5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.02. 2017
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Láska a Sex

Obrázek pro téma Láska a Sex

DISKUSE.

Založila: Anna58

Tak nevím o čem mám pst. Tak třeba o sobě. Bude mi 54 let. ám systémovou sklerodermii,: Už jsem konečně o 9 letech marného snažení v invalidím důchodu. Jsem doma, práce mi jde pomalu,protože mám ztvrd
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak to ještě stihnete s manželem krásné společné odpoledne, když jsi přišla z hlídání tak brzy.

My čekáme na synka, přijede se podívat na maroda.
Momentálně máme krásně - tedy za oknem - větřík ještě pofukuje, ale před chvílí přiletěl jeden mrak a snažil se sypat snížek. No jo, ještě má jaro chvilku času.

Hezké odpoledne všem, děvčata.
Obrázek uživatelky
profil
Hlídání dnes bylo krátké.. Dcera půjde v polovině března na operaci, tak šla na RTG..nikdo tam nebyl, tak se vrátila brzySmajlík
Tu taky fouká..ale škody to nenadělaloSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak som zas len na tablete. Napísala som príspevok a keď som ho chcela odoslať, noťas sa zas sekol a jednoducho nereaguje.

Dnes u nás zatiaľ neprší, ale je zamračené, teplomer hlási 11℃.

Tak vám zaželám len pekný den a pokúsim sa prísť večer.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jak jsem tak proběhla záhonky, tak u nás jsem zatím žádné kvítky neviděla, ale měli jsme hodně sněhu a dlouho, země bude dost promrzlá. Však sluníčko to vytáhne, ale u vás všech to bude mnohem dřív.
Jen na jižní stráňce začínají vykukovat lístky petrklíčů, ale to se musí "brejlit" až u země. Tak snad to jaro letos přijde Smajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Alenka je ranní ptáče, ale když povinnost volá, musí se z postýlky ven. Taky chodíme hlídat, je to radost, ale jsme rádi, když "služba" skončí a vrátíme se do poklidu domova Smajlík. Nemoc obvykle chytí jeden od druhého, a pak se všechno protáhne. Pokud malá čtyřletá může do školky a hlídáme jen toho ročního, je to dobré, ale oba dohromady, to je mela. V poslední době jsem hlídali opravdu často, protože snacha byla na operaci a potom měla trošku problémy. S dětičkami to moc skloubit nešlo, to jsme se zapojili všichni, i ta sedmnáctiletá nejstarší vnučka od staršího syna.
Tak jako všude fičel tu v noci děsný vichr, vykoukla jsem ven a byla trochu "urovnat" škody, až se manžel uzdraví, bude muset opravit podle svého. Drobné škody mají všichni v sousedství, jak jsem jen tak mrkla přes ploty.
Jedu k dr. pro výsledky krve a jinak se budu vzorně starat o toho svého marodaSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezký páteček..Smajlík
Po 8. hodině jedu pro změnu hlídat Andělku..dcera jde po doktorech a malá kašle, tak nemůže do školkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Manžel noťas ako-tak umravnil, ale chvíľami sa seká, tak snáď pri troche trpezlivosti niečo napíšem.

Vlastne ani nemám veľmi čo písať, celý deň chvíľami pršalo, ale aj ja som bola skontrolovať predzáhradku a HURÁÁÁ, už aj mne kvitnú (zatiaľ len maličké) snežienky, vykúkajú aj narcisky a snaží sa ešte niečo, len zatiaľ neviem, čo - možno krokusy - uvidíme o pár dní.
Rastie to ako z vody, ešte v pondelok som nevidela nič, tak ma dnešný pohľad potešil Smajlík.

Dievčatá, vidím, že nie každý žije tam, kde sa narodil, či prežil mladosť.
Aj my sme sa 30 rokov "túlali" po Slovensku.
Po vydaji sme boli 10 rokov na Spiši a potom 20 rokov na Liptove, kým sme sa na staré kolená za vrátili do rodnej Trnavy.

Inina, aj u nás sú kúpele drahé, na bývalu X-ku má nárok hádam len ten, kto má smrť už, chudák, na jazyku.
No občas si nejaký ten pobyt zaplatíme, už to obidvaja potrebujeme. A veľmi radi chodíme s partiou alebo švagrovcami a švagrinkami do Tatier.

Prajem vám dobrú nôcku SmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem dnes našla sněženky Smajlíka už koukají i lístky krokusků..za den taková změna..
My už byli v lázních několikrát.. A jak Inina psala s těmi výlety, tím, že jsem doma a muž měl volno, tak jsme se taky třeba večer domluvili, ráno vstali a jelo se.. Mu někdy stačilo si vzít den dovolené a byl třeba i 5-6 dnů domaSmajlík díky internetu se objedná ubytování ze dne na den, je to bezvadné..Smajlík
HOLKY..už se loučím..DobrouSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobře, moc je pozdravuju,...no a Ty zase pozdravuj jih,...
Obrázek uživatelky
profil
mě rozhodně neotravuješ, každá máme svůj příběh a proto jsi určitě tuto diskuzi založila, abychom se navzájem mohly svěřovat s bolestmi a zároveň se těšit, když něco potěší jinou virtuální kamarádku.
Já vím, že to máš s tou svou nemocí těžké, ale přece jen je potřeba se zaměřit i na pozitivní věci a nebýt stále jen ve stresu. A s prací to nepřeháněj, však nic není tak důležité, aby to nepočkalo, až si odpočineš, ne? Moc zdravím a s tebou i severní Čechy, kde jsem se vlastně narodila.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles