Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VýměnaZaložila: kiketka
Co a za co byste rádi vyměnili?
|
| akraj | Acll | Datum vložení: 08.01.2013 13:22 hod. | |||
|
máš pravdu já nabízela poukaz kamarádce,protože jsem bez práce. Ta mi odepsala to samé že je to je drahý hotel,že tam byl ubytován Gott takže to propadne co taky s ním? | ||||
| tvackova1 | nabizim | Datum vložení: 08.01.2013 09:14 hod. | |||
|
taky ten poukaz za ozdobeny stromky somat s učtenkou -somat na 50 bodu a učtěnka z leta vička lipanek vička holandie |
||||
| babousek | Bonavita | Datum vložení: 08.01.2013 08:47 hod. | |||
|
máte prosím někdo na výměnu Bonavitu? |
||||
| aclI | .......... | Datum vložení: 08.01.2013 00:04 hod. | |||
|
k té poukázce...já bych ju využila, ale noc v tom hotelu stojí cca 1700 na osobu, jestli jsem se teda dobře dívala... 2Alča - myslím, že nějaký Simsnovi, co sháníš mám |
||||
| akraj | Mám dojem, | Datum vložení: 07.01.2013 22:32 hod. | |||
|
že když se hrála sotěž vanoční strom,více bych stála o body za ozdobené stromky než o poukázku na pobyt.Nabízela jsem jí už tolika lidem nikdo o ní nemá zájem! Nemám pravdu? | ||||
| MonikaHol | nabízím | Datum vložení: 07.01.2013 17:16 hod. | |||
|
Ahoj, nabízím poukaz v hodnotě 2 000,- Kč k nákupu zimní či wellness dovolené v Beskydech na 4 nebo 7 nocí v hotelu Lanterna. Platnost poukazu do konce dubna 2013. Informace o hotelu: http://lanterna.hotel.cz/#utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaig Vyměním za spotřebitelské kódy nebo nějakou jinou nevyužitou výhru. |
||||
| Jitka355 | přivýdělek - vyplňovaní placených dotazníků přes i | Datum vložení: 07.01.2013 17:04 hod. | |||
|
pokud byste měli někdo zájem o vyplňování placených dotazníků přes internet, napište do soukromky nebo na email jitka355@centrum.cz pošlu pozvánku jedná se o společnost globaltest |
||||
| meluzína | Bobina | Datum vložení: 07.01.2013 15:50 hod. | |||
|
Děkuji... | ||||
| Bobina | meluzína | Datum vložení: 07.01.2013 15:37 hod. | |||
|
Valosun už loni zrušil věnostní klub. Kody už nejsou k ničemu. Už se nesbírají. | ||||
| meluzína | Valosun | Datum vložení: 07.01.2013 13:37 hod. | |||
|
Chtěla jsem se zeptat na Valosun.Koupila jsem dětem probiotické medvídky a v krabičce byl leták o věrnostním klubu.Moc jsem nezjišťovala o co jde, nemáte s tím někdo zkušenost? Sbírají se nějaké body? Abych třeba zbytečně nevyhodila krabičku, kdyby se někomu mohla hodit. | ||||