Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.05. 2024
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Děti a Rodina

Obrázek pro téma Děti a Rodina

Chronická zácpa u dětí.

Založila: Klarca1

Dobrý den, chci se zeptat, zda jste někdo měl taky u dítěte problémy se zácpou. U nás syn 2 roky a už rok bere projímadlo Forlax a stále to není dobré. Děkuji za Vaše názory.
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Moc děkuji za radu. Jak už to máme dlouhodobě, tak máme vyzkoušené opravdu skoro všechno a nic nám nepomáhá. Kdybych nedávala to projímadlo, tak nejdeme třeba 5 dní a pak by plakal při vyprazdňování a chodíme na gastro a tam mu dělali všechny krevní vyšetření právě na celiakii a alergie na kravskou bílkovinu atd. Je to hlavně hodně psychické a jakmile vysadim Forlax, tak to hovínko je tvrdší a on se pak bojí jít a zadržuje to. Proto ani nechvatam s nocnikem. Zkusím ještě ten vývar z celeru, to nám ještě nikdo nedoporučil. Moc děkuji za rady a doufám, že se z toho nějak taky už dostaneme z toho začarovaného kruhu.
Obrázek uživatelky
profil
To projímadlo není dobré užívat dlouhodobě. Ta střeva si na to zvyknou a pak už sama nepracují. Myslím, že dlouhodobé užívání projímadla paradoxně způsobuje chronickou zácpu. Slyšela jsem to i od lékařů. To bych se snažila co nejvíce omezit a postupně úplně přestat dávat a hledat právě ty přírodní cesty. To projímadlo mu více ublížuje než pomáhá.
Obrázek uživatelky
profil
No, můj syn měl zácpu už jako miminko, v cca 5 měsících, kdy ještě nic nemůže užívat. Třeba 10 dní nebyl bobek. Tak to už jsem nevydržela a začala jednat, protože doktorka poradila max masírovat bříško. Ani tchýně, zdravotnice, chytrá jak rádio nic. Ale já jsem přes ty bylinky atd. Takže ráda byla vzít celer, stačí půlka nebo čtvrtka dle velikosti, udělat z něj vývar a po lžičkách podávat. A k mé radosti to fungovalo, téměř ihned. A taky v lékárně prodávají šťávy, dobrá je hrušková a švestková. Věřím, že podobných rad se dá najít spoustu. A ve 2 letech už toho může víc. Asi by bylo dobré zjistit, co tu zácpu způsobuje. Třeba i celiakie nebo špatné trávení něčeho. Nám se to upravilo samo, jak začal běhat a hlavně chodit na nočník. Tak držím palce.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles