Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VZOREČKY ZDARMAZaložila: almin
Diskuze NEJEN o vzorečcích, které lze získat zdarma :-)
|
| PavkaK | :o) | Datum vložení: 09.02.2011 15:05 hod. | |||
|
Katka: je možné, že jsi tady bývala, víc mi utkví v paměti lidičky co mají profilovou fotku - protože ty přezdívky jsou mnohdy podobné.. No nic.. Letím pro malucha do školky.. Večír něco přispěju ať to tady oživíme.. :o) ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| ivetinkav | johanessa | Datum vložení: 09.02.2011 15:04 hod. | |||
|
Ahojda, teď mi přišla odpověď: Dobrý den, je nám líto, ale čaje s Juwimem se již delší dobu nevyrábí. S pozdravem |
||||
| johanessa | ivetinkav | Datum vložení: 09.02.2011 14:29 hod. | |||
|
ano, napiš na ty emaily co jsem napsala. | ||||
| ivetinkav | johannesa | Datum vložení: 09.02.2011 14:25 hod. | |||
|
ty vzorky čajů - to se o ně napíše na email? | ||||
| katka | JOJOPLANETA | Datum vložení: 09.02.2011 14:25 hod. | |||
|
je tady nekdo, prosim, kdo by mi zahral nejake souteze na jojoplanete? nejak se nevime posunout dal, protoze ty zakladni (je jich vic) ja nedokazu projit a mala se zlobi, ze nemuze hrat (ji to taky nejde) pamatuju si, ze to tady nekdo kdyzi nabizel diky moooc! |
||||
| katka | PavkaK | Datum vložení: 09.02.2011 14:23 hod. | |||
|
ja si tebe pamatuji;-) ale to asi proto, ze ja nejak moc neprispivam tipmi na souteze |
||||
| ivetinkav | akcni ceny | Datum vložení: 09.02.2011 14:21 hod. | |||
|
mně taky přišel divný email od akčních cen - nejdou otevřít - takže bez bodů- snad to opraví | ||||
| Blanka68 | Kubík | Datum vložení: 09.02.2011 14:08 hod. | |||
|
tohle mi odpověděli: Soutěž začne od 14.3. spuštěním soutěžního webu a skončí 5.6. (tj. trvání 3 měsíce). Soutěž je založena na sbírání unikátních kódů zpod obalů soutěžních výrobků Kubík, které následně nahráváte na soutěžní web a ty můžete proměňovat za dárky (pozor - kódy nikam neposíláte poštou, nahráváte je přes internet na webové stránky poté, co se zde zaregistrujete a vytvoříte si konto). Do soutěže budou zapojeny jen výrobky se soutěžními obaly, protože pouze pod nimi (jsou označeny Soutěž) se budou ukrývat soutěžní kódy. Takže pokud se zapojíte do soutěže (a věříme, že ano),kupujte výrobky Kubík takto označené. |
||||
| Blanka68 | Kubík | Datum vložení: 09.02.2011 14:05 hod. | |||
|
Do soutěže s Kubíkem budou platit unikátní kódy jen z označených soutěžních obalů a budou se zase zadávat přes internet. Ptala jsem se na to na jejich stránkách, jestli budou platit všechny obaly dostupné na trhu nebo jen nějaké. Takže to asi dopadne jako minule - to se nám líbil stan, jenže ani v okresím městě v Bille nebo v Hyper Albertu Kubíky se soutěžními kódy dlouho neměli a když konečně jo, tak už nebyly stany... ![]() |
||||
| Blanka68 | GFK | Datum vložení: 09.02.2011 13:59 hod. | |||
|
jo, ty odměny docela lákavé jsou....ale kdyby to šlo psát jen název, počet a cenu, tak je to s paragonem sranda, jenže ty čárové kódy....a jak tu někdo psal, že v Makru jsou na lístku, to je sice fakt, ale do Makra jedu jednou za rok, nejbližší mám 60 km, takže tam to mám trochu z ruky ![]() Dnes mi od nich přišel kalendář jako dárek a to jsem se včera s paní po telefonu domluvila, že do toho nejdu ![]() |
||||