Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
AnnaZaložila: Anna58
Opravdu jsem z toho magor. Vysloveně se bojím někam vlézt, ...
|
| fanypol | Přeji dobré ránko a celý den... | Datum vložení: 26.06.2026 07:32 hod. | |||
|
Zdeničko, přeji manželovi, aby vše proběhlo v pořádku..budeme držet palce..![]() Dopiji kafé a skočím si na nějaké rohlíky.. Měte hezký den.. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 26.06.2026 07:28 hod. | |||
|
Regi, tak se brzo uzdrav. Ali , je moc sucho, asi se opravdu moc nevyplatí pěstovat na zahradě, není voda. Muž jde 7.7 na operaci, ještě máme po neděli další vyšetření. Budou mu brát ledvinu, má tam nádor. Stále nějaké problémy.Díky za podporu.Mějte pěkný den a raději moc ven nechodte![]() |
||||
| fanypol | Ahojky, děvčata.. | Datum vložení: 25.06.2026 17:23 hod. | |||
|
Regi,snad Atb zaberou brzy..![]() tu je ještě 30 ve stínu..na slunku hrůza.. ![]() Adam přišel posekat trávu..ani jsem ho nečekala.. ![]() přeji klidný zbytek dne.. ![]() |
||||
| 2baculka | Zddravím | Datum vložení: 25.06.2026 16:40 hod. | |||
|
PŘEJI TROCHU CHLÁDKU. Zdení, držím pěstičky pro štěstí při operaci,aby vše proběhlo podle plánu. ABBA se moc líbila hned při první skladbě jsem měla husí kůži. Stalo se poprvé. Jsem ráda,že se donutím jít na některé akce sama. Kdybych uměla zpívat,tak bych si broukala. Jelikož mám nohu stále více červenou, mast ani tvaroh mi nepomáhají, svědí,loupe se kůže, dokonce otéká. Dojela jsem k doktorovi, dostala ant., aescin, nesmím na sluníčko. Jen jsem si vyzvedla léky a zůstala doma. Ona je schůze SVJ,tudíž se přesunu navečer a pak dožehlím a uklidím prádlo. Ráno, pokud vstanu, nastěhuju věci do auta,nakoupit mohu cestou.Mám chuť vzít si meloun.Zalévat půjdu ustrojená, plet až večer,když bude stín. Jen doufám,že mi ty rostlinky vydrží teplo co dnes je. Mám výhodu, že je ve studni voda. Ali,doufej, že v pondělí přijde ochlazení a déšť. U vás by bylo potřeba. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne přeji.. | Datum vložení: 25.06.2026 14:17 hod. | |||
|
tu je vedro a sucho..asi už opravdu se zelenina ani nevyplatí pěstovat, když se musí zalévat z vodovodu..Hlavně nic neroste jen plevel..papriky jsou pořád,jak jsem je zasadila..ta poslední rajčata taky čučí..červená řepa mi ani nevzešla a mrkviček pár na řádku a fazolky na zeleno, jsou dvě..okurky jsem sela znovu,tak jsou maličké rostlinky teprve..řepu ještě taky zkusím zítra ráno, nebo dnes večer naset znovu.. zalévam jen konví, ráno a večer, chtělo by to déšť..![]() Zdeničko, držím palce, aby mužova operace proběhla v pořádku.. ![]() Regi, užij si víkend na chaloupce.. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 25.06.2026 08:11 hod. | |||
|
Včera jsme byli u lékaře , dnes jedu pro výsledky. Manžel si vyřizuje předoperační vyšetření.Ještě v útery a snad to bude Regi, tak ABBA byla super.Ali, jak manžel, máš více běhání a starosti.Mějte klidný den děvčátka![]() |
||||
| 2baculka | Přeji pěkné odpoledne. | Datum vložení: 24.06.2026 14:55 hod. | |||
|
Děvčata, u nás je sice velké teplo,ale hlásí více na víkend. Včer jsem jela po poledni do Hlinného, díky sobotnímu přívalu deště a pak v neděli v noci,byla ještě hlína vlhká. Jen nádoby pod pergolou byly povadlé, a květinový záhon před chalupou. Všesepo zalití zotavilo. Navečer bylo prolito a odjela jsem domů. Dnes jsme byly na obědě a večerjdu na ABBU. Do chalupysevrátímvpátekpo schůzi SVJ. Ali,mám zatímve studni vodyasi dost, včera hned tekla adost jsemji použila. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 23.06.2026 10:27 hod. | |||
|
Dnes už není takové teplo, nějak se to kaboní.Ali, tak Adam se snaží pomoci jak to jde.Děvčátka , mějte pohodový den![]() |
||||
| fanypol | Dobrý den Vám přeji.. | Datum vložení: 23.06.2026 10:16 hod. | |||
|
Dnes jsem trochu zalila hned ráno..dnes nebo zítra Adam dorazí..včera musel být déle v práci,tak jel domů..![]() Byla jsem ve zdravotních potřebách a v drogerii a po kávičce vyžehlím pár kousků prádla a spáchám masko k obědu..odpoledne zajedu chvilku za mužem.. ![]() |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne přeji.. | Datum vložení: 22.06.2026 12:36 hod. | |||
|
Ráno jsem zase trochu zalila, ono je to náročné nosit konve vody z kuchyně..Adam snad přijde a napustí mi hadicí vodu z koupelny, ve studni voda není..o víkendu tu nebyl.. Měla jsem vyřizování, teď trochu odpočívám, než dopere pračka a pak poobědvám..![]() Holky, moc vás pozdravuji.. ![]() |
||||