Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| dagica | TAK | Datum vložení: 25.07.2012 00:47 hod. | |||
|
TO VZDAVAM, KLOBASKA DO TED NEPRIŠLA A VALIM DO HAJAN. RANO VSTAVAM V PUL ŠESTE, VNOUČEK TAKE, JE TO KRATCE, CO SCHODIL A JE ZABAVA. TAKŽE DOBROU A KLIDNOU NOC VŠEM![]() |
||||
| vojtěšinka | pevnej cíl-SEKAČKA | Datum vložení: 25.07.2012 00:23 hod. | |||
|
ale to bych nikdy nedala-sama klikat na 1.místo | ||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 25.07.2012 00:20 hod. | |||
|
dejte pevnej cíl a jedem![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 25.07.2012 00:15 hod. | |||
|
já bych brala jakoukoliv výhru do kuchyně,ale naše holky by chtěly ty kroužky na házení,tak uvidíme,ale myslím,že skončím zase jen na bodech | ||||
| dagica | HRNCE | Datum vložení: 25.07.2012 00:12 hod. | |||
|
BY BYLY FAJN, ALE NA TO NEMAM , AK ASI ZASE JEN O BODY![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 25.07.2012 00:05 hod. | |||
|
o co děvčata jedete??já o koule![]() |
||||
| opickajura | Evis | Datum vložení: 24.07.2012 23:57 hod. | |||
|
jsem si to myslela..do hajzlu,,na ty klumpy čekám celej večer![]() |
||||
| dagica | TO | Datum vložení: 24.07.2012 23:57 hod. | |||
|
JE JAKO NASCHVAL. POTREBUJI JEN 1 KLOBASKU A JAKO NA POTVORU NENI NIKDE![]() |
||||
| Evis | opi | Datum vložení: 24.07.2012 23:54 hod. | |||
|
jj, úderem půlnoci ti zmizí grilpárty za 100 a budeš tam mít grilpárty za 200. Tak se snaž ať můžeš za těch 100 do půlnoci udělat![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 24.07.2012 23:52 hod. | |||
|
nevím co bude..úderem půlnoci, mi zmizí grilparty za 100?? | ||||