Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 22.01. 2019
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaření a Bydlení

Obrázek pro téma Vaření a Bydlení

Buchty bez pšeničné mouky

Založila: Marienda

Ahooj holky, nedávno jsem zjistila, že mi jídla s pšeničnou moukou nedělají dobře. Ráda bych si doma udělala nějakou buchtu. Máte tipy, kterou mouku místo pšeničné použít, ale nezkazit chuť?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Máš pravdu Jaruš, bezlepkové potraviny jsou opravdu drahé.Nejlevnější mouka bez lepku je Jizerka (80Kč), ale tu nekupuji, protože z ní výrobky jsou chutné jen ten den, kdy se upečou, další den je to sice jedlé, ale ne chutné. Ta opravdu dobrá mouka stojí kolem 110 až 120Kč za kg. A hotové pečivo je jen asi pro milionáře...
Lepek je od slova lepiti a kde v mouce lepek není, je to poznat, hůř se s ní pracuje.
Obrázek uživatelky
profil
Kamarádka mojí dcery má celiakii a její maminka a sestra taky nesnášejí lepek, před lety byl problém sehnat něco pro celiaka, teď už se dá dost koupit i supermarketu. Tyto produkty jsou dost drahé a co vím od Lucky, tak vaření je dost odlišné, protože nepšeničná mouka špatně váže. Věrko, dík za odkaz, pošlu ho dceři, aby ho kamarádce poslala.
Obrázek uživatelky
profil
že zakladatelka této diskuze nemá o naše příspěvky zájem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dalo by se použít jen samotné kakao nebo puding v prášku
Obrázek uživatelky
profil
Ty mouky nepšeničné nefungují tak, že je prostě nahradíš tou nějakou jinou. Takové těsto by nedopadlo dobře, protože každá ta mouka musí mít i recepty jak je používat. Obvykle nějaký recept se najde i na sáčku té příslušné mouky.
Obrázek uživatelky
profil
posílám ti odkaz na stránky mé dcery, tam najdeš takových receptů dost, včetně odkazů na nákup potřebných mouk, je jich docela velké množství, ale většinou se musí nakupovat na netu, pokud nebydlíš ve velkém městě. I ta mandlová tam je.

http://www.mamincinyrecepty.cz/
Obrázek uživatelky
profil
Ahoj, vyzkoušela bych třeba mandlovou, ta by mohla být do buchet dobrá. Smajlík

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles