Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.04. 2017
Dnes má svátek Jiří
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zábava a koníčky

Obrázek pro téma Zábava a koníčky

Kašpárkovo

Založila: Kasparek

krásné ranko raníčko přeji lidem všem zde se hádat zakazuje vše jen s velkým úsměvem proto radujme se veselme se,zpívejme si písničky z naší krásné zemičky Pokud budete chtít udělat radost, je povolen tento odkaz ++++ /www.pesweb.cz/ ++++ jinak platí ++++ Zákaz - vkládání odkazů na kliky!!!!
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Pavlinko, vám se výlet povedl a buď ráda, že Honzík má neštovice. Snacha dostala neštovice od svých dětí a nebyla to zrovna procházka růžovým sadem. V dospělosti je to dost nebezpečná nemoc. Zase bude dobře. U nás se mezi dětmi šíří neštovice už od Vánoc. Teď už marodí ti poslední.Smajlík
Zdeničko, ty se máš, stále se máš o koho starat. Tak si dnes vnoučky užij. Jednoho celý den, druhého odpoledne!Smajlík
Barunko, když mi něco je, pořád si říkám :zase bude dobře!Smajlík Zatím se to vždy po nějaké době vyplnilo!Smajlík
Daděnka už brázdí s manželem české silnice, tak hezký pobyt!!!!!!!!!!!
Všem přeji pěkný, slunečný den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Stále zima, krupky a zase sluníčko. Taková byla neděle. Jak se vyplní dnešní předpověď se uvidí ale jeden den teplo, je opravdu málo. Dádi, užij si Prahu a šťastnou cestu! Pavlínko, tak přece jenom jste měli neděli hezkou, jenom Honzík má smůlu.Zdeničko, máš stále co dělat ale vnoučci mají dobré opatrovníky. Martinko, naše Elinka je také šikulka ale jestli mají nějaké takové činnosti, to nevím. Ela se ji věnuje moc a to je dobře. Tak máš z Adélky také radost. Děvčata, už se mi ani nechce otevírat notebook a psát. Jen píšu, že marodím a ta rýma mi ještě zavaří to, že nebudu moci na rehabilitace abych někoho nenakazila. Nebudou mi nic platný, stále je něco.Marcelko, Lucinko, Jaruško a Evičko, také mějte hezký den!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ano děvčata, máte pravdu, včera bylo to počasí jako na houpačce, chvíli padal i sníh, kroupy. Dnes je jasno, 1°C.Smajlík
Dádi, přeji šťastnou cestu, krásný pobyt, i když to sluníčko nebude, v Praze je možností plno. Pavlínka radí Grévin, navštívili jsme ho také a bylo to super, dole je krásná kavárna na posezení.SmajlíkSmajlík Neztrať se nám v Praze a užijte si to s kamarády.Smajlík
Radovánku, zdravím tě mezi námi.Smajlík
Já tu mám dnes nocležníka Patrika, zatím do školky nejde, stále trochu kašle, odpoledne půjdu do školky pro Lukáška.Smajlík
Pavli, Honzík má opravdu smůlu, ale aspoň si to odbude a ve škole to potom určitě zvládne. Vašíček měl neštovice ? Vy jste si užili návštěvu a ty sis odpočinula od denních starostí. Honzíkovi přeji brzké uzdravení a ať ho už žádná nemoc nesklátí.SmajlíkSmajlík
Martinka si užila Péťu.Smajlík
Všem marodům přeji brzké uzdravení, ať máj přivítají v plné síle a kráse.Smajlík
Všem vám přeji krásný slunečný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Asi 10 km od baráku se jim pokazilo auto. Tak se to švagr pokoušel opravit, ale marně. Tak jsme ho na laně odtáhli domů. Švagr si půjčil auto od dědy a přece jen jsme vyjeli. Počasí si s námi celou cestu hrálo. Chvíli svítilo sluníčko, chvíli padaly kroupy, pak zase sluníčko, pak sněžilo. .. no apríl!
Cestou jsme se stavili ve Studénce v železničním muzeu. Je to tam docela hezké. Početli jsme si spoustu zajímavostí, pokoukali na modely vlaků a jeli jsme na oběd.
No a po dobrém obědě jsme navštívili tetu se strýcem.
Den se nakonec navzdory všem špatným věcem vydařil. Jen Honzík byl doma smutný, že nemohl jet a v Kopřivnici na něj čekal bratranec, taky smutný, že Honza nepřijel.

Děvčata, fičím požehlit nějaké prádlo, ať mám v čem jít do práce. A ať stihnu hned ráno zajet s Honzíkem k té doktorce. Je to k vzteku. Pořád maroduje, hodin zameškaných plno. Známky by potřeboval poopravovat a on bude zase chybět!

