Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| Verča27 | Datum vložení: 06.07.2008 07:05 hod. | ||||
|
Slunko vyšlo, ještě spíte? v postýlkách si libě sníte. |
||||
| Iřka | . | Datum vložení: 05.07.2008 22:41 hod. | |||
|
což o spaní,bavilo by mě rýmování,ale nápadů není,budu muset říkat,někdo my to střevo ukrad,nebyla to Kačice,radši už šla do ložnice | ||||
| Iřka | . | Datum vložení: 05.07.2008 22:29 hod. | |||
|
knedlík dobrý je, ale kynutý koláček,to se poměje, tem můj břicháček | ||||
| danushe | ,, | Datum vložení: 05.07.2008 22:26 hod. | |||
|
já dám přednost knedlíkům, chlapi zase žejdlíkům pěnivého moku |
||||
| Iřka | . | Datum vložení: 05.07.2008 22:18 hod. | |||
|
Danushe,víš, že mi mluvíš z duše,bohužel, i tak to osud někdy píše | ||||
| Verča27 | Datum vložení: 05.07.2008 22:17 hod. | ||||
|
No tak vida jak se činí odčinil to všechno nyní bez borůvek jít se stydí teď přeji dobrou noc lidi. |
||||
| danushe | ,, | Datum vložení: 05.07.2008 22:16 hod. | |||
|
ze dnou litříků bude hromada knedlíků - mňam ![]() |
||||
| Berušinka | milé moje kamarádky | Datum vložení: 05.07.2008 22:15 hod. | |||
|
je nutno muže pochváliti, rádi to mají, potom si s Vámi zazpívají. Věřte tomu holky zlaté,dejte na má slova,vždyť nějaký pátek toto dělám, je mezi námi shoda. Pak udělá co mu říkám a dává na má slova. |
||||
| Iřka | . | Datum vložení: 05.07.2008 22:13 hod. | |||
|
dones asi dvoulitřík, borůveček maličkých,nemoh prý, bez nich domů jít | ||||
| Verča27 | Iřka | Datum vložení: 05.07.2008 22:08 hod. | |||
|
A donesl borůvky? už jsou v misce se smetanou? já mám ráda dobré konce do kláves mi slzy kanou. |
||||