Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 10.12. 2023
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zábava a koníčky

Obrázek pro téma Zábava a koníčky

Kašpárkovo

Založila: Kasparek

krásné ranko raníčko přeji lidem všem zde se hádat zakazuje vše jen s velkým úsměvem proto radujme se veselme se,zpívejme si písničky z naší krásné zemičky Pokud budete chtít udělat radost, je povolen tento odkaz ++++ /www.pesweb.cz/ ++++ jinak platí ++++ Zákaz - vkládání odkazů na kliky!!!!
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Večer a v noci fúkal veľmi silný vietor a snežilo.
Ráno som na balkóne našla záveje. Aj teraz sneží, máme cca 20 cm, vietor sa utíšil a teplomer ukazuje -2°C.
Mala som v pláne že poobede pôjdem autobusom domov, ale ráno volal Mirko, aby som nešla na autobus, že prídu po mňa. Nedal sa odhovoriť, tak dúfam že prídu šťastlivo.

Evi, Zdeni, ďakujem za milé komentáre k mojim fotkám.

Evi, to je dobre, že ti donášková služba nosí nákup, nemusíš
ísť von keď hrozí pošmyknutie a pád.
Váhu nerieš, pokiaľ sa cítiš dobre, je to zbytočné. Ja váhu ani nemám a som v pohode. Ale so zrkadlom sa ani ja veľmi nekamarátim. Hlavne ráno, keď sa náááhodou do neho pozriem,
tak sa zvyknem zľaknúť.

Zdeni, ja som tie kŕmitká kúpila pred X rokmi a Lidli,
ale vídam ich tam aj teraz.

Pavli, v Osvienčime som nebola a ani by ma tam nikto nedostal. U nás sa tam jeden čas robievali školské
zájazdy, neviem či to pre deti bol ten pravý zážitok.

Želám vám všetkým krásnu a oddychovú druhú adventnú nedeľu
Smajlík.
Obrázek uživatelky
profil
tam jsem měla pocit, že jsem přítomna náletu.. bylo to nazvučené všechno, to působilo strašně.

Ale tady je to vlastně pozůstatek městečka - zbytky bunkrů. Já jsem navíc obdivovala, jak si s tím příroda poradila, jak to neponičilo ráz toho lesa. Všude byly stromy. A tím, že bylo krásné počasí, svítilo sluníčko, tak to fakt nepůsobilo tak strašně. Jen samozřejmě, když člověk čte popisky v té expozici, tak si uvědomí, jakou hrůzou museli lidé projít. To bez debat.

No, nic smutného dnes nebudeme rozebírat. Máme adventní čas, těšíme se na Vánoce.
Posílám k tomu zase jednu písničku. Užijte si příjemnou neděli.

https://www.youtube.com/watch?v=vboadXPx3M8&list=PLQenV4ls_LhE7KaFGIF4AUGcZljM4UxTc&index=10


Krásný den!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdeni, Ty jsi ranní ptáče. Já jsem měla dneska také budík na 5:20, ale ne a ne se z té postele zvednout. Nakonec jsem vstávala s hodinovým zpožděním. Než jsme posbírala prádlo ze sušáku, pověsila další, půlhodina zase pryč. Teď jdu žehlit. Mám pořád plno věcí, je to neskutečné. Někdy mám pocit, že nemám šanci si nikdy odpočinout.
Včera jsem byla tak unavená, že jsem prodřímala polovinu StarDance. A prý to bylo krásné, říkal manžel. Ale oči nechtěly zůstat otevřené. NE a ne.

Evičko, Ty nemáš spaní. Snad se Ti podařilo ještě usnout a pořádně se vyspat.

Tak já jdu, vzhůru do práce. V 9 hrajeme o ten bronz, tak budu držet pěsti. Včera mi bylo holek líto. Nenašly recept, jak se těm Finkám vyrovnat.

Dádi, děkuji za komentáře pod články. Jsem ráda, že se líbily. Víš, to Vlčí doupě nepůsobí tak strašně jako třeba Osvětim (tam bych nejela). Nebo jsme byli kdysi v muzeu tady u nás v Hrabyni, a tam byla jedna expozice tak autenticky udělaná, že mi bylo úzko. To samé ve vojenském muzeu
Obrázek uživatelky
profil
máme 2. adventní neděli, svátek mají všechny Julinky a Měsíc také dnes prochází Váhami.
Dáme si pozor na prochladnutí. Nejcitlivější jsou nyní naše ledviny. Držte oblast ledvin i nožky pěkně v suchu a teple. Vyhýbejte se průvanu.

Do jídelníčku můžete přidat kopr, brokolici, květák. Pijte čaj z květů bylin. Bezový čajík v těchto dnech určitě podpoří imunitu, je prevencí proti bolesti v krku. Dochuťte si jej citrónem a medem. Čaj z heřmánkových květů zklidní organismus, zejména žaludek.
Pokud pečete chléb nebo bábovku, přidejte do ní různé oříšky, mandle, semínka.

Nezapomeňte vyvětrat. Podle počasí zkuste krátce víckrát za den.

Váhy jsou velmi kreativní. Máte zabalené dárky? Ne? Zkuste dnes. Možná Vás napadne i nějaké netradiční, nápadité zabalení.

Užijte si příjemnou adventní neděli.

Přeji všem krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme -1°C, včera přes den trochu sněžilo.