Mějte se krásně. Užijte si hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
všechny Vás moc zdravím a přeji dobrý start do nového týdne.
Dádi, nevím, kdy odjíždíš do Prahy, ale přeji Ti, abyste si Prahu užili i navzdory škaredému počasí. Naštěstí tam je pořád kam jít.
Zkuste třeba muzeum voskových figurín Grévin - je to dražší záležitost, ale stojí to opravdu za to.
My v Praze plánujeme navštívit (jednou, až tam zase pojedeme) Muzeum Karla Zemana - je to na Kampě.

Děvčata, tak náš včerejší den byl stejně proměnlivý jako počasí, co bylo venku.
Honzova páteční nevolnost se včera asi vysvětlila. Ráno vstal, že je celý slabý a propocený, tak jsem ho poslala vyměnit si pyžamo. Když se převlíkal, zjistil, že má na sobě spoustu vyrážek... no, asi to budou neštovice!!Musím s ním dneska k doktorce, aby mi to potvrdila, ale myslím, že je to jasné. Takže zůstal doma a s námi nemohl jet. Nebylo mu dobře, opravdu byl oslabený celý den, měl teploty, můj taťka ho chodil kontrolovat. My jsme už tu návštěvu odvolat nemohli, teta měla kvůli nám nakoupeno, napečeno..
Obrázek uživatelky
profil
Měsíc máme v Rybách, a to znamená, že bychom neměli moc větrat, ať si nevtáhneme domů vlhkost.
Ryby působí na chodidla a prsty u nohou. Věnujte nožičkám patřičnou pozornost. Zaslouží si to, když nás musí celý den nosit. Promasírujte chodidla, nejlépe na masážní podložce. Nejen, že tím pomůžete chodidlům, ale ještě zaktivujete všechny orgány.

Večer nechejte nožičky odpočívat. Připravte si koupel nohou s přídavkem mořské soli a levandulového oleje. Odstraňte zhrublou kůži a pak promastěte krémem.

Den je vhodný na praní prádla, Měsíc couvá, a tak stačí jen polovina prášku a prádlo i tak bude čistě vyprané.

Do jídelníčku nezapomeňte přidat nějaký dobrý zelený salátek.

Přeji všem krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ešte nakúkam, lebo netuším, či sa sem v hoteli dostanem.
Beriem síce so sebou tablet, ale vlani mali v hoteli wi-fi len na recepepcii a tam je rušno ako na stanici - žiadne súkromie, tak neviem, ako to bude teraz.
Veci máme nachystané, už ich len vložiť do kufra, ale to spravíme až ráno.

Radovanek - ahoj.

Marcelka, pozerala som na predpoveď počasia pre Prahu, žiaľ od utorka má v kuse pršať, tak neviem-neviem, či naozaj nevymetieme všetky pražské krčmy.
Len budeme musieť zohnať sponzora, ktorý to zaplatí Smajlík.

Všetkým vám prajem príjemný večer a úspešný celý nový týždeň.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Daděnko, přeji Ti pěkný výlet do Prahy. Počasí by se mělo zlepšit, tak si to užijte.SmajlíkSmajlík

Všem přeji pěkný večer a klidnou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Cernousek - jak to tak čtu, tak jsou všechny obchody stejné. Myslel jsem si, že když si Globus zakládá na kvalitních potravinách, tak se bude i kvalitně chovat ke svým zaměstnancům.

Dádi, pěkně si výlet a Prahu užij a dávej tam na sebe pozor

Pěkný večer všem Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera sme okrem cintorína stihli pokosiť predzáhradku (manžel), okopať a vyplieť kvety a vytrhať burinu medzi kríčkami (ja), kým začalo pršať. Som rada, že sme to stihli.
Dnes ráno sme mali modro, ale vetrisko už zas prifúkal mraky. Teplomer hlási 8°C.
Uvarené máme, budeme leňošiť a poobede pôjdeme na špacír.
Potom mi musíme nachystať veci, zajtra ráno odchádzame na 4 dni do Prahy. Ideme 3 manželské páry a program prispôsobíme počasiu.

Zdeni, tie placky nie je problém urobiť, len mi to akosi nenapadlo, ale ty si mi ich pripomenula.

Barunka, nádcha človeka naozaj vyčerpá, tak oddychuj, aby si nabrala sily.

Marcelka, starší človek si povie, že teraz by veľa vecí robil inak, ale kto vie. Myslím, že sme robili presne to, čo bolo treba a ako bolo treba. Museli sme sa prispôsobiť okolnostiam a možnostiam, asi to inak nešlo.

Luci, prajem ti, aby ti rehabky pomohli. A deti raz hnevajú, raz poslúchajú, neboli sme lepší.

Majte všetky pekný deň SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles