Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| dagica | OPI | Datum vložení: 30.07.2012 19:59 hod. | |||
|
DELATE NA CHATE? TAK TO SI NEODPOČINEŠ ANI PREZ VIKEND![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 30.07.2012 19:58 hod. | |||
|
Asi se mi budete smát, ale já jsem horko těžko překonala 5000 bodů a jsem fakt ráda | ||||
| opickajura | dagica | Datum vložení: 30.07.2012 19:44 hod. | |||
|
navíc několik dní,jsem strašně unavená,je dřina i klikat.navíc,když to nepadá,je to dřina![]() |
||||
| dagica | OPI | Datum vložení: 30.07.2012 19:35 hod. | |||
|
ONO SE TO POZNA, ŽE NEJDE POTOM PORAD SEDET, JEN ODSKAKOVAT![]() |
||||
| dagica | JA | Datum vložení: 30.07.2012 19:34 hod. | |||
|
BYLA JIŽ DOPOLEDNE S VNOUČKEM V OBCHODE A U DOKTORKY NA KONTROLE, MEL REAKCI NA OČKOVANI A TED JEŠTE NA PROCHAZCEA BYLA JSEM 66-TA | ||||
| opickajura | dagica | Datum vložení: 30.07.2012 19:33 hod. | |||
|
taky mám malýho a zítra jdu do práce,tak taky padnu | ||||
| dagica | BOBINA | Datum vložení: 30.07.2012 19:30 hod. | |||
|
DETATKO V POSTYLCE, VNUČKA NA NOC U TETY, DETIČKY V KINE A TED SE ANI NEHNU. VRATILA JSEM SE O JEDNO MISTO NA 65, KDEPAK JSI TY? | ||||
| opickajura | kuk | Datum vložení: 30.07.2012 19:19 hod. | |||
|
tak jsem si početla,dneska klikám jak o život a stále 21 místo,,je tu pěkně narváno.Včera jsem byla chvíli i 17![]() |
||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 30.07.2012 19:18 hod. | |||
|
Tak na tebe čekám. Taky jsem byla 2 hodiny na vzduchu.![]() |
||||
| dagica | TAKE | Datum vložení: 30.07.2012 19:12 hod. | |||
|
Z DRUHE PROCHAZKY ZPET , TED JEŠTE SPRAVIT VNOUČKA DO POSTYLKY A BUDU MIT TAKE KLID NA KLIK![]() |
||||