Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | dagica | Datum vložení: 24.04.2012 13:00 hod. | |||
|
Vítej opět mezi námi a teď šup, pěkně sbírat! ![]() |
||||
| saruz | tempo | Datum vložení: 24.04.2012 12:59 hod. | |||
|
Díky,my máme na zahradě velký, betonový gril, takže další taky nepotřebuji, ale jako správná klikačka-závislačka se musím zapojit, deka nebo bodíky budou taky dobré a ještě se u toho tentokrát i vyspím. ![]() |
||||
| tempo | saruz | Datum vložení: 24.04.2012 12:54 hod. | |||
|
Podobný gril jako je za vítězství mám asi 2 roky a koupil jsem ho v akci asi za šest stovek, elektrický jsem dostal jako dárek a ten třetí už nepoužívám, to byla nějaká výhra. Takže kam s dalším a proč? Ale masa není nikdy dost. Fandím a pěkně si to užij. ![]() |
||||
| dagica | DRAHE DAMY, | Datum vložení: 24.04.2012 12:54 hod. | |||
|
TAK VAS JEŠTE JEDNOU PEKNE ZDRAVIM. TEPRVE JSEM DORAZILA , CHYTLA MASO A VIDIM, ŽE JSTE JIŽ V PLNEM PROUDU![]() |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 24.04.2012 12:43 hod. | |||
|
tak to na mě taky, potvora jedna... a flákoty mám dvě ... děs, běs ![]() |
||||
| saruz | tatrman | Datum vložení: 24.04.2012 12:40 hod. | |||
|
na mně to koření taky pěkně zvysoka... ![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 24.04.2012 12:38 hod. | |||
|
mě vůbec nechodí maso a teprve teď jsem zjistila, že se nedá směnit za žolíky ![]() a koření jsem ještě ani nezahlídla ![]() |
||||
| saruz | tempo | Datum vložení: 24.04.2012 12:38 hod. | |||
|
Vítej ve hře! To selátko na gril bych si taky nechala líbit. ![]() Hele a nejseš ty náhodou nějaký hamounek, mít doma tři grily, já si vystačím jen s jedním. ![]() |
||||
| tempo | Dámy, | Datum vložení: 24.04.2012 12:33 hod. | |||
|
právě jsem se zapojil do hry a sebral první symbol: PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 468. místo tempo Celkem bodů: 10 No moc nás nehraje, ale ani já moc hrát nebudu, co bych dělal se čtvrtým grilem. Takhle kdyby se hrálo o něco na gril (např. prase), tak to bych byl v tempu. Přeji všem úspěch v soutěži, vyhrávat je hezké. |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 24.04.2012 12:30 hod. | |||
|
a ke mě Bohoušku ty rajčata-zrovna se mi hodí-vařím rajskou![]() ![]() ![]() |
||||