Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| radkalojka | . | Datum vložení: 04.05.2012 22:56 hod. | |||
|
Taktéž jsem manželovi řekla, že jsem šťastná, že ho mám. Ti pánové dnes: to tedy byla síla! |
||||
| vojtěšinka | kuk | Datum vložení: 04.05.2012 22:29 hod. | |||
|
tak jsem se konečně dostala k pc,taky jsem koukala na výměnu-ten pes by letěl oknem-tohle mi udělat a manžel asi za ním taktéž jsem usedla k pc se sklenkou-jahodový sekt-vyhrála jsem ho na májce ve střelecké soutěži-je moc dobré-už mi ke štěstí nic nechybí-jen to zatracené-KOŘENÍ-Bohoušku-posílej |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 04.05.2012 22:17 hod. | |||
|
Ani s jedním chlapem z dnešní výměny bych nemohla žít. Musela bych je přizabít.![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 04.05.2012 21:41 hod. | |||
|
v té výměně mi chlapi byli fuj tajbl..bléé![]() |
||||
| alis1 | Ach jo | Datum vložení: 04.05.2012 21:13 hod. | |||
|
mi ted nějak pořád padáme asi dělají hodně špízy za 300![]() |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 04.05.2012 21:05 hod. | |||
|
já jsem 14,ale i 15 bývám | ||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 04.05.2012 20:41 hod. | |||
|
s kým válčím??jsem 16 tá..kdo je 15 a 17 ? | ||||
| saruz | . | Datum vložení: 04.05.2012 20:31 hod. | |||
|
Vínečko už je nalité, po těch nervácích si ho plně zasloužíme a taky koukáme na Výměnu. ![]() |
||||
| Emanunel | tak | Datum vložení: 04.05.2012 20:19 hod. | |||
|
jdu koukat na manželky, jsem zvědavá co to zase bude | ||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 04.05.2012 20:04 hod. | |||
|
koukám, že tu jsme vínečkové královny![]() ![]() Já si teda dala už včera jednu sklenku, slavila jsem to přijetí do školky. Dneska to vidím tak na 2 určitě. |
||||