Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 24.07.2012 19:38 hod. | |||
|
tak potom, jo? | ||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 24.07.2012 19:37 hod. | |||
|
já mám do 10.8. dovču | ||||
| tatrman | pet140 | Datum vložení: 24.07.2012 19:36 hod. | |||
|
no to je hnus ... ach jo. ||Tak se drž !!! Martin vás všechny pozdravuje. |
||||
| Pet140 | tatrman | Datum vložení: 24.07.2012 19:35 hod. | |||
|
asi tak -pozdravovat budu,nápodobně.Jinak za chvíli končím desátou 12 za sebou.A ten otrokář mi nepovolil brigádníka,tak to mám až do neděle.![]() ![]() |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 24.07.2012 19:34 hod. | |||
|
jsi hodná, že se nezlobíš. Ozvu se po 6.8. . V neděli večer na týden a kus odjíždíme. | ||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 24.07.2012 19:33 hod. | |||
|
to je co, ale sekačku máme, gril taky a hrnců není nikdy dost ![]() |
||||
| tatrman | pet140 | Datum vložení: 24.07.2012 19:31 hod. | |||
|
nemáš chut? Jak je to možné ? Že by virtuální grilovačka????Pozdravuj rodinku, určitě. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 24.07.2012 19:31 hod. | |||
|
Jsem tu taky, ale sporadicky. Nejdříve jsem zavařovala okurky a pak jsme se s manželem jeli koupat. Moc tomu nedám. Léto je krátké. Jestli bude zítra hezky tak jedem zas k vodě. sbírejte i za mně.![]() ![]() |
||||
| Pet140 | ahoj | Datum vložení: 24.07.2012 19:26 hod. | |||
|
nemůžu nikde chytit 2 klobásy.Ale až přijdu z práce,tak grilujeme-ani po dnešku nemám chuť![]() |
||||
| Evis | Emanunel, | Datum vložení: 24.07.2012 19:26 hod. | |||
|
no jo, ale nic mi nezbylo, začínám sbírat vlastně od začátku![]() |
||||