Odpoledne jsem tu měla vnuky, potom se pro ně stavil tatínek, jak šel z hokeje a maminka pro ně přijela.
Ráno jsme udělala dva druhy cukroví.

Dádi, je to krásné, pozorovat ptáčky, také jsem chtěla po manželovi, ať mi udělá budku na balkon, ale jaksi k tomu nedošlo.Smajlík

Evičko, dobrůtky už jsou doma a jsi spokojená.
Pavlínko, také jsme chvíli sledovali florbal, děvčata prohrála, snad se jim dneska zadaří a porazí Švýcarky, i třetí místo je pěkné.

Dnes jsou v biatlonu na pořadu štafety, včera se dařilo Voborníkové, 11. místo, střelby měla za 0. Markétě se nějak nedaří, snad dnes to bude lepší.Smajlík

Užijte si druhou adventní neděli. Krásný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
to jsem se tedy rozepsala. Radost je radost. Děvenky moje zlaté mějte se krásně moc nepřehánějte s prací hlavně odpočívejte. Já si teď pustím nějakou pohádku a potom budu chrupkat jak miminko papapa ♥
Obrázek uživatelky
profil
Poklízím jako vždy normální úklid co zvládám.Jsem zkrátka smířena co dám to dám ostatní počká.Jeden človíček tolik nepořádku neudělá jen ten prach je všude a vždy.Dnes vytřu udělám papáníčko k obědu zatím nevím co poznám ráno až se opět probudím.Pomlaskám pak bude jasno.Možná jen ovocnou misku neb je tady toho vela vše láká svoji vůní,pokud budu upřímná nic se nestane neb váha potvora zase ukazuje co chce a zrcadlo škoda slov už ho přestanu leštit jednoho uličníka neposednýho,to co ukazuje není fešné ani trochu.Hrošice by se nestyděla. Ba ani pani Slonová.Děvenky moje já vlastně ani nevímzda se vejdu do sukní či se nějak nesrazily v almaře.Doma nosím legíny ty jsou pružné a k popelnici stačí přes léto zase tričko a dost.Bojím se tedy není odvaha něco prubnout.To víte co kdyby. Naštěstí dcérenka maminku může dobře odíti krásné věci v obchůdku má a před vánoci paráda.Jen kam je pak uložit ještě jsem ani nevynesla na obdiv ty předešlé doma zkrátka jen pohodlné příjemné hadérky.
Obrázek uživatelky
profil
no popravdě noc. Já dnes opět straším to víte mám okulare tož vidím. Zrovínka před chvilkou jsem objevila venku nově napadaný snížek a hlavně žádná rolba která by vše zničila zkrátka všude nádherně bílo.Tož toutám. Včera jsem měla obr radost vlastně celičký den.Jen si představte hned ráno přijel košík a přivezl čerstvé houstičky,ředkvičky jak máslo a můj milovanej romandur.To víte ještě udělat čajík s citronkem a paráda.Pak jsem 4 hodinky klábosila se sestrou teď nejezdí v pátek měla poslední infizi ale je mátonoha tak hned domu do pelíšku a odpočívat. Má nízkej tlak tedy hodně mrňavej uvidíme zda stoupne. Potom volala ona rovnou 2 hoˇky zkrátka proklábosenej den.Později dorazil klouček s rajčátky mňamka co vám budu povídat. Jen kam co dát.Teď nakoupím až před vánoci jinak jen chlebík a pečivo.Zkrátka zásoba je.Já nepeču nené pro koho,dcerka nedorazí a syn někdy možná po svátcích autíčko ještě stále neopravený a s malou nechci aby se jelo vlakem číl na jaře bych měla já odcestovat tam.
Obrázek uživatelky
profil
Aj dnes máme zamračené, -1°C, vôbec to neláka ísť na prechádzku, lebo sa dosť šmýka.
Ale nevadí, aj to patrí k zime.
Musím si niečo uvariť a budem pozerať lyžovanie a rozprávky.

Marcelka, ja som veľmi rada vonku a keď sa nedá, alebo si netrúfam ísť na prechádzku po doline, tak si hľadám zábavu aspoň pri chate.
Držím ti palce aby ti počasie dovolilo ísť do Rokycan a aby si cestu zvládla v poriadku a pohode.

Zdeni, chodia mi sem sýkorky, brhlíci a občas priletí aj ďateľ. Je zaujímavé pozorovať ich.

Martinka, pekne si si užila vnučky.

Pavli, musím pochváliť tvoje články z Poľska, dozvedela som sa z nich veľa zaujímavého.
Asi ťa poslúchnem a skúsim urobiť nejakú vianočnú výzdobu aj na chate, hoci tu cez sviatky nikto nebude.

Prajem vám všetkým príjemnú sobotu SmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
se snažím uklízet, začala jsem kuchyň. Ale pořád něco nestíhám.
Na biatlon jsem včera nekoukala, jen jsem večer četla, že se Markétě nedařilo, ani chlapům.
Ale to 10. místo J. Jislové je krásné.

Zdeni, děkuji Ti za pěkný komentář pod článkem. Příští týden vyjde o Polsku ještě jeden. Další dva jsou zatím v hlavě, není čas je přenést do počítače.Smajlík

U nás samozřejmě koukáme na MS ve florbale. Už za chvíli se naše holky poperou o vstup do finále.

Děvčata, mějte se krásně, dnes posílám jednu veselou písničku, ať jde práce dobře od ruky.

https://www.youtube.com/watch?v=aAkMkVFwAoo

Krásný den! Smajlík

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles