Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
holky vvZaložila: hankca
tak co holky může být?
|
| Kačen | Datum vložení: 22.01.2008 21:01 hod. | ||||
|
No právě ale já mám vždycky hlad, jsem jak kojenec, jim každé 2 -3 hodiny![]() |
||||
| Kačen | Datum vložení: 22.01.2008 21:01 hod. | ||||
|
Já jsem Káča, ale manžel mi vždycky říkal Kačen, já jsem spíš takove rošťák než holčička, taky mí kamarádky mi tak říkaj ono to káťo se ke mně nehodí. | ||||
| Kačen | Datum vložení: 22.01.2008 20:59 hod. | ||||
|
Na ty jsem koukal dřív a pak mne to pustilo a najela jsem na růžovou rdinaci , ale k tomu se dostanu málo, máme jenom jednu televizi a tak koukám jenom když má noční nebo fotbal. |
||||
| Nikijas | .. | Datum vložení: 22.01.2008 20:59 hod. | |||
|
Ježíš kačen,nemá se po dětech dojídat.Jak se vůbec jmenuješ?Ať ti nepíšu kačen | ||||
| hankca | jdu | Datum vložení: 22.01.2008 20:59 hod. | |||
|
musím udělat tátovi místo pořád hledá auto ale zase dojdu | ||||
| hankca | věruš | Datum vložení: 22.01.2008 20:58 hod. | |||
|
koukám že dáváš fotky musím je pak omrknout | ||||
| Nikijas | Hančka | Datum vložení: 22.01.2008 20:58 hod. | |||
|
Jo už tam je | ||||
| Kačen | Datum vložení: 22.01.2008 20:58 hod. | ||||
|
Tak já tady žeru banán a před tím Zity svačinu ze školky, jsem fakt hrozná. | ||||
| hankca | niki | Datum vložení: 22.01.2008 20:57 hod. | |||
|
já taky ale už mě to nějak přestává bavit co tam není simona | ||||
| Nikijas | .. | Datum vložení: 22.01.2008 20:57 hod. | |||
|
Jani,pošli škvarky,jestli máte | ||||