Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Diskuze
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zábava a koníčky

Obrázek pro téma Zábava a koníčky

co čtete?

Založila: Mauerka

Od včerejška nemůžu najít diskusi:co právě čtete....Proto jsem založila novou.....Dejte tip na dobré čtení
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tamara McKinley - Slibuji ti, Annabelle

Přehnaná otcova přísnost donutí mladičku Annabelle utéct z domova do Paříže. Tady prožívá nádherný bezstarostný čas, bohémská atmosféra města jí učaruje - a navíc zde potká osudovou lásku, charismatického malíře Henriho. Do jejich životů krutě zasáhne válka. Henri odjede na frontu, Annabelle nemá peníze a vlastní obživu a ještě k tomu čeká dítě.
Obrázek uživatelky
profil
Agatha Christie - Dům na úskalí

Hercule Poirot tráví dovolenou se svým kamarádem Hestingsem v přímořském městečku na jihu Anglie, ale pak je svědkem střelby na mladou dívku, která vlastní chátrající panský dům na skále. Dívka se přiznává, že se jí za posledních pár dnů přihodily podivné nehody, a tak Poirot naruší svůj odpočinek a začne pátrat po člověku, který se pokouší dívku zabít.
Jeho pátrání není jednoduché, zdá se, že narazil na soupeře přinejmenším stejně rovného...
Obrázek uživatelky
profil
Alena Jakoubková - Poslední tango s Carmen

Zubní lékařka se dostane do cizího města, večer lehce opilá protančí v baru a nakonec s neznámým mužem skončí v posteli. Ráno, střízlivá je v šoku ze svého jednání, velmi se stydí a tiše prchá z pokoje hotelu. Svého milence nazvala Vikingem a ta noc v ní zanechá nezapomenutelné vzpomínky v srdci. V dalším životě je spořádaná, navazuje vztahy, ale stále má Vikinga před očima.Osud tomu napomůže a setkání těch dvou vrátí čas, vzpomínky a láska na sebe nenechá dlouho čekat.
Velmi vtipně psaná knížka.
Obrázek uživatelky
profil
Janette Okeová - Láska přichází po špičkách

Marty se s novomanželem ocitá na Divokém západě.Velmi brzy se stává vdovou, navíc těhotnou. Krátce na to přijede za ní mladý vdovec, který pečuje o malou holčičku a přemluví ji k převozu na jeho farmu.Marty se vydává do neznáma, s bolestnými vzpomínkami, ale nadějí o péči o děvčátko.Dostává se do problémů s hospodařením, všemu se musí učit a získává přátelství žen ze sousedních farem.Nakonec se jí nejen trpělivý partner Clark zalíbí, práci zvládá a již nepomýšlí na návrat do vnitrozemí.Láska a narození syna ji připoutá ke Clarkovi i farmě.
Obrázek uživatelky
profil
Gin Phillipsová - Tři hodiny v ZOO

Měl to být idylický den, změnil se ale v boj o přežití. Joan si se svým čtyřletým synem užívá v ZOO do poslední chvíle. Několik výstřelů, které zaslechne u východu, ji přinutí s dítětem v náručí utéct zpět do zahrady. Útočníci jsou jim v patách a jsou horší než dravá zvěř. Pro Joan tak začíná závod s časem. Žádný úkryt není dost bezpečný a chvilka nepozornosti ji i syna může stát život. Jak daleko dokáže matka zajít, aby uchránila své dítě?
Obrázek uživatelky
profil
Giles Milton je mistrovský vypravěč historických příběhů. V poutavé próze Když Hitler bral kokain a Stalin vyloupil banku uvádí 50 těch nejbizarnějších historických „perliček“. Budete se podivovat nad příběhy, které se čtou jako fikce, a přitom jsou zcela pravdivé.
Přečtete si o Hiróovi Onodovi, japonském vojákovi, pro nějž druhá světová válka skončila až v roce 1974; o tom, jak Agatha Christie v roce 1926 na jedenáct dní záhadně zmizela; o Mallorym, který možná jako první člověk zdolal Mount Everest; nebo o tom, kdo doopravdy zabil Rasputina.
„Fascinující poznámky pod čarou z historie“, jak Milton v originále nazývá svou knihu, jsou podloženy autorovým výzkumem. Galerka špiónů, darebáků, lidojedů, dobrodruhů a otroků, která se na těchto stránkách sešla, zahrnuje dvacet století na šesti světadílech. Kniha vrhá světlo na některé z nejvykřičenějších příběhů dějin a jejich nejokázalejší a nejbarvitější postavy – zvířata nevyjímaje.
Obrázek uživatelky
profil
Cass Green - Sama v černém lese

Neve má ve třiceti zpackaný život. Po dlouhodobé známosti se rozešla s Danielem a mizerná práce jí nevynáší dost ani na nájem, takže jí nezbývá než bydlet u své sestry, švagra a jejich dvou malých dětí. Šťastný z toho samozřejmě není nikdo ze zúčastněných. Když se jedné noci vrací domů pěšky z nevydařeného flámu, dá se na mostě do řeči s tajemnou Isabelle. Ta se zničehonic vrhne do ledové Temže. Ještě větší překvapení však je, když se Neve po pár týdnech dozví, že jí Isabelle stačila odkázat domek uprostřed lesa. Neve sice nejprve váhá, zda může takový dar vůbec přijmout, ale její situace je tak bezvýchodná, že se rozhodne do domku na pár dní odjet a ujasnit si, co dál. Už cestou začne svého rozhodnutí litovat – a pak namísto pohádkové chaloupky s doškovou střechou najde pevnost s mřížemi v oknech. Koho se Isabelle tolik bála a co ji dohnalo k sebevraždě? A nehrozí totéž i Neve?
Obrázek uživatelky
profil
Mary Higgins Clarková - Syndrom Anastasia

Judith se chystá ke svatbě a trápí ji, že nezná svůj původ. Navštíví vyhlášeného doktora Patela. Ten se proslavil léčením ženy, která o sobě tvrdila, že je Anastasia, dcera cara Mikuláše. Doktor na Judith zkouší podivné experimenty. V hypnóze ji přenese do minulosti, a tak Judith najednou musí čelit záhadné síle, jež přímo ohrožuje její existenci.
Obrázek uživatelky
profil
Pan Kaplan má zase třídu rád
Obrázek uživatelky
profil
Jodi Picoultová - Velké maličkosti

Ruth je zkušená sestra pracující na novorozeneckém oddělení. Svého syna vychovává sama, neboť je vdovou po válečném hrdinovi. Nyní stojí před soudem, protože ji obvinili ze smrti novorozence – syna bílého amerického fašisty. Ruth je totiž černoška.
Je však v tomto případu důležité, jakou má kdo pleť? Nebo je to jenom zástěrka pro předsudky a přesvědčení, které řídí životy nás všech?

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles