Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VZOREČKY ZDARMAZaložila: almin
Diskuze NEJEN o vzorečcích, které lze získat zdarma :-)
|
| mellizo | Panel domácností | Datum vložení: 06.05.2010 13:21 hod. | |||
|
Aneeet: takže jestli to dobře chápu, tak poslali zrovna ten deník k vyplňování? Žádný mail nebo nějaké potvrzení? Aneeet, Cernousek: Díky za odpovědi, předám dál. |
||||
| Aneeet | panel domácnosti | Datum vložení: 06.05.2010 13:16 hod. | |||
|
mě poslali nákupní deník asi po měsíci, už ho vyplňuji od 1.4 a je to v pohodě. | ||||
| ZuzusxP | Marfili08 | Datum vložení: 06.05.2010 13:15 hod. | |||
|
Já měla na Milce napsano to same datum - polstarek a dozy prisli uz v pondeli... | ||||
| ejmik | *** | Datum vložení: 06.05.2010 13:15 hod. | |||
|
Tak mi dnes dorazily 3 balíky Pedigrie krmiva a dvě panenky Figaro, já mám takovou radost, moc jsem nedoufala. A ještě mám něco na poště, asi ty nože z Nadoma, super!!!!![]() ![]() ![]() |
||||
| Cernousek | mellizo, | Datum vložení: 06.05.2010 13:11 hod. | |||
|
já se tam registrovala asi před třemi týdny a taky se mi ještě nikdo neozval. | ||||
| mellizo | Panel domácností | Datum vložení: 06.05.2010 13:10 hod. | |||
|
Holky, nevzpomínáte si některá, jak dlouho asi trvalo než se vám nějakým způsobem ozvali po zaregistrování do panelu domácností? Já to sice nedělám, ale kamarádka se registrovala na stránkách asi před 14 dny, vyplnila nějaký dotazník a čeká, že se bude něco dít ![]() |
||||
| marpa | Mili | Datum vložení: 06.05.2010 13:00 hod. | |||
|
ale já nemyslela do auta kufru, ale do cestovního kufru![]() ![]() |
||||
| Cernousek | . | Datum vložení: 06.05.2010 12:56 hod. | |||
|
to mi přišlo taky. Tak jsem pracně našetřila deset kodů z milky a někam jsem je dala a nemůžu je najít. To jsem celá já. ještě chci poslat účtenku z banánů, ale to až v pondělí. |
||||
| Marfili08 | Sametka | Datum vložení: 06.05.2010 12:55 hod. | |||
|
já mám u dárku na Milce napsáno, že odeslali 29.4. a ještě nic nepřišlo Ale pokud vím, tak polštářek nepřišel zatím nikomu. Tak musím počkat. |
||||
| oko | Datum vložení: 06.05.2010 12:54 hod. | ||||
|
Díky za odpověď.Dnes mi došel tenhle emailík.Pokud chcete nějakou harčku,mrkněte tam. Dobrý den, na stránkách www.hracky-fisher-price.cz jsme pro vás připravili novou soutěž o hodnotné ceny. Hlavní cena jsou značkové hračky Fisher-Price v hodnotě 4 500,- Kč! Stačí vyplnit jednoduchý kvíz a správně odpovědět na tipovací otázku. Další cenu můžete získat, když se zúčastníte soutěže o nejoblíbenější fotku dítěte a nahrajete do naší galerie svou fotografii. S chutí do toho, držíme Vám palce! |
||||