Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VZOREČKY ZDARMAZaložila: almin
Diskuze NEJEN o vzorečcích, které lze získat zdarma :-)
|
| janaa1 | prosím hlásky | Datum vložení: 27.12.2010 09:39 hod. | |||
|
http://www.taksevymackni.cz/04D380B6-C1B1-4486-9151-EE1924B14CAA?ref=nf . |
||||
| lara1407 | prosím o bodík | Datum vložení: 27.12.2010 09:19 hod. | |||
|
kto je registrovaný na fazole.cz http://www.fazole.cz/fotogalerie/galerie.asp?idsoutez=22&from=0&soubor=ba2c5c1%2D485%2Ejpg vrátim , píšte do správ , ďakujem |
||||
| mibe1004 | Fazole.cz | Datum vložení: 26.12.2010 22:05 hod. | |||
|
kto si zbiera fazulky na darčeky prosím o bodik vo fotosuťaži http://www.fazole.cz/fotogalerie/galerie.asp?idsoutez=22 Vianočny stromček mibe1004 Ďakujem moc, moc |
||||
| pezav | rimmel | Datum vložení: 26.12.2010 21:07 hod. | |||
|
právě se točí...![]() |
||||
| Pavlu | hlas | Datum vložení: 26.12.2010 19:45 hod. | |||
|
ahoj děkuju za hlasy a prosím, kdyby někoho ještě pustilo na foto č.8 http://www.mammut.cz/hlasovani.htm |
||||
| Alka1979 | janaa1 | Datum vložení: 26.12.2010 19:09 hod. | |||
|
já jsem is tam objednávala za to 5kilo od Visi,takže jsem to nějak přešla,ale vím, že bych tam za své peníze nikdy nic neobjednla. A také jsem je musela upomínat,jestli mi to už pošlou. |
||||
| Alka1979 | Arara | Datum vložení: 26.12.2010 19:08 hod. | |||
|
joo a ještě taková perlička k Arara - Já jsem si tam objednávala modelínu 3 x po 2 kalíškách a přišly mi stejné barvy (takže mám 3 x zelenou a 3x růžovou),i když tam bylo psané,že je dodávají podle objednání v různých barvách. A sestra si tam objednala film na dvd a přišel ji ve slovenštině. |
||||
| janaa1 | maruskanov, alka | Datum vložení: 26.12.2010 19:05 hod. | |||
|
já čekala měsíc, nedodali jen 2 tituly a ty mi pošlou na svoje náklady až je budou mít, ale je fakt že jsem jim 3x psala jestli stihnou do vánoc...ale odpovídali na emaily vcelku rychle..asi záleží jak kdy a co si objednáš | ||||
| Alka1979 | maruskanov | Datum vložení: 26.12.2010 19:01 hod. | |||
|
Jestli ti mohu poradit s tím internet. obchodem,kam jsi vyhrála poukázku (Arara),tak si dej bacha,co tam objednáš.Podívej se,jestli to maj skladem,pokud ne, mají až několik měsíců (takhle doslova je to napsané v podmínkách prodeje) na dodání.Já čekala měsíc a půl a to na skladě měli to, co jsem chtěla.A pokud se podíváš na diskuse na netu o tomto obchodě,uvidíš,že jiný mají ještě horší zkušenosti. | ||||
| maruskanov | Krásný sváteční večer, | Datum vložení: 26.12.2010 17:45 hod. | |||
|
musím se Vám pochlubit,co jsem měla ke Štědrovečerní večeři. Bylo mi před Štědrým dnem špatně a měla jsem už poněkolikáté v prosinci střevní potíže,takže holky moje Štědrovečerní večeře byl plátek suché večky a černý čaj. To bylo fakt za trest,dělala jsem salát,který jsem nemohla ani olíznout,všichni se tady kolem mě cpou cukrovím a já jsem ještě neochutnala. Je to fakt hrůza. Ale ještě se musím pochlubit,že ještě 23.12. odpoledne nám přivezlo PPL termosku z coca coly,tak jsem měla dárek pod stromeček pro starší dceru a manžel vyhrál na Štědrý den na Vise poukaz na 500 Kč do jednoho internetového obchodu. Mají tam cd,dvd,knížky,takže to určitě co nejdříve využijeme. |
||||