Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 12.12. 2017
Dnes má svátek Simona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zábava a koníčky

Obrázek pro téma Zábava a koníčky

Morče

Založila: ana1hana1

Prosím, nemáte někdo zkušenosti s přerostlými zuby u morčat? Byli jsme u veterináře a ten mu je uštípnul. Zatím ale téměř nejí. Díky za každou radu.
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Už je to lepší, ale pořád ho krmím, teď už nemixuji jen nalámu. Občas si už něco vezme sám z misky. Doufám, že se to bude jen zlepšovat.
Obrázek uživatelky
profil
tak co ta Vaše chlupatá kulička, už je v pohodě?
Obrázek uživatelky
profil
Také se nám nic takového nestalo.Dáváme tvrdý chléb,větvičky a mrkev,červenou řepu a i někdy granule.Tak se brousí zoubky od toho kousání.
Obrázek uživatelky
profil
Díky za příspěvky. U veterináře jsme byli hned, řekl, že se to stává, někdy prý nepomůže ani tvrdé dřívko. Teď nejí proto, že mu ty zuby chybí. Vše mu tedy mixuji a krmím ho lžičkou, moc toho ale nesní. Dnes je to už třetí den.
Jak řekl veterinář: Když má dlouhé zuby, tak mu překáží a když je má krátké (uštípnuté), tak chvíli trvá, než si na to zvykne. Doufám, že vše dobře dopadne.
Obrázek uživatelky
profil
davat k okusovaní větvičky a tvrdé potraviny. Jinak doporučuji k veterináři. Tím se nikdy nic nezkazí.
Obrázek uživatelky
profil
měli jsme morče 8 let, nikdy nemělo přerostlé zuby, od malička jsme mu dávali tvrdej chleba, aby si je brousil a bylo to v pohodě, nevím, asi se radši zeptej na veterině, škoda by ho byla, chlupáčka malýho...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
měli doma a u babičky odjakživa morčata - u králíků kvůli nemocem. a nikdy se nestalo, že by některé mělo zuby přerostlé - dostávají tvrdý chleba a housky, občas nějakou tu větvičku a není problém.
Obrázek uživatelky
profil
jak dlouho to trvá, že nežere? Ale je potřeba mu dávat i kámen na obrušování zoubku a tím předcházet právě tomu to problému a občas i kousek dřevíčka. Nám se toto také nestalo tak nevím, mrknout na internet a nebo k lékaři
Obrázek uživatelky
profil
morče máme,ale tohle nás nepotkalo.Zkus si to najít někde na netu.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles