Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Diskuze
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zábava a koníčky

Obrázek pro téma Zábava a koníčky

Kašpárkovo

Založila: Kasparek

krásné ranko raníčko přeji lidem všem zde se hádat zakazuje vše jen s velkým úsměvem proto radujme se veselme se,zpívejme si písničky z naší krásné zemičky Pokud budete chtít udělat radost, je povolen tento odkaz ++++ /www.pesweb.cz/ ++++ jinak platí ++++ Zákaz - vkládání odkazů na kliky!!!!
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem se tu rozepsala.
Zdravím ještě Zdeničku, Martinku, Barunku, Evičku.
Přeji vám pěkný večer a dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsme se dozvěděli, že pejsek Klaudinka už nežije. Když od nás nedávno odjížděla věděla jsem, že ji vidím naposledy. Jí už je dobře, ale na mě se to nějak valí, nechci fňukat, ale vysvětluji, proč nechodím na PC. Snad už bude u nás klidněji.SmajlíkČasto na vás myslím.
Pavlinko, máš daleko víc práce než já, ale rozdíl je ve věku. Smajlík Moc ti přeji, že se vám sraz podařil.Smajlík
Všechny vás moc zdravím a stále doufám, že už budu mít chvíli klid na PC, na čtení knížek i na luštění křížovek.
Jaruško, pán se dožil krásného věku.
Daděnko, na vycházce v přírodě jsme s mužem byli. Včera jsme zavítali k lesnímu rybníku. Viděli jsme zajímavý úkaz. Nad námi létali ptáci. Vypadali jako kachny, ale byli větší a sedali si na nejvyšší smrky v lese. Jeden chatař nám vysvětlil, že jde o kormorány, kteří hrozně škodí rybářům. Chytají ryby, jako potrava jim stačí dvě z deseti ryb, ale ostatních osm poškodí zobákem a ryba časem uhyne. Rybník byl vždy plný kachen, ale ty s příletem kormoránů zmizely.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem si svatosvatě slíbila, že se musím dostat na PC.
Ve 4 hodiny jsem se usadila a objevil se mi na obrazovce nápis "Bohužel, internet momentálně nejde, omlouváme se!"
Teď jsem to zkusila a hurááá, už jde. Mám za sebou volby, manžel už mi pomáhá, ale stále jsem jako přešlá mrazem.SmajlíkV neděli jsme se rychle naobědvali a jeli jsme se podívat do parku zbirožského zámku. Park jsme prošli a pak seděli dlouho na lavičce na sluníčku. Říkala jsem si: " Konečně mám volnou neděli!" Ještě jsem ani nedomyslela a telefon. "Babičko, copak děláš? Jsi doma?"
"Ne, nejsme odpočíváme." "My ti vezeme pytel jablek a dva košíky hub." Já na to: "Proboha, já už houby nechci!" My ti to všechno pomůžeme!" Tak jsme se sbalili a jeli domů čistit houby. Přijel vnuk s přítelkyní a dcera. Všechny houby očistili a nakrájeli na smaženici, hodně jsme jich vyhodili a já nakrájela dvě velká síta na sušení. Když odešli, nebyla jsem schopná už nic dělat. Vlezla jsem do postele a spala do rána.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
i u nás nadále hezky a slunečno, zrána bývá chladněji. Zítra jedu na pohřeb otci své kamarádky. Ona bydlí v Chorvatsku a letos jsme se v srpnu sešly, mluvila jsem i s tatínkem, zdál se mi šikovný, ale věk už požehnaný, 93 let. Byl to moc hodný a laskavý člověk.
Pomalu se budu chystat na zájezd o víkendu. Jedu s bývalými kolegyněmi. Dcera s vnučkou zase navštíví tetu, moji sestru ve Frenštátě. Přeji všem pohodový zbytek dne.
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám pěkný denSmajlík

u nás máme 6°C ,ukazuje se sluníčko,ráno bylo dost oblačno
včera bylo oblačno skoro celý den

v noci tu byla Baruška, zase nějak dost courala, tak jsme se moc nevyspali

Zdeni, užij si dnešní den

Pavlínko, vařila jsem včera, tak nám to vydrží, udělala jsem toho víc
ať stihneš, to co potřebuješ udělat

upeču řezy s jablky

všechny vás zdravímSmajlík

Mějte pohodový denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
i u nás je příjemných 7 stupňů. Dneska má být zase hezky, člověk se toho nemůže nabažit. Příroda už je asi zblblá, ale já jsem za to slunečné počasí ráda. Včera jsem si umyla auto, dneska odpoledne se chystám zase na zahrádku nebo se pustím do oken - podle náladySmajlík

