Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| dagica | ZROVNA | Datum vložení: 19.03.2012 12:58 hod. | |||
|
JSEM MELA V OTAZCE KEBAB-JESTLI JE TO TO, TAK JE TAM OPRAVDU MASALLA - SKORICE, HREBIČEK, PEPR. ALE V JINE OTAZCE, TAKE NEVZPOMENU, CO TO BYLO, BYL TYMIAN A BAZALKA A V TOM PEPR NEBYL. TAKE SE MI TO MICHA - HLAVA BLBA![]() |
||||
| alis1 | dagica | Datum vložení: 19.03.2012 12:51 hod. | |||
|
kruci tak se to koření/směs/jmenovalo jinak už z toho asi blbnu![]() |
||||
| janifa | opickajura | Datum vložení: 19.03.2012 12:51 hod. | |||
|
Vítej v první desítce. Jsi hned za mnou. Já klikám sama, takže cesta je volná |
||||
| dagica | SNAD | Datum vložení: 19.03.2012 12:43 hod. | |||
|
TO BUDE TO TRETI , CO JSI ZAPOMNELA? |
||||
| dagica | TAK OPRAVDU NEVIM, | Datum vložení: 19.03.2012 12:40 hod. | |||
|
Garam masalla složení: Koriandr, pepř bílý, cibule, skořice, muškátový ořech, zázvor, chilli mleté, kmín, hřebíček. TOHLA JSEM NAŠLA |
||||
| alis1 | dagica | Datum vložení: 19.03.2012 12:32 hod. | |||
|
je tam /masalla /či jak se to píše a v ní je skořice ,hřebíček a 3 jsem zapoměla.Zvlášť je drcený kmín opi tam včera dala kmín a taky špatně![]() |
||||
| dagica | JINAK | Datum vložení: 19.03.2012 12:28 hod. | |||
|
VŠEM PEKNE POLEDNE A OBEDVAJICIM DOBRE CHUTNANIČKO![]() |
||||
| dagica | ALIS1 | Datum vložení: 19.03.2012 12:27 hod. | |||
|
MYSLIM, ŽE TEN KMIN TAM NENI, SNAD SE NEPLETU![]() |
||||
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 19.03.2012 12:18 hod. | |||
|
teď jsem přišla o papriku také na tom koření ,tam je i kmín tak to nevím co je správně | ||||
| alis1 | saruz | Datum vložení: 19.03.2012 12:14 hod. | |||
|
děkuji a přeji také všem dobrou chuť![]() |
||||