Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| avalanche2 | Lední medvěd v zoo | Datum vložení: 12.01.2011 23:33 hod. | |||
|
Kdo by se při pohledu na tohohle obra nerozněžnil... Vždyť od mládí mnoho příběhů a pohádek Méďů prožil Snad to nebude bráno za obrovský hřích alespoň ve snu se ho dotknout a pohladit |
||||
| všem | Datum vložení: 12.01.2011 23:28 hod. | ||||
|
Dobrou noc, ať vás štípou blešky celou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| avalanche2 | Datum vložení: 12.01.2011 13:22 hod. | ||||
|
To bude asi oslava veliká, vždyť to tvé dítko, už - dospělo a zkoušku k tomu složilo! Gratuluji moc a moc, ať se tě štěstí drží až do vánoc! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| avalanche2 | - | Datum vložení: 12.01.2011 11:24 hod. | |||
|
Sluníčko se na nás usmívá tak dobrou náladu teď často nemívá Doufám že mu to vydrží oblohu zas mrakům jen tak nesvěří Dopřejte mi malou doušku Pojedem teď slavit trošku Dítě udělalo zkoušku... Stavíme se na oběd veselo nám bude hned |
||||
| HanaZana | Datum vložení: 12.01.2011 09:18 hod. | ||||
|
Hani, mám já jedno přání, nechval mně, to je jen náhoda, to by tak napsala půlka národa. Mně těší jen velice, že tu už není smutno, ale je tu taškařice. Měj se krásně, piš sem básně, vař doma knedlíky a a´t jasou jak se patří veliký. ![]() ![]() ![]() |
||||
| všem | Datum vložení: 12.01.2011 09:16 hod. | ||||
|
přeji krásný den | ||||
| HanaZana | Datum vložení: 11.01.2011 15:58 hod. | ||||
|
![]() Trochu peněz a trochu strachu, neboj, budeš moci jíst aj hrachu. Budeš moci kousat řízky, budeš-li mít vztek, budou pak i lítat třísky! ![]() Tvůj úsměv bude bez chyby, neboj, o tom nebude pochyby. Přece ještě jsi děvče lepé, kdekdo si tě s mladicí plete. ![]() Já vím, že i tvůj muž, nedal by tě za nic na světě už! Ví, že vaříš jen TY nejlépe, a že jen s Tebou mu pšenka pokvete. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| HanaZana | Datum vložení: 11.01.2011 13:03 hod. | ||||
|
Neboj, na koupelku našetříš, i zuby sobě pořídíš! Za to pak bude ti milé, až zubit se budeš roztomile, v nové koupelce, do jejího zrcadla! |
||||
| HanaZana | Datum vložení: 11.01.2011 13:00 hod. | ||||
|
To znám, a kde penízky brát? Nakonec člověk dojde k rozhodnutí, že ono vlastně není zbytí, je to totiž potřeba, nemám-li vypadat, že nemám na chleba. Kdopak by se díval na bezzubou, jak dlouho bych pak mlela hubou, dostala-li bych chuť na řízek, nebo nedej bůh, zalíbil-li by se mi nějaký pořízek! (to kvůli rýmu) Prostě my ženy, musíme vypadat trochu upravený, v práci i doma i na ulici, přece nebudeme chodit v masce a čepici! |
||||
| roryska a všichni co tu básnili | Datum vložení: 11.01.2011 09:11 hod. | ||||
|
zdravím chytré ženy Ani milé ženy nevíte, jakou radost mám, že už tu zase básníte. Celé tři stránky jste tu popsaly, mně tím překvapení nachystaly. Je to fajn, če co číst zase mám, kohopak přece baví číst noviny, kde je psáno, co nám zase zdražili? Ani černá kronika, k duši mé nijak neproniká. Z té bych měla depku, a chytla bych z ní leda "pepku" Kdepak, já se raději bavit budu s vámi, je to veselejší, milé dámy. |
||||