Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Láska a Vztahy

Obrázek pro téma Láska a Vztahy

DISKUSE.

Založila: Anna58

Tak nevím o čem mám pst. Tak třeba o sobě. Bude mi 54 let. ám systémovou sklerodermii,: Už jsem konečně o 9 letech marného snažení v invalidím důchodu. Jsem doma, práce mi jde pomalu,protože mám ztvrd
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Včera poobede u nás ukazoval teplomer 36,7°, vyšla som von až navečer, zašli sme si s priateľmi na pivko a potom som až do 22:30 sedela na balkóne, to už bolo príjemne, a pozorovala svätojánske mušky. Len mám pocit, že ich je z roka na rok menej. Voľakedy ich lietali celé roje a teraz len kde-tu jedna, dve.
Aj dnes bude hic, už teraz máme 25°C a na nebi nie je ani mráčik.
Dnes som polievala už o 6:30, vonku bolo ešte fajn.
Už musím variť, ale bude to rýchlovka, uvarím len ryžu a hodím na panvicu kuracie kúsky, ktoré som večer naložila. K tomu bude hlávkový šalát.

Alenka, aj chata je, napriek tomu, že mám pozastierané, už prehriatia, ale vždy je v nej lepšie ako vonku.
Manžel iste pochopí, keď za ním v tej páľave neprídeš, určite by nechcel, aby si niekde skolabovala.

Všetkým vám prajem príjemnú sobotu SmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
tu už je 25°C..v noci se domek nestačil vychladit..
vařit nebudu, dojím rajskou..bude asi gaučink za žaluziemi..
Ráno v 6 jsem byla trochu zalít zeleninu a truhlíky...zase večer trochu pozalévám..Smajlík jestli bude opravdu 40ve stínu, tak asi ani za mužem nepůjdu..v sobotu mi MHD nejede..Smajlík
děvčata, opatrujte se...pa..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Už teraz máme 24°C, obloha je bez jediného mráčika a ani vetrík nefúka, tak dnes bude peklo.
Už mám popolievané.
Obed mi zostal ešte aj na dnes, tuším akosi v tom teple menej jedávam. Zato pijem ako dúha.

Alenka, to je dobre, že ti Adam pomáha nielen v záhrade, ale aj s úpravou bytu.
Ja som tiež rozmýšľala, že pokosím, ale potom som to vzdala, lebo ani tráva veľmi nerastie a keby som ju sekla nakrátko, mohlo by ju to silné slnko vypáliť.

Želám vám všetkým príjemný deň, dávajte na seba pozor SmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
dnes bude zase hic..obleču se a skočím si na rožek na nějaké pečivo..
v 11hodin přiveze pán postel pro manžela..SmajlíkAdam přišel nakonec i včera, posekl obě zahrady, jsem ráda..Smajlík
moc vás všechny pozdravuji..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
INI, zdravím do lázní a Dadu na chatu..
Tu je taky vedro k padnutí..Smajlík včera jsem trošku víc uklízela a teklo se mne jako z volka..
Pokoj už mám připravený, aby zítra pán mohl přivézt postel..potřebuje hodně místa, tak šlo vše z obýváku pryč..i koberec, konfer. stolek a pod..adam mi to pomohl..ještě,že ho mám, koupila jsem si jen takový malý stoleček, abych si měla kam postavit kávu..Smajlík
dnes jsem vařila hovězí vývar..část půjde zamrazit.. maso bude k rajské omáčce..tu jsem slíbila za pomoc na zítra Ádovi
Děvčata, buďte na sebe opatrné..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno 14, teraz 22°C, modrá obloha a len slabý vetrík.
Dnes nás čaká ďalší horúci letný deň a dážď je v nedohľadne.
Hneď ráno som polievala, aby mali rastliny potrebnú vlahu.
Zatiaľ sa ešte dá sedieť na balkóne, tak si kávu vychutnám vonku a potom zaleziem až do večera do chaty.
Obed mám bod včera tak nevarím.

Prajem vám všetkým príjemný deň SmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Včera bolo u nás pod mrakom, tak ani teplota nebola príliš vysoká, bolo okolo 28°C, ale dažďa sme sa stále nedočkali.
Dnešné ráno bolo svieže, o 7:00 ukazoval vonkajší teplomer 15°, ale slniečko už začína hriať, tak teraz máme 22°, je jasno a fúka slabý vietor.
K obedu budem mať králika na horčici s knedľou.
Ak bude také teplo, ako predpovedali, budem až do večera v chate.

Alenka, aj ja polievam radšej ráno ako večer.

Všetkým vám želám príjemný deň SmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím z Poděbrad, máme se moc fajn, bezva ubytování, jídlo i procedury. Vydaly jsme se na lodní výlet a večer je fajn moc příjemné posedět v hospůdce, když už není takové teplo.
Zdeničce jsem napsala, snad se ozve.
Mějte se dobře.
Obrázek uživatelky
profil
Zdeničko, taky ti přeji aby bylo vše v rodině v pořádku a hezký sváteční den..
DADY, tu taky vůbec neprší už delší dobu..Smajlík
Já dnes udělám vepř.plátky s mrkví a zbytkem kečupu, snad to bude dobré,ale chci zlikvidovat zbytky..Smajlíka uvařit na 2dny..dnes nebo zítra se zastaví Adam..Smajlík
Dnes bude zase horko,byla jsem ve zdravotních potřebách, ve stínu bylo ještě dobře.. Zalévala jsemzeleninu hned v 6ráno..
Mějte hezký den..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera bolo u nás trochu prijateľnejšie, pofukoval vetrík, sem-tam sa na oblohe objavil mráčik za ktorý sa skrylo slniečko, tak "ortuť" na digitálnom teplomer vyliezla "len" k číslu 32. Len ten dážď sa nám stále vyhýba, mám pocit, že prší všade len tu nie.
Už mám popolievané, lebo dnes dážď tiež nehrozí.
Obed mám od včera, tak nevarím a idem sa túlať.
Priatelia chcú ísť na nákup do Smoleníc, zveziem sa s nimi a tiež si doplním zásoby. Zároveň odvezieme domov kamarátku, ktorá býva v Smoleniciach.

Alenka, to je fajn, že príde pani zo sociálky k vám, aby si nemusela chodiť v tej horúčave po úradoch ty.
Iste sa už obaja s manželom tešíte, že ho pustia z nemocnice. Ja verím, že doma sa aj rozchodí.

Dnes má meniny naša Zdenička, tak hoci neviem či nakukne, z celého srdca prajem všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia, šťastia, spokojnosti a v rodine len dobré správy.

Prajem vám všetkým príjemný deň SmajlíkSmajlíkSmajlík.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles