Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Dětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro dětiDětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti
Chytrá Žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2017
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Láska a Sex

Obrázek pro téma Láska a Sex

DISKUSE.

Založila: Anna58

Tak nevím o čem mám pst. Tak třeba o sobě. Bude mi 54 let. ám systémovou sklerodermii,: Už jsem konečně o 9 letech marného snažení v invalidím důchodu. Jsem doma, práce mi jde pomalu,protože mám ztvrd
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
doběhla jsem pro rohlíky a budeme snídat. Ten boží klid po ránu, úplná lahoda.
Užijte si den.
Obrázek uživatelky
profil
myslela jsem, že tím soudem se mnohé vyřešilo, nebo lépe řečeno se ukončila nějaká stará etapa, a že bude líp. Tak to, holky, zvládněte, on si stejně nakonec musí každý pomoci sám. Ale postěžovat si, to je dobré, trošku si ulevíš. Držím palce.
Obrázek uživatelky
profil
Žěhlím všechno, i ty kalhotky, i trn rozkrok,....to je kvůli hygieně,...píšu možná blbosti, ale Anička je na tom nějak blbě, tak promiň,...myslím psychicky,...takže jí trošku uklidňuju, ..je to chudák holka, vždytˇje tak hodná,..a má chudák takový nervy, to si neumíš představit,..
No nic, už toho kecání nechám a přeji krásnou dobrou noc,...
Smajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky..už koukám na Mordpartu..Dobrou..
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem vám chtěla popřát příjemný večer a nerušenou dobrou noc. Manžel už se těší, že si ráno přispí, protože ten náš Sebastian dneska řádil už od půl sedmé. Takže jsme po sedmé již snídali, to se nám už dlooouho nestalo, jedině když jedeme někam pryč.
Včera jsme měli k obědu plněné papriky s rajskou (ale měla jsem je předpřipravené z předešlého dne) a manžel dneska pekl králíka s vepřovým, zelí a špenát, já jsem jen skulila bramborové knedlíky, takže jsme unavení jen z toho vaření. Ještě že týden bude klidný, aspoň tedy doufám.
Děvčata, zdravím, mějte se pěkně.
Obrázek uživatelky
profil
tak konečně máme zase náš klídek Smajlík. Celý víkend bylo hodně teplo, děti se koupaly v bazénku a lítaly pod sprchou, ale stejně stihly poničit kdeco Smajlík. Laura nám nepozorovaně vypnula boiler (vypínač), takže jsme pak museli narychlo ohřívat mimo levnou dobu, poničila síť na okně, nasypala do sudu hlínu a manžel z ní byl na infarkt, co mu všechno vyvedla na zahradě. Jo, je to malý ďáblík.
Já jsem měla tak pěkně uklizeno a můžu začít znova. Ale to až zítra. Dneska už budeme jen relaxovat, stejně ještě budeme zalévat, konev vody se vpije jako nic.
Dádi, zdravím na chatičku, umím si představit, jak zahrádka po tvé dlouhé absenci vystrkala plevelíky.
Aničko, ty nepřestaneš překvapovat, žehlíš i spodní prádlo? Se picnu, teda. Já vůbec nepochopím, kde se u vás bere tolik prádla, že s tím trávíte celé víkendy. Zvolni, holčinko, zvolni.
Alenko, myslela jsem, jak mám vypleto, a dnes jsem v jahodách zavadila o kopřivu a spálila se. Tak radši ani nekoukám zblízka. To až zítra nebo pozítří.
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem takovej blbec, že žehlím i kalhotky v rozkroku,...
Dneska jsme nestihli uklídit hovězí maso, táta čumí jen na televizi,...tedˇje tady Jitka...
měj se hezky, snad ještě přijdu po 10-tý večír, když né, tak dobrou noc a ahoj,...
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aj dnes máme krásnu modrú oblohu bez jediného mráčika, teplomer hlási 26℃, ale fúka pomerne chladný vietor.
Dnes som pre zmenu varila druhé jedlo, polievka nám zostala od včera.
Teraz mám siestu, tak sedím na balkóne s tabletom v rukách.
Ale píše sa mi zle, stránka dnes hrozne skáče, už 2x som ťukla vedľa a všetko napísané bolo fuč.

Anička, čo sú to za reči o tej mašli - také niečo nech ti ani nenapadne!
Ak ti manžel nepomáha, tak aj ty rob len to, čo je nevyhnutne nutné. Ani žehliť nemusíš všetko. Poznám rodiny, kde sa nežehlí vôbec.

Alenka, o burine ani nehovor. Nebola som tu 2 týždne a už bola všade hotová džungľa. Ale ja toho, našťastie, nemám veľa.
Aj ty sa šetri a dávaj na seba pozor.

Všetkým vám prajem pohodovú nedeľu SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
ININO.. s vnoučaty je vždy radost i starost.. Já moje vnučky-ty malé nemůžu naučit, co je záhonek a co je chodníček, dělali to i mužovi vnuci a asi i moje děti, když byly malé, že se jím nejvíc líbí běhat po vysetých záhoncích.. Včera bylo až horko, nakonec jsem zalívala až do 21.hodiny... trošku jsem sice se zahrádkou pohnula, ale ještě stále nemám hotovo.. plevel roste nějak rychleji než ostatní rostlinkySmajlík
Děvčátka..mějte hezkou neděličkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dneska jsem celý de prala, pak vařila no a nakonec jsem prádlo i uklídila a zbylo jen žehlení ,....a že toho je dost.....nakonec koupání, večíř obřad s rukama a nohama, takže jsem se sem dostala pravdu až tedˇ,..tak promiň,...
Kdy začnu balit na Šumavu,
totˇotázka, taky bych potřebovala jít na pedikůru, už sotva chodím, o a pak 3 x do Prahy k doktorům. Táta mně s ničím nepomůže,...neví, asi si hodím mašlí.--
Měj se hezky, nechci se zpovídat, ale je toho letos nějak moc,..ještě mi zbývaj mýt 2 okna, letos pravdu nic

nestíhám,....Smajlík
No nic, nechci si vylejvat srdíčko, máš práce sama víc než dost, tak ahoj a dobrou noc......Smajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles