Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| kotatko | dagica | Datum vložení: 04.10.2012 13:39 hod. | |||
|
jasně to cápu .... také nejsem nějak extra expert přes počítače, ale umím s nimi dost pracovat. To je ale asi i tím že jsem mladá a našla jsem si školu takovou abych uměla od všeho něco ... mě to táhlo už na základní škole učit se počítačům takže jsem chodila na kroužky a pak na střední i VOŠ jsme toho brali hodně .. ale zrovna stáhnout nový prohlížeč není nijak extra složitý ![]() |
||||
| tvackova1 | napovedy | Datum vložení: 04.10.2012 13:38 hod. | |||
|
tak tě občas nic neporadeji ,ted jsem psala na pro admin , o jednej ,ale trefila , takže musim jeste i tipovat ![]() |
||||
| tvackova1 | dagica | Datum vložení: 04.10.2012 13:32 hod. | |||
|
ja taky neni expert ale chrom stahla sama ,ale už i nepamatuju jak![]() mame operu ,mozillu ,chrom a ten explorer ,ktery vubec nepouživam |
||||
| dagica | KOTATKO | Datum vložení: 04.10.2012 13:29 hod. | |||
|
JA ZASE TAKOVY EXPERT PREZ POČITAČ NEJSEM, TAKŽE ANI NEVIM, JAK SI NEJAKY JINY PROHLIŽEČ NASTAVIT. NAŠE GENERACE Z PC NEROSTLA A DO NEDAVNA BYL SYNUV, TAK JSEM SE RADEJI ANI O NIC NEPOKOUŠELA, ABYCH NECO NEZVRZLA |
||||
| Marnie | 332 BODŮ | Datum vložení: 04.10.2012 13:28 hod. | |||
|
162. místo | ||||
| kotatko | dagica | Datum vložení: 04.10.2012 13:22 hod. | |||
|
ono ta ochrana moc nepomůže nad explorerem .. to je nejhorší prohlížeč co existuje ... říká se to všude a já mám kamarády přes počítače tak vím ale každého věc hihi ![]() |
||||
| dagica | JA | Datum vložení: 04.10.2012 13:19 hod. | |||
|
SI NAD PROHLIŽEČEM STEŽOVAT NEMUŽU, STALO SE MI TO VUBEC POPRVE A OCHRANU PRED VIRY MAM VELMI VYSOKOU, TAK ŽADNA PANIKA, JEN TOHO DIAMANTU JE MI LITO. ZATIM ŽADNY JINY NEPRIŠEL |
||||
| opickajura | LENDA | Datum vložení: 04.10.2012 13:13 hod. | |||
|
nééé![]() |
||||
| LENDA | ahoj děvčata | Datum vložení: 04.10.2012 13:08 hod. | |||
|
už má někdo naplníno? | ||||
| kotatko | . | Datum vložení: 04.10.2012 13:05 hod. | |||
|
explorer by člověk neměl používat, protože ten nejvíce chytá viry ... já používám ale také více prohlížečů, jen tedy ne explreor ... jsou věci které mi na nějakém z nich nefunguje tak to zkusím na jinm ... te´d zrvona CHŽ používám prohlížeč Maxthon 3 |
||||