Dneska mám v práci volno, ráno jedu s Vašíkem na logopedii, pak ho zavezu do školy a vrátím se domů dělat svou práci na svých restech.

Zdeni, máš dneska nabitý den. Užij si dopoledne s kamarádkami a večer s vnuky lampiónový průvodSmajlík

Dáda si užívá to krásné podzimní počasí na chalupě.

Marcelka má volební víkend za sebou, určitě také s manželem vyrazí na procházky.

Marti, co vaříš dneska dobrého? Já jsem doma, ale na oběd si asi skočím v Opavě, protože se máme sejít v obchoďáku s Honzou, že půjdeme nakoupit nějaké oblečení. Nějak rychle zase vyrostl. Kalhoty má jak vodoměrky a bundu už taky postoupí VašíkoviSmajlík No a doma potřebuju účtovat, tak nebudu mít čas si uvařit.

Zdravím taky Barunku,Jarušku a Evičku


Obrázek uživatelky
profil
dnešní den je také ve znamení Kozoroha.
Naše tělo potřebuje pravidelný pohyb. Zajděte si na procházku nebo si zacvičte. Můžete si zajet někam do bazénu zaplavat.
Citlivější je celá kostra, kolena, klouby i vazy. Také pokožka vyžaduje větší péči. Promasírujte celé tělo froté ručníkem na sucho, abyste se zbavili odumřelých buněk a prokrvili kůži. Večer si udělejte teplou olejovou lázeň, ponořte se do vany a odpočívejte. Pokožka se zjemní, Vy si uvolníte mysl.

Na zahrádce můžete vysazovat okrasné keře a stromy. Kozoroh ovlivňuje kořeny, ale také kmeny i kůru, a proto je velká naděje, že se těmto keřům a stromkům bude dařit.

V těchto dnech se nejvíce klade důraz na tradici, pravidla a disciplínu. Nejlépe se daří obchodu a zaměstnání. Ideální den pro pořádání konferencí, přednášek, seminářů. Doba vhodná na plánování a dlouhodobé akce.
Pozor ale na určitou nespokojenost a sklon k depresím.

Přeji všem krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme jasnou oblohu, 8°C.Smajlík
Ráno jdu skládat s děvčaty noviny, vypůjčím si nové knížky a stavím se pro recepty u lékaře.Smajlík
Včera odpoledne přijel na koloběžce Patrik se svoji spolužačkou, napili se, vzali si bonbony a odjeli.Smajlík
Dnes večer jdu s mladými a s vnuky na lampiónový průvod, mají to děti ze školky.Smajlík
Mějte všechny hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám pěkný denSmajlík

u nás máme 3°C ,ukazuje se sluníčko

půjdu nakoupit

udělám vepřové výpečky s knedlíkem a špenátem

všechny vás zdravímSmajlík

Mějte pohodový denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes mají svátek všechny Terezky. Měsíc je dnes v Kozorohu. Kozoroh ovlivňuje kostru, klouby, kolena, vazy, šlachy a pokožku.
Mohou bolet staré rány, potírejte je kostivalovou mastí.

Je čas na manikúru. Ošetřete také kůžičku kolem nehtů. Udělejte si pleťovou masku na obličej, nezapomeňte také na krk a dekolt.

Je důležité mít dostatek pohybu. I krátká procházka prospěje. Vezměte s sebou i svého pejska, pokud máte, ten potřebuje také zdravý pohyb.

Do jídelníčku dejte vše, co roste pod zemí. Kombinujte s ořechy a semínky. Pokud si upečete domácí chléb, dobře vykyne. Přidejte do něj také semínka.

Přeji všem krásný denSmajlík

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Stříbrňáky