Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tvackova1 | * | Datum vložení: 20.03.2012 20:41 hod. | |||
|
čas akce 20. 03. 2012 20:31 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 20. 03. 2012 20:27 Sebrán "Chifferi" za 2 bodů 20. 03. 2012 20:20 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 20. 03. 2012 20:16 Sebrán "Chifferi" za 2 bodů 20. 03. 2012 20:13 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 20. 03. 2012 20:05 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 20. 03. 2012 20:01 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 20. 03. 2012 19:54 Sebrán "Tuňák" za 10 bodů 20. 03. 2012 19:46 Sebrán "Farfalle" za 2 bodů 20. 03. 2012 19:42 Sebrán "Rajče" za 10 bodů 20. 03. 2012 19:37 Sebrán "Salát" za 5 bodů 20. 03. 2012 19:28 Sebrán "Paprika" za 5 bodů |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 20.03.2012 20:25 hod. | |||
|
Zítra budeme mít polovinu salátování za sebou.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| tvackova1 | nudle | Datum vložení: 20.03.2012 20:21 hod. | |||
|
ted padaji jen mašličky už 4 mam a kolinka jen 1 tak jeste 7 aby bylo na 2 salatky |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 20.03.2012 20:17 hod. | |||
|
já koukám na ordinaci,ale asi nedokoukám,jsem dneska ze zahrady utahaná jako kůň a asi brzo usnu | ||||
| opickajura | tady | Datum vložení: 20.03.2012 20:13 hod. | |||
|
je narváno,,a u toho ordinace,,mám vařeno, a klídek![]() |
||||
| tatrman | tvackova1 | Datum vložení: 20.03.2012 20:12 hod. | |||
|
já to četla co ti synáček proved , neboj nachytáš další, nemyslel to špatně ![]() |
||||
| tvackova1 | tatrman | Datum vložení: 20.03.2012 20:09 hod. | |||
|
ne ,ja nešla i na ružovku snažim se kolinka chytat a ono nepada jen mašličky![]() ![]() ![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 20.03.2012 20:07 hod. | |||
|
jo ono je úterý a všichni koukaj na Ordinaci, že jo? Proro tu nikdo není... Na tu já nekoukám. Tak jdu zas balit ![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 20.03.2012 19:59 hod. | |||
|
tak a mám chvíli klidu na klikání ![]() včera večer jsem končila na 235. místě a ted jsem 196. , docela dobrý. Něco jsem u balení naklikala a udělala dva saláty |
||||
| alis1 | dagica | Datum vložení: 20.03.2012 19:55 hod. | |||
|
já myslím.že to nebude tak hrozné ,já tu taky moc nebyla a zítra jedu na kontrolu k doktoru tak tu taky nebudu![]() |
||||