Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | Bobi | Datum vložení: 28.07.2012 22:21 hod. | |||
|
tady je hnusný vedro.Prádelna,papiňák,na padnutí.![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 28.07.2012 22:14 hod. | |||
|
holky, kéž já bych se mrskala tak jako vy. Já jsem mmt 184 a ne a ne se pohnout. | ||||
| Bobina | Opi | Datum vložení: 28.07.2012 22:14 hod. | |||
|
Čau. Stále jseš na těch koulích. Já jsem tu od rána nebyla. Jsem 70. Dělali jsme velký nákup. A odpoledne jsme se jeli koupat. Teď začalo pršet a taky bouřka. Tuto klikačku jsem zrovna říkala, že přes léto jen piánko.![]() ![]() |
||||
| alis1 | * | Datum vložení: 28.07.2012 22:11 hod. | |||
|
já se mrskám pořád okolo 120 m. už jsem byla i 117 a ne a ne se pohnout níž ![]() ![]() |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 28.07.2012 22:03 hod. | |||
|
maš pěkné místo |
||||
| opickajura | vojtěšinka | Datum vložení: 28.07.2012 22:01 hod. | |||
|
kolikátá jsi??já 19,,padla jsem ze 16![]() ![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 28.07.2012 21:39 hod. | |||
|
tak jsem se vrátila z oslavy narozenin a koukám,kam až jste mě za ten půl den posunuly-že se holky nestydíte-na hrnce už nedosahnu ani náhodou![]() |
||||
| opickajura | všechny zdravím | Datum vložení: 28.07.2012 21:39 hod. | |||
|
dneska jsem tady tomu moc nedala,,máme euforii z chaty..je to tam nádherný,ale dělat je co. | ||||
| tatrman | alis1 | Datum vložení: 28.07.2012 21:28 hod. | |||
|
děkuju ![]() |
||||
| alis1 | tatrman | Datum vložení: 28.07.2012 21:22 hod. | |||
|
i já se přidávám k přání hezké dovči a pěkného počasí už konečně mám klid a můžu klikat zas dohánět denní propad![]() |
||||