Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Láska a Vztahy

Obrázek pro téma Láska a Vztahy

DISKUSE.

Založila: Anna58

Tak nevím o čem mám pst. Tak třeba o sobě. Bude mi 54 let. ám systémovou sklerodermii,: Už jsem konečně o 9 letech marného snažení v invalidím důchodu. Jsem doma, práce mi jde pomalu,protože mám ztvrd
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
INI, zdravím do lázní a Dadu na chatu..
Tu je taky vedro k padnutí..Smajlík včera jsem trošku víc uklízela a teklo se mne jako z volka..
Pokoj už mám připravený, aby zítra pán mohl přivézt postel..potřebuje hodně místa, tak šlo vše z obýváku pryč..i koberec, konfer. stolek a pod..adam mi to pomohl..ještě,že ho mám, koupila jsem si jen takový malý stoleček, abych si měla kam postavit kávu..Smajlík
dnes jsem vařila hovězí vývar..část půjde zamrazit.. maso bude k rajské omáčce..tu jsem slíbila za pomoc na zítra Ádovi
Děvčata, buďte na sebe opatrné..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno 14, teraz 22°C, modrá obloha a len slabý vetrík.
Dnes nás čaká ďalší horúci letný deň a dážď je v nedohľadne.
Hneď ráno som polievala, aby mali rastliny potrebnú vlahu.
Zatiaľ sa ešte dá sedieť na balkóne, tak si kávu vychutnám vonku a potom zaleziem až do večera do chaty.
Obed mám bod včera tak nevarím.

Prajem vám všetkým príjemný deň SmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Včera bolo u nás pod mrakom, tak ani teplota nebola príliš vysoká, bolo okolo 28°C, ale dažďa sme sa stále nedočkali.
Dnešné ráno bolo svieže, o 7:00 ukazoval vonkajší teplomer 15°, ale slniečko už začína hriať, tak teraz máme 22°, je jasno a fúka slabý vietor.
K obedu budem mať králika na horčici s knedľou.
Ak bude také teplo, ako predpovedali, budem až do večera v chate.

Alenka, aj ja polievam radšej ráno ako večer.

Všetkým vám želám príjemný deň SmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím z Poděbrad, máme se moc fajn, bezva ubytování, jídlo i procedury. Vydaly jsme se na lodní výlet a večer je fajn moc příjemné posedět v hospůdce, když už není takové teplo.
Zdeničce jsem napsala, snad se ozve.
Mějte se dobře.
Obrázek uživatelky
profil
Zdeničko, taky ti přeji aby bylo vše v rodině v pořádku a hezký sváteční den..
DADY, tu taky vůbec neprší už delší dobu..Smajlík
Já dnes udělám vepř.plátky s mrkví a zbytkem kečupu, snad to bude dobré,ale chci zlikvidovat zbytky..Smajlíka uvařit na 2dny..dnes nebo zítra se zastaví Adam..Smajlík
Dnes bude zase horko,byla jsem ve zdravotních potřebách, ve stínu bylo ještě dobře.. Zalévala jsemzeleninu hned v 6ráno..
Mějte hezký den..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera bolo u nás trochu prijateľnejšie, pofukoval vetrík, sem-tam sa na oblohe objavil mráčik za ktorý sa skrylo slniečko, tak "ortuť" na digitálnom teplomer vyliezla "len" k číslu 32. Len ten dážď sa nám stále vyhýba, mám pocit, že prší všade len tu nie.
Už mám popolievané, lebo dnes dážď tiež nehrozí.
Obed mám od včera, tak nevarím a idem sa túlať.
Priatelia chcú ísť na nákup do Smoleníc, zveziem sa s nimi a tiež si doplním zásoby. Zároveň odvezieme domov kamarátku, ktorá býva v Smoleniciach.

Alenka, to je fajn, že príde pani zo sociálky k vám, aby si nemusela chodiť v tej horúčave po úradoch ty.
Iste sa už obaja s manželom tešíte, že ho pustia z nemocnice. Ja verím, že doma sa aj rozchodí.

