Slunečná - 12. díl - Ženské zbraněSlunečná - 12. díl - Ženské zbraně Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.02. 2020
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Děti a Rodina

Obrázek pro téma Děti a Rodina

VÁNOCE DĚTÍ ROZVEDENÝCH RODIČŮ

Založila: mirou

Prosím, jaké máte zkušenosti se střídáním dětí o vánocích,jak to řešit nejlépe pro děti. Rodiče se nedomluví ani na dárcích. Jsem babička a tak vnoučata uvidíme asi až po svátcích.
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Pro HankuHH a Vás všechny, které jste se ozvaly na moje předvánoční obavy moc děkuji. Nakonec vánoce proběhly v klidu. Myslím, že to kluci vzali dobře. Soud před vánoci rozhodl, že na Štědrý den budou u maminky, následný den u tatínka. Příští rok obráceně. K nám s dědou a strýcem přijeli na Štěpána. Všude dostali dárky, měli radost. Když se rodiče rozvedou, dětem nic jiného nezbývá, nejde s tím nic dělat.Jsem moc ráda, že to alespoň takto dopadlo a nevznikl o vánocích nějaký konflikt, když ten mladší ještě věří na Ježíška. Přeji Vám všem do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky a pokud možno žádné trápení. Děkuji vám všem.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jak Vánoce proběhly?
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata moc děkuji za příspěvky. Omlouvám se za to téma, asi jsem si hned neuvědomila, že koho se to týká, toho to může to také bolet. Děkuji. Přeji vám všem krásné vánoce a šťastné děti.
Obrázek uživatelky
profil
Jsem dítě rozvedených rodičů. Moji rodiče byli rozumní a když se nemohli dohodnout, nechali to na nás dětech, ať se rozhodneme sami, s kým chceme teď býti. Bylo to celkem těžké rozhodování, ale dohodli jsme se, že nejdříve půjdeme ráno třeba k tátovi a večeřet u mamky a další rok obráceně Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
čekala jsem více názorů, hlavně spíš těch co mají nějaké zkušenosti. Asi se nikomu nechce moc svěřovat veřejně jak to u nich funguje.
Mirou, myslím že máš výhodu v tom, že děti má svěřené právě syn, i když můj syn viděl víc babičku (manželovu mamku) než babičku (mojí maminu) Bylo to dáno místy ve kterém kdo bydlel.
Držím pěsti, aby jsi měla štěstí a se vnoučaty setkávala často a nemusela jsi bojovat o každou chvilku s nima.
Klidný večer
Obrázek uživatelky
profil
Asi jsme moc nepomohly. Chci popřát, aby bylo líp. Pokud jsou děti v péči tvého syna, tak je to pro tebe trochu schůdnější situace. Naštvaná snacha někdy dokáže neskutečné věci. Držím palečky.
Obrázek uživatelky
profil
jsou to takové složité věci, které si člověk absolutně neumí představit, pokud je nezažil na vlastní kůži.

Přeji Ti, aby se situace brzy zklidnila, aby tím netrpěly děti a i když budeš s vnoučaty třeba dělat Vánoce později, abyste si je i přesto pořádně užili.
Obrázek uživatelky
profil
Patko děkuji, tak by to mělo asi dobře fungovat, když už bohužel rozvod nastal.

Inino naši mladí to dostanou soudním rozhodnutím, rozvod byl strašný, nejhorší co si lze představit. Děti jsou teď v péči otce.Já jsem jeho matka.
Děkuji za příspěvky.
Rozhodně se mezi ně nemíchám, nikdy jsem to nedělala.
Obrázek uživatelky
profil
Jenže to je případ, kdy se rodiče dohodnou. V situaci, co popsala Mirou, nic jiného nezbývá, než počkat, jak se to vyvine a udělat dětem vánoce u babičky později. Jiné řešení to asi nemá. A asi taky záleží na tom, jestli jsou vnoučata od dcery nebo od syna.
Obrázek uživatelky
profil
moje kamarádka je rozvedená a jsou domluveni tak, že jeden rok jsou děti na Štědrý den s mamkou a ráno na první svátek jedou k taťkovi. A druhý rok je to naopak. Na Štědrý den jsou s taťkou a ráno se vrátí domů k mamce.
Funguje to dobře. Jsou s oběma rodiči, o Vánoce ani o dárky nepřijdou.
« Předchozí   1   2  Následující » 

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles