Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | .. | Datum vložení: 24.04.2012 20:50 hod. | |||
|
nesnáším reklamu na Smoby, jakmile tam jezdí, tak se mi děsně semá PC | ||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 24.04.2012 20:34 hod. | |||
|
no táááák,,to bude i za tejden,,pěkně jedem![]() |
||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 24.04.2012 20:33 hod. | |||
|
Ahoj. Tak tentokrát se honit nebudu. Má být hezky tak raději budu venku.![]() |
||||
| opickajura | děvčata | Datum vložení: 24.04.2012 20:29 hod. | |||
|
děkuji za info..bylo vyčerpávající..a šup...mám se na co těšit![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 24.04.2012 20:29 hod. | |||
|
Taky těstoviny ještě nemám, ale oni přijdou.![]() |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 24.04.2012 20:19 hod. | |||
|
mě ty těstoviny přišly dřív, protože jsem měla objednané i dárečky z chytrého konta, tak to poslali najednou, jinak admin psala, že to budou rozesílat nejpozději do 30.4. | ||||
| Ježíšek | opi, Mvokounova | Datum vložení: 24.04.2012 20:18 hod. | |||
|
Já taky ještě těstoviny nemám. Posílali zatím jen těm, kteří měli objednané dárečky z CHK. Ostatním do konce dubna, takže pár dnů musíme ještě počkat. | ||||
| klapka | . | Datum vložení: 24.04.2012 20:18 hod. | |||
|
taky ještě těstoviny nemám![]() |
||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 24.04.2012 20:12 hod. | |||
|
zkusím a uvidí se.Já zas už měsíc čekám na ten Botocel je jen potvrzený.![]() ![]() |
||||
| Martina12 | opi | Datum vložení: 24.04.2012 20:09 hod. | |||
|
mě taky ještě těstoviny nepřišli | ||||