Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 28.07.2012 10:14 hod. | |||
|
co děláte jako přílohu k houbovým řízkům,brambory,bramborovou kaši,chleba?![]() |
||||
| tatrman | pet140 | Datum vložení: 28.07.2012 09:49 hod. | |||
|
tak to je príma že se ti líbilo ![]() předpokládám, že zase háčkuješ ![]() |
||||
| Pet140 | také všem ahoj | Datum vložení: 28.07.2012 09:36 hod. | |||
|
Tatrmánku včera nádhera, jinak já se zase propadla asi o 60 míst na 291,ale mě je to jedno![]() ![]() |
||||
| tatrman | ahoj všem | Datum vložení: 28.07.2012 09:20 hod. | |||
|
u mě je to pořád stejný, stále se propadám ![]() Uživatelka: PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 197. místo tatrman Celkem bodů: 2918 |
||||
| mibe1004 | Datum vložení: 28.07.2012 09:14 hod. | ||||
|
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 189. místo mibe1004 Celkem bodů: 2991 |
||||
| Evis | ahoj všem, | Datum vložení: 28.07.2012 09:04 hod. | |||
|
po nočním nespaní jsem se ráno nemohla přemluvit abych vstala. A tak to u mě momentálně vypadá PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 99. místo Evis Celkem bodů: 4499 docela pěkný ![]() |
||||
| vojtěšinka | ahojky všem | Datum vložení: 28.07.2012 08:58 hod. | |||
|
taky už jsem dolezla k pc-holka v noci bulela,s břichem,tak jsem se vůbec nevyspala a ted ani nevidím na klávesnici a puclíky-ty snad vůbec nepadají-ještě jsem žádný nezahlídla,musím narychlo uvařit oběd a odpoledne jedeme na narozky spojené s grilováním,notebook nemám-tak jsem v pr...,zase poletím tím špatným směrem-hrnce už jsou v nenávratnu | ||||
| yutinkaca | . | Datum vložení: 28.07.2012 08:55 hod. | |||
|
dobré ráno, tady už se taky kliká, ale za boha jsem nemohla vstát z postele, zítra už asi nevstanu ![]() ![]() ![]() |
||||
| zsuzsika | ahojky | Datum vložení: 28.07.2012 08:55 hod. | |||
|
hezkou sobotu![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 28.07.2012 08:53 hod. | |||
|
paní je tady, jde se nehtit, tak mi moc neutečte | ||||