Dnes má meniny naša Zdenička, tak hoci neviem či nakukne, z celého srdca prajem všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia, šťastia, spokojnosti a v rodine len dobré správy.

Prajem vám všetkým príjemný deň SmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
tu je zase sluníčkovo už od rána.. ráno jsem šla na sociálku,zbytečně, měla jsem přijít podepsat nějaký papír, požádala jsem o příspěvek na péči, paní, je nemocná a za mužem v nemocnici nebyla, tak přijde potom k nám,až bude muž doma, mám jí pak poslat email..Smajlíku pečovatelek jsme domluvily hodiny, kdy k nám budou chodit mi pomoct s mužem, paní slíbila, že by mi ho vždy chvilku zkusily i postavit na nohy..Smajlík muže by mi měli pusti dmů 30.Smajlík
Holky, pozdravuje vás Zdenička..Dady, tobě je v lese dobře...Ina už je asi taky v Poděbradech..SmajlíkUžívejte si hezký den, snad se trošku ochladí..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás včera o 15:30 ukazoval vonkajší teplomer 35,6°C. Od 10:00 až do 18:00 som bola zalezená v chate, ale aj tá je už zohriata a vnútri bolo 28°.
Ale furt lepšie, ako búrky, ktoré boli na východe a večer aj v Bratislave, a narobili škody
Dnes máme zatiaľ 24°C, je slnečno a len veľmi slabý vetrík.
Ráno som výdatne popolievala.
Dnes už musím variť, budem mať dusenú mrkvu, varené zemiaky a volské oko.

Alenka, na pekné a mladé dievčatá si často niektorí chlapi dovoľujú, zvlášť, keď majú vypité. Bolo rozumné odísť radšej k hotelu. Snáď sa to už nebude opakovať a užijú si aj kúpanie v mori. V opačnom prípade by som zavolala niekoho z hotela, aby trúfalca "upratal".

Ini, uži si kúpeľný pobyt, uvidíš, že bude dobre.

Želám vám všetkým príjemný deň a úspešný celý nový týždeň SmajlíkSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
U nás nespadla včera ani dnes ani kapka..je vedro, že venku se nedá být..Smajlík v půl páté bylo ještě 32°C ve stínu..Smajlík
Holkám se docela líbí, ale otravoval je u moře nějaký opilec, tak se vrátily k hotelu k bazénu..ale moře údajně je docela teplé..Smajlík snad jim zítra už koupání bez otravování vyjde..Ony holky jsou hezké..tak asi bude problém..pití v resortech je zdarma a v horku jsou opilí hned..Smajlík
DADy, mně taky něco zeleninu okusuje, ráno bylo i malé rajče-listy trochu okousané..
INI, užij si Poděbrady, tam je vždy hezky..mně se tam líbilo, byla jsem 2x s manželem..on se léčil a já rekreovala a sestra,taky říkala, že si zase dá napsat lázně do Poděbrat, už tam byla 2x..ona jezdí do lázní často..dříve jezdila do Darkova,nebo Velichovky si brala..Smajlík
Holky, příjemný zbytek neděle přeji..
Obrázek uživatelky
profil
Včera se nám slavnostní cvičení povedlo, žádná chybička se nekonala a byl velký úspěch. Slavnost zhatilo jen počasí, chvíli pršelo docela prudce a lítaly blesky. Déšť jsme přečkali v cukrárně a pak jsme se na slavnost vrátili. Hrála muzika a bylo veselo. Vezl mě syn se snachou, tak jsem neměla starost o parkování a bylo to fajn. Ali, tvým děvčatům přeji krásnou dovolenou, v Turecku je vždycky fajn, my letíme v září. Zítra jedu s kamarádkou na týden do Poděbrad na krátký lázeňský pobyt. Ještě ale nemám sbaleno a pořád se mi do toho nechce. Děvčata přeji příjemné dny, ta vedra musíme nějak přečkat.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles