Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Láska a Vztahy

Obrázek pro téma Láska a Vztahy

Anna

Založila: Anna58

Opravdu jsem z toho magor. Vysloveně se bojím někam vlézt, ...
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Regi,snad Atb zaberou brzy..Smajlík
tu je ještě 30 ve stínu..na slunku hrůza..Smajlík
Adam přišel posekat trávu..ani jsem ho nečekala..Smajlík
přeji klidný zbytek dne..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
PŘEJI TROCHU CHLÁDKU. Zdení, držím pěstičky pro štěstí při operaci,aby vše proběhlo podle plánu.
ABBA se moc líbila hned při první skladbě jsem měla husí kůži. Stalo se poprvé. Jsem ráda,že se donutím jít na některé akce sama. Kdybych uměla zpívat,tak bych si broukala.
Jelikož mám nohu stále více červenou, mast ani tvaroh mi nepomáhají, svědí,loupe se kůže, dokonce otéká. Dojela jsem k doktorovi, dostala ant., aescin, nesmím na sluníčko. Jen jsem si vyzvedla léky a zůstala doma. Ona je schůze SVJ,tudíž se přesunu navečer a pak dožehlím a uklidím prádlo. Ráno, pokud vstanu, nastěhuju věci do auta,nakoupit mohu cestou.Mám chuť vzít si meloun.Zalévat půjdu ustrojená, plet až večer,když bude stín. Jen doufám,že mi ty rostlinky vydrží teplo co dnes je. Mám výhodu, že je ve studni voda.
Ali,doufej, že v pondělí přijde ochlazení a déšť. U vás by bylo potřeba.
Obrázek uživatelky
profil
tu je vedro a sucho..asi už opravdu se zelenina ani nevyplatí pěstovat, když se musí zalévat z vodovodu..Hlavně nic neroste jen plevel..papriky jsou pořád,jak jsem je zasadila..ta poslední rajčata taky čučí..červená řepa mi ani nevzešla a mrkviček pár na řádku a fazolky na zeleno, jsou dvě..okurky jsem sela znovu,tak jsou maličké rostlinky teprve..řepu ještě taky zkusím zítra ráno, nebo dnes večer naset znovu..Smajlík zalévam jen konví, ráno a večer, chtělo by to déšť..Smajlík
Zdeničko, držím palce, aby mužova operace proběhla v pořádku..Smajlík
Regi, užij si víkend na chaloupce..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsme byli u lékaře , dnes jedu pro výsledky. Manžel si vyřizuje předoperační vyšetření.Ještě v útery a snad to bude Regi, tak ABBA byla super.Ali, jak manžel, máš více běhání a starosti.Mějte klidný den děvčátkaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, u nás je sice velké teplo,ale hlásí více na víkend. Včer jsem jela po poledni do Hlinného, díky sobotnímu přívalu deště a pak v neděli v noci,byla ještě hlína vlhká. Jen nádoby pod pergolou byly povadlé, a květinový záhon před chalupou. Všesepo zalití zotavilo. Navečer bylo prolito a odjela jsem domů. Dnes jsme byly na obědě a večerjdu na ABBU. Do chalupysevrátímvpátekpo schůzi SVJ.
Ali,mám zatímve studni vodyasi dost, včera hned tekla adost jsemji použila.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes už není takové teplo, nějak se to kaboní.Ali, tak Adam se snaží pomoci jak to jde.Děvčátka , mějte pohodový denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem trochu zalila hned ráno..dnes nebo zítra Adam dorazí..včera musel být déle v práci,tak jel domů..Smajlík
Byla jsem ve zdravotních potřebách a v drogerii a po kávičce vyžehlím pár kousků prádla a spáchám masko k obědu..odpoledne zajedu chvilku za mužem..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsem zase trochu zalila, ono je to náročné nosit konve vody z kuchyně..Adam snad přijde a napustí mi hadicí vodu z koupelny, ve studni voda není..o víkendu tu nebyl.. Měla jsem vyřizování, teď trochu odpočívám, než dopere pračka a pak poobědvám..Smajlík
Holky, moc vás pozdravuji..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás nespadla ani kapka...dnes je vedro k zalknutí..ještě teď je 32°C ve stínu, před chvílí jsem se dívala na teploměr.. na slunku bylo snad padesát..byla jsem jen s plastama a šla domů..Smajlíkslunko ještě pořád svítí..Smajlík zalévat abych šla tak v 9večer..Smajlík
Regi, divadlo bylo jistě fajn, oba herce mám ráda..
Holky, pěkný zbytek neděle přeji..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ve čtvrtek bylo ráno alespoň příjemně pod mrakem, tudž se odpoledne dalo ve Světlé nad Sázavou ještě vydržet. I v Lipnici na hradě bylo ve vnitř chladněji. Zato v pátek již v 10 horko, naštěstí jsem dojela do Hlinného v autě trochu vychladlém. Pod pergolou bylo již 30, tak jsem jen pozalívala a radějise chladila v sednici. Občas vydržela půl hodiny venku a plela. Déle se chladila. Pod střechou bylo večer teplo, pomohlo mi střešní okno a v ložnici vyvětrat. V sobotu jsem posekla vpředu a ještě raději pokropila zahrádku. Nevěděla jak se odpoledne či navečer splní prognoza. Ona přišla bouřka a silný vítr. Kroupy padaly v Rychnově, na hlavní teklo více jak 5 cm hnědé vody na výšku. Tím jsem se musela přebrodit, abych mohla jít na divadlo Dámy vpařed s Davidem Gránským a Patrikem Děrgelem. Vyplatilo se to přebrodit. Pak ještě bubnoval déšť na střechu zámecké jízdárny. Zbytek noci pršelo mírně. V Hlonném prý bořka také byla, ale bez krup. Dnes je horo od rána.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles