Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tvackova1 | * | Datum vložení: 22.03.2012 14:45 hod. | |||
|
tak zase o jedno mistečko vyše mně nejduležite byt v 50 a nevypadnut z ni ,ja ted body nechci ,beru nudle ![]() |
||||
| tvackova1 | saruz | Datum vložení: 22.03.2012 14:29 hod. | |||
|
ono viš ja ten zahonek udělala tam kde oně maji skald ,mam nafoceno u sebe v albumu ,pod schodama aoně porad na moji zahradku nadavaji ,vadi im kyble s rajčatama ,špatne couva traktorem jak jezdi pro obili ,a bylo všechno ok ale letos všechny šutry vyhrabli,ale ja nevim kdo nebo zepo nebo soused co čisti silnice u nas ,myslim to bylo zepo tam byla velka hromada snehu ,taky mam na fotkavh ,tak one odhrabovali a vic zhrabli ,ale mně moc lito tu levandule ,zustala jen 1 a to jen 2 stara | ||||
| Anaa | uf | Datum vložení: 22.03.2012 14:22 hod. | |||
|
tak jsem šla se psem ven a je rozbitý výtah tak 7 pater dolů a zas nahoru co jsem komu udělala ještě, že ten pes má rozum a vyběhla jedny schody a poslušně čekala až já dolezu jen doufám, že to spraví ![]() |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 22.03.2012 14:20 hod. | |||
|
a zrovínka mi dorazil domů z práce manžel,tak mi tady bude sbírat a já vyrážím na zahradu,tak se tady mějte krásně ![]() |
||||
| saruz | tvackova1 | Datum vložení: 22.03.2012 14:17 hod. | |||
|
to jsou teda blbouni,mě někdo poničit záhonky,tak jsem schopna střílet ![]() jinak už řádím na zahradě každý den,po zimě je třeba dát dokupy všechny záhony a skalku,ve skleníku mám už pěkné salátky,už mi lezou ředkvičky,kedlubny a taky roketa,těším se,až budu sklízet ![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 22.03.2012 14:11 hod. | |||
|
a letos jak odhrabovali snih tak mně poškodili muj bylinkovy zahonek,pod schodama vedle kde zepo ma sklad ja pestuju bylinky ,tak letos hodne hliny a levandul mně tam vyhrabli a na to ja přišla teprve včera jak všimla že na hromade snehu lezou krokusy,tam snih a zem všechno dohromady ,tak krokusy snad zachranila a levandule myslim že ne ,vypadaji suchy ale aspo 2 přežili ,a medunka taky ,takže mam radost s toho | ||||
| alis1 | * | Datum vložení: 22.03.2012 14:10 hod. | |||
|
na mě to kříčí hola hala,takže razím sázet kytky do truhlíků atd.večer se tu objevím![]() |
||||
| tvackova1 | saruz | Datum vložení: 22.03.2012 14:07 hod. | |||
|
to u vas tam vola u nas jeste leži snih za barakem amame zmrzlou zem,a u mně zahradka jen maly kousiček zemi ,sudy kde ja okurky a dyne pěstuju a kyble na rajčata ,a jeste zapomněla na moji necky kde ted už vylezli kytky a pak jak odkvetou ja tam dam cukety![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 22.03.2012 14:05 hod. | |||
|
tak ja snažim se byt pod 50 takže kolem 50 pohybuju ,jak nechytala tak byla i 54 ted polezla nahoru ,chci aspon maly baliček ![]() |
||||
| saruz | tvackova1 | Datum vložení: 22.03.2012 14:03 hod. | |||
|
taky máš pěkné číslo a pěkně se kurýruj,ať můžeš brzy ven,zahrádka už volá ![]() |
||||