Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.07. 2017
Dnes má svátek Kristýna
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Láska a Sex

Obrázek pro téma Láska a Sex

DISKUSE.

Založila: Anna58

Tak nevím o čem mám pst. Tak třeba o sobě. Bude mi 54 let. ám systémovou sklerodermii,: Už jsem konečně o 9 letech marného snažení v invalidím důchodu. Jsem doma, práce mi jde pomalu,protože mám ztvrd
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Alči, přesně tak Smajlík
Dádi, už se těšíš, viď?
Holky, dobrou nocenku Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Rozčiluje mne ta reklama..Jdu sníst meloun.. už to vypnu..
Inino..mladí potřebuji občas mezi lidi.. taky jsme rádi chodiliSmajlík
DOBROU Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dádi, krásnou a exotickou dovolenou jste si naplánovali.
Alči, ty jsi chodící encyklopedie.
My jsme byli odpoledne na Churáňově, když jsme jeli z domova, bylo vedro, ani bundy jsme si nevzali. Když jsme tam dorazili, začalo poprchávat, tak to vyřešila tamní vyhlášená cukrárna. Pak už zase bylo teplo, tak jsme vyrazili na dvouhodinovou procházku, dobré to bylo.
Prosí mě synek, jestli bychom nezašli pohlídat toho nejmenšího vnoučka, že by si došli na vínko. Laurinku odvezla druhá babička, tak to budeme mít jednodušší, jinak oni moc příležitostí na nějaké posezení večer nemají, jednak je syn hodně v práci a jednak ta dvě prťata Smajlík. Tak máme o večerní program postaráno.
Obrázek uživatelky
profil
tak hrad se jmenoval Rozafa-vlastně to je zřícenina u Skadarského jezera, pak jsme byli v městečku Kruje- to je ta památka UNESCO a v Tiraně.. tam se mi moc nelíbilo- byli jsme tam 2x-jednou cestou z výletu zpět do Dures ..a odlétali jsme z tamaSmajlík Je to taková soc. výstavba , památek málo.. poprvé tam měli alespoň sochu Matky Terezy na náměstí.. při druhé návštěvě už byla fuč..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dady.. vlastně jsi o tom už dříve psala.. jedete do Dures? Nebo se pletu??My jsme byli v Albánii 2x- v Dures - to je krásné město a v Shengijn-to bylo letovisko-či tak nějak se to jmenovalo- a pak na výletech myslím Skadarské jezero a ještě na nějakém hradu a ještě posledně na památce UNESCO-jejda hlava si nepamatuje-půjdu hledat do fotek..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zobudili sme sa do zamračeného rána, neskôr sa tak zotmelo, že som musela svietiť ale nepršalo. Konečne okolo 9:00 sa aj rozpršalo, prehrmela tu dosť silná búrka a aj teraz ešte prší, ale už slabšie. Teplomer hlási 20°C.
Tak som rada, že sme doma, dnes by sme išli z chaty asi v daždi, vyzerá to na celodenné pršanie. Ale som spokojná, vody bolo už žalostne málo a susedovci na chate nebudú mať hneď starosti s polievaním našej "plantáže".

Alenka, chystáme sa do Albánska. Naši mladí tam boli pred 3 rokmi a veľmi sa im tam páčilo, tak nás ukecali, aby sme išli s nimi.

Irenka, ty sa máš, keď manžel tak často varí. Môj vie tiež dobre variť, ale nerobí to často.
Nech sa vám práca v záhradke darí a prajem dobrú úrodu.

Všetkým vám želám príjemný deň SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
ráno nás probudil deštík a zataženo, už jsem se těšila, že dnešní den "proválím", ale už je to pryč a svítí sluníčko, manžel dělá přírodní řízky s česnekovým šálem a pak pojedeme někam ven. Plánovali jsme původně od rána, tak jsem aspoň vyprala jednu pračku.
Taky jsem se zrovna chtěla zeptat Dády, kam pojedou, jsme s Alenkou stejně zvědavé Smajlík.
Holky, co se týká rýže, tak manžel celý život hudroval, když byla k obědu, ale od té doby, co máme rýžovar, tak ji miluje Smajlík.
Doufám, že do zítra zem moc nevyprahne, chtěli bychom vytahat všechnu mrkev, cibuli i letní brambory. Ale máme toho jen maličko, nepředstavujte si nějaké lány Smajlík.
Přeji hezkou neděli.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezkou neděli..
DADY.. kam jedete? jestli to není tajemství?,, Tu pršelo při bouřce dost prudko, dceru s holkami to chytlo na kolech, ale bylo teplo, tak se snad nenachladilySmajlík
můj muž má rýži rád-Adam syn ji nemusí..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dádi, ty jsi toho dnes opravdu hodně zvládla.
Odevšad píšete, že pršelo, tady zase nic a vedro bylo úmorné
Dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Celý deň som sa nedostala k tabletu, varila som, upratovala, boli sme chvíľu u kamarátov a ešte sme na chvíľu išli ku švagrovcom.

Teraz sa už hlásim z domu.
Rozhodli sme sa prísť už dnes, aby sme sa v kľude pobalili a prichystali si veci na dovolenku. Odchádzame síce až v utorok navečer, ale ešte som objednaná ku kaderníčke a ak robí p. doktorka na gynde, chcela by som stihnúť aj preventívku.

Dnes sme mali skoro jasnú oblohu a teplo (ale neviem, koľko °C bolo), no okolo 16:00 sa začalo mračiť a o hodinu už poriadne lialo.
Už neprší a ani sa veľmi neochladilo.

Alenka, dúfam, že ste si návštevu u známych užili a nepokazil vám ju dážď.

Irenka, to je super, že si sa stretla s Aničkou. Viem, že to nemá ľahké, ale hádam to na tej chalupe nie je až také zlé, ako sa obávala.
Čínu mám rada, ale musím si ju spraviť sama, aj to len občas, lebo manžel ryžu veľmi nemusí.

Majte všetky príjemný neskorý večer a dobrú noc SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles