Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 27.07. 2017
Dnes má svátek Věroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zábava a koníčky

Obrázek pro téma Zábava a koníčky

Kašpárkovo

Založila: Kasparek

krásné ranko raníčko přeji lidem všem zde se hádat zakazuje vše jen s velkým úsměvem proto radujme se veselme se,zpívejme si písničky z naší krásné zemičky Pokud budete chtít udělat radost, je povolen tento odkaz ++++ /www.pesweb.cz/ ++++ jinak platí ++++ Zákaz - vkládání odkazů na kliky!!!!
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, děkuji vám za milé přijetí. Jsem ráda, že jsem opět mezi vámi. Rodina nám ve všem pomohla a teď se bude velká část z nich dovolenkovat. My už to doma s mužem nějak zvládneme. První den jsem to s chůzí přehnala, pak jsem měla nohu hodně oteklou. U PC moc vysedávat nemohu, musím mít často nohu nahoře, aby otok byl co nejmenší. Moc jsem toho nedočetla. Daděnka je v Albánii.Musí to být krásná země. Daděnko, pěkně si to užijte!!!
Pavlinko, naše zahrada zůstala ležet ladem, nebyl nikdo, kdo by ji zalil. Rybíz a kanadské borůvky nám očesali kosáci, ostružiny teprve začínají zrát. Rajčata sice mají plody, ale asi nedozrají. My to stejně s mužem zalévat nemůžeme. Letos to musíme přežít bez vlastní úrody.
Děvčátka, všechny vás moc zdravím a přeji pěkný den!
U nás svítí sluníčko, půjdu alespoň na balkón.
Obrázek uživatelky
profil
Posielam krásny pozdrav z Albánska.
Cesta bola dlhá, ale dobrá, tak aj vďaka prestávkam sme ju všetci (hlave Mirko, ktorý to sám odšoférova) zvládli dobre. Hneď po ubytovaní sme sa vrhli do mora, to nás osviežilo. Potom sme sa boli trochu prejsť a najesť. Večer sme chvíľu posedeli na balkóne a skoro sme išli spať, veď ja som nespala skoro 35 hodín, lebo ani cestou som v aute nezaspala.

Marcelka, rada ťa vidím opäť medzi nami.
To je super, že sa ti kosť dobre zrástla, ale ešte buď opatrná a šetri ju, aj keď doma to občas nejde.

Všetkým vám prajem príjemný deň SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám pěkný denSmajlík

u nás máme 16°C,je oblačno

Marcelko, tak tě vítám domaSmajlíkto je krásná zpráva, že máš nohu v pořádku, tak snad už to brzy půjde bez berlíSmajlík

Pavli,ikonku mám od pondělí.
To se teď sešlo, že jsem prala dva dny za sebou, jinak teď,co jsou všechny děti pryč z domova, tak často neperu

udělám lečo a cuketovou polévku

všechny vás zdravímSmajlík

Mějte pohodový denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
že Ty máš zase novou ikonku? Nebo už se pletu? Je moc hezkáSmajlík

Doufám, že naše dovolenkářky a chalupářky se mají dobře.

Zdravím taky Evičku a Jarušku.

A přeji všem krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
včera už jsem se k počítači vůbec nedostala. Odpoledne jsme jeli s mamkou popřát babičce Aničce k svátku, tetě Kristýně a sestřence Martině - to vše v jednom barákuSmajlík A když jsme se vrátili, šla jsem ven na zahradu likvidovat jeden zaplevelený binec a došla jsem jen udělat večeři a kolem 9 jsem začla dřímat u televize, tak jsem šla umýt Vaška a do hajan. Ovšem noc s ním dneska zase na nic. Pořád cestoval z postele do postele, od tří hodin už jsem pořádně nespala.. to bude dneska zase šichta!

A teď když jsem přišla ráno, tak mám obrovskou radost, že se ukázala MARCELKA! SmajlíkSmajlíkSmajlík
Marcelko, jsem ráda, že máš nožku v pořádku a už bez komplikací. Je super, že máš kolem sebe lidi, kteří Vám doma pomohou.Smajlík Držím palce, abys mohla berle brzy zahodit a cítila se už úplně fit!Smajlík

Marti, když čtu Tvoje příspěvky,tak koukám, že taky pereš skoro každý den jako já. Já jsem zrovna teď pověsila jednu vypranou pračku a jeden koš tu na mě čeká se žehlením. To je jako kolotoč,že?
Obrázek uživatelky
profil
i dnes nám vládne Panna. Máme citlivější střeva a nervový systém. Snadno se rozčílíme. Snažme se stres zahnat fyzickou aktivitou - prací na zahrádce, procházkou, plaváním, cvičením, jízdou na kole.

