení: 05.10.2012 06:36 hod. | |||
|
hele ale já si jdu vážně ještě lehnout nebo pak bude půl osmé a to už nebude mít cenu .. ted je ještě tma ![]() |
||||
| kotatko | mysacek | Datum vložení: 05.10.2012 06:35 hod. | |||
|
to máš tak na 3x nasrknutí ne? to já když už tak velký hrnek tak jako kdybych si dělala čaj ... ale já moc ka fe nepiju .. dám si ho sem tam .. musím mít opravdu na něj chut .. to si raději udělám horkou čokoládu ale jsem líná ohřívat mléko ![]() |
||||
| mysacek | kotatko | Datum vložení: 05.10.2012 06:32 hod. | |||
|
takže skoro jako já,jen já nesladím a piju z malinkého hrníčku![]() |
||||
| kotatko | l | Datum vložení: 05.10.2012 06:32 hod. | |||
|
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 125. místo |
||||
| kotatko | mysacek | Datum vložení: 05.10.2012 06:31 hod. | |||
|
to kafe si dám až v osm jo? ale rozpustný s půl na půl mlékem a 3 lžičky cukru jo? a do velkého hrnku ![]() |
||||