Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | mysacek | Datum vložení: 18.02.2012 12:42 hod. | |||
|
jé,ahoj,taky už se blížíme desítce a těším se na jaro ![]() |
||||
| mysacek | * | Datum vložení: 18.02.2012 12:39 hod. | |||
|
ahooooooooooooooj,zdravím všechny zbloudilé![]() u nás +7,to už je jako na jaře ![]() |
||||
| saruz | ahoj všem | Datum vložení: 18.02.2012 08:36 hod. | |||
|
přeji krásnou sobotu ![]() u nás začíná obleva +2 ![]() |
||||
| opickajura | dagica | Datum vložení: 17.02.2012 23:52 hod. | |||
|
kuk, tady se načuhuje stále,ale pokec chybí,,míjíme se tady..už minule jsem řikala stanovit hodinu..kdy tady je většina,,když člověk hodinu propásne,,další den se najdeme![]() |
||||
| dagica | LIDIČKY, | Datum vložení: 17.02.2012 22:12 hod. | |||
|
JAK NENI KLIKAČKA, TAK TADY NENI ŽIVA DUŠE NEBO SE JEŠTE KURYRUJETE PO TE POSLEDNI? ZDRAVIM VŠECHNY, KTERI SEM ZABLOUDI![]() |
||||
| yutinkaca | no | Datum vložení: 16.02.2012 21:23 hod. | |||
|
já dnes obešla tolik obchodů, že padám únavou, ani počasí mě neobměkčilo a vyrazila jsem do velkoměsta ![]() |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 16.02.2012 19:38 hod. | |||
|
DEKUJI ZA PRANI, JE TO POTVORA ŠKAREDA A ANI TO NENI VIDET. HLAVU MAM JAK NAKLADAK. MEJTE SE PEKNE DOUFAM, ŽE TA KALAMITA NEBUDA TRVAT DLOUHO![]() |
||||
| saruz | dagica | Datum vložení: 16.02.2012 14:08 hod. | |||
|
Ahoj,my jsme v pořádku,akorát dcera měla ráno krušnou cestu autobusem do školy do Rožnova,45 minut zpoždění,všude to byla samá havárka. Ta viróza,to nepotěší,tak pěkně lež v postýlce a kurýruj se,ať je ti brzo líp. ![]() |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 16.02.2012 13:39 hod. | |||
|
ČETLA JSEM O TE KATASTROFE NA SEZNAMU.CZ. VY JSTE V PORADKU? SE SESTROU JSEM ZATIM NEMLUVILA, JAK TO VYPADA UZ NAS. TADY MONENTALNE +4 A SLUNIŠKO, JA S VIROZOU V POSTELI![]() |
||||
| saruz | Krásný den, | Datum vložení: 16.02.2012 10:03 hod. | |||
|
na Severní Moravě je nejen pořádná chumelenice,ale už napadlo tolik sněhu,že jsem ráno našeho hafana musela z těch závějí vyhrabávat. ![]() |
||||