Trávení podpoříme mátovým čajem. Omezíme kávu, tučná jídla, smažená jídla a zvolíme něco lehčího. Panna má ráda tradiční jídla, vše, co roste pod zemí. Proto se dnes k obědu hodí brambory či rýže. Dopřejte si lehkou zeleninovou polévku, nějaký zeleninový salátek.

Na zahrádce můžete okopávat zeleninu, přetrhat mrkev a petržel.

I dnešní den se hodí na úpravu vlasů. Tak si naplánujte návštěvu kadeřníka a nebo aspoň domácí ošetření vlasů - sestřihání konečků, umytí, vlasový zábal.

Přeji všem krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, tak jsme konečně od včerejška doma. Přijel pro nás syn se snachou, cestou jsme se zastavili na chirurgii v Rokycanech, kde mě pan doktor potěšil. Podle rentgenového snímku mám kost velmi dobře srostlou. Teď mám na bolavou nohu postupně našlapovat tak z 50%, ale chodit ještě 14 dní o berlích. Už je to ale veselejší. Syn se snachou tady byli ještě dnes, snacha nám přivezla jídlo na dva dny, napekla, vyprala, dnes vyžehlila, syn nakoupil, posekal zahradu. Dcera, než jsme přijeli, převlékla postele, vyluxovala, uklidila a dnes přinesla další oběd na zítra. Zatím se sžíváme s domácím prostředím. Lázně jsme si užili i když já jsem z měsíčního pobytu strávila celý týden v nemocnici v Plzni. Jen mě mrzí, že jsem nemohla využít žádných lázeňských aktivit, zejména pěkného bazénu. Chtěla bych poděkovat Věrušce33, která mě několikrát volala do lázní i do nemocnice a vám předávala moje vzkazy. Děkuji za pozdravy od vás. Přeji vám pěkný večer!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám pěkný denSmajlík

u nás máme 13°C,je pod mrakem

Pavli,strašně rychle to letí, pomalu půlka prázdnin je pryč

peru tmavé

dojíme zbytky

všechny vás zdravímSmajlík

Mějte pohodový denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak Dáda i Barunka už si užívají dovolenky.

Venku se to umoudřilo a nepršíSmajlík Se sluníčkem je to veselejší, i když deště bylo potřeba. Krásně zalil zahrádku. Dneska půjdu odpoledne okopat zeleninu, když je po dešti, bude se to dobře dělat.

Marti, nic si z toho nedělej, že sis místo pondělka udělala sobotu. Už se mi to taky stalo. Kolikrát, když píšu předpověď, tak se znovu dívám, jestli mám kalendář na správné straně.Smajlík

Zdenička je s vnuky na chalupě. Snad se jim podaří udělat nějaký ten výlet. Oni mají v okolí tolik lákadel na výlety. Na Valašsku je krásně! My se tam v srpnu chystáme do skanzenu, jsme domluveni se sestřenkou, že se tam sejdeme, tak snad to vyjde. Ale to už bude až na konci prázdnin, tak na to raději nebudu myslet. Už tak mám pocit, že ty prázdniny strašně rychle letí!

Mějte se krásně! Všechny zdravím a přeji krásný pohodový denSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
je středa a svátek mají všechny ANIČKY - takže všechno nejlepší!

Měsíc se přesunul do znamení Panny, a to znamená, že bychom si měli dnes dát pozor hlavně na to, co jíme. Jídla by měla být lehčí, hlavně ne smažená a tučná. Panna působí na naše střeva, slezinu, slinivku, trávení a také na nervový systém.
Snažme se vyhnout stresu, stres je většinou příčinou žaludečních vředů.

Na zahrádce zkypříme půdu. Pokud je sucho, zalijeme zeleninu, protože v suchu mrkev a kedlubny praskají.

Dnešní den je vhodný k návštěvě kadeřníka. Sestřih, barva i trvalá déle vydrží. Pokud nejdete ke kadeřníkovi, doma vlasy umyjte, promasírujte pokožku hlavy a udělejte si vlasový zábal. Vlasy budou zdravější a silnější.

Přeji všem hezký denSmajlík

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles