Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| mysacek | * | Datum vložení: 01.10.2012 22:19 hod. | |||
|
už se nám to opět trochu hnulo,dali nám tam výhry![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 01.10.2012 22:06 hod. | |||
|
dobrou a pic pic zítra. Snad už to vypukne ... | ||||
| tatrman | opickajura | Datum vložení: 01.10.2012 22:03 hod. | |||
|
žádná uklízečka, tys byla trenér, myslím ![]() |
||||
| opickajura | tatrman | Datum vložení: 01.10.2012 22:02 hod. | |||
|
já uklizečka,vymetu Vám hřiště. vynesu odpad,![]() ![]() ![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 01.10.2012 22:01 hod. | |||
|
holky ale pamatuje si ještě kdo co jsme? Já mám takový neskromný pocit že já kapitán , Evis je taky nějakej šéf a dál nevím ... Budeme to muset oživit ![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 01.10.2012 21:59 hod. | |||
|
ještě mají asi čas.Ale družstvo je už nastoupený.Jen to odpískat![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 01.10.2012 21:59 hod. | |||
|
já se hlásím do basketbalového týmu, ale mmt jdu tahat za peřinu jako Tatrman![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 01.10.2012 21:56 hod. | |||
|
no co se dá dělat, ale určitě si poradíme, ne? ![]() ted momentálně jdu tahat za peřinku, budíček mám nastavený na čtvrtou, fuj . Ale jo, už jsem za ta léta zvyklá ![]() |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 01.10.2012 21:53 hod. | |||
|
máš pravdu, ladysáci neklikali, ale mta se párkrát objevil. Jenom si s námi už nepsal. Holt to budeme muset táhnout sami![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 01.10.2012 21:51 hod. | |||
|
taky už mě náš basketbalový tým napad ![]() a jestli si dobře pamatuju, tak mta neklikal už minule, ne? A ladysáci myslím taky ne ... |
||||