Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VZOREČKY ZDARMAZaložila: almin
Diskuze NEJEN o vzorečcích, které lze získat zdarma :-)
|
| tvackova1 | * | Datum vložení: 26.01.2011 21:54 hod. | |||
|
dobrou noc | ||||
| tvackova1 | postlik | Datum vložení: 26.01.2011 21:23 hod. | |||
|
nemaš zač,ale radše zeptej na pracaku ,protože tam nahore oně všechno měnej ale zdravotka ta určitě![]() |
||||
| postlík | tvackova1 | Datum vložení: 26.01.2011 19:37 hod. | |||
|
díky moc![]() |
||||
| tvackova1 | postlik | Datum vložení: 26.01.2011 19:35 hod. | |||
|
zdravotku platit pracak pořad ,a socialku jen ja myslim pokud dostavaš podporu ale pak stejně platit nemusiš ale k duchodu nezapočitaji.A zdravotni i po skončeni podpory platit pracak,to určitě | ||||
| tvackova1 | postlik | Datum vložení: 26.01.2011 19:35 hod. | |||
|
zdravotku platit pracak pořad ,a socialku jen ja myslim pokud dostavaš podporu ale pak stejně platit nemusiš ale k duchodu nezapočitaji.A zdravotni i po skončeni podpory platit pracak,to určitě | ||||
| postlík | Úřad práce | Datum vložení: 26.01.2011 19:20 hod. | |||
|
Prosím, nevíte někdo jak to je s placením sociálního a zdravotního pojištění, když jsem na pracáku? Platí to za mně oboje stát? A jen půl roku nebo jak to je? Díky za odpovědi ![]() |
||||
| tvackova1 | Master | Datum vložení: 26.01.2011 19:16 hod. | |||
|
159,160,161 nebo 162 už nemužu-bylo | ||||
| tvackova1 | Master | Datum vložení: 26.01.2011 19:16 hod. | |||
|
159,160,161 nebo 162 už nemužu-bylo | ||||
| tvackova1 | GabiC | Datum vložení: 26.01.2011 19:14 hod. | |||
|
Eliška ma muj hlasek | ||||
| amitka | Prosím :-) | Datum vložení: 26.01.2011 18:51 hod. | |||
|
Moc prosííím o líbik na mou jedinou soutěž: http://apps.facebook.com/masterface/gallery/show/159/ Děkuji ![]() A pokud má někdo čárové kódy Lagris nebo Podravka, nabídněte prosím do soukromky. |
||||