Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Kdy končí zimní čas a začíná letní čas v roce 2017?Kdy končí zimní čas a začíná letní čas v roce 2017? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže
Chytrá Žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi
o 300 skvělých výher
do začátku zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.03. 2017
Dnes má svátek Dita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

RADY STARÝ BÁBY

Založila: amery1

Každý má jistě v rodině nějakou dobrou radu po babičce,tetičce,sousedce,z časopisu anebo z netu TAK SEM S Ní........
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
« Předchozí   1   2   3   4  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlík

http://www.youtube.com/watch?v=7IYvhfhSvaA
Obrázek uživatelky
profil
Jak jednoduše očistit ovoce od chemikálií.... Naplňte dřez vodou, přidejte šálek octa a ovoce a zamíchejte. Nechte stát 10 minut.
Voda bude špinavá a ovoce se bude jiskřit, bude bez vosku, nebo špinavého filmu.
Je to dobré také pro bobule, neboť nebudou tak plesnivět.Když to uděláte s jahodami, tak vám vydrží týdny...
Obrázek uživatelky
profil
Malinký kousek cibule náplastí přilepíme na bradavici, nejlépe přes noc. Vydržet, opakovat postup cca týden, pak se sama odloupne. Funguje bezvadně.


Česnek nakrájíme na plátky a zalijeme octem. Necháme 7 dní v uzavřené lahvičce.
Potom přikládáme každý večer na bradavici. Zabalíme, aby z bradavice česnek nespadl.
Obrázek uživatelky
profil


Na kuří oko natřete 5 až 10 procentní mast obsahující kyselinu salicylovou (mast z lékárny).Musíte natřít pouze místo kůže,kde se nachází kuří oko a zalepíte leukoplastí.Kdybyste natřeli i zdravou pokožku,bude se také narušovat a odpadávat,což může být zbytečně bolestivé.
Obrázek uživatelky
profil

Další možnosti,jak na kuří oka.

ČAJOVNÍKOVÝ OLEJ...vezmeme olejíček z tea tree a vydatně jím potřeme kuří oko.To provádíme 1x denně po 4 dny,kuří oko po této době změkne a potom jde již lehce odstranit.

NETŘESK STŘEŠNÍ...vymačkáme šťávu z čerstvě utrženého listu této byliny,nakapem na obvaz,který přiložíme přes noc na kuří oko a zafixujeme.Ráno je kuří oko povolené a jde snadno vyloupnout.

NOHY DO SLANÉ VODY...Do umývadla s teplou vodou dáme 1 vrchovatou polévkovou lžíci soli na 1 litr vody,nohy necháme v takovémto hypertonickém roztoku ( vytvoříme si imitaci mořské vody doma)po dobu 30 minut.Kuří oko změkne a můžeme jej pedikérským nářadím odstranit.

ACYLPYRIN...Rozdrtíme 5 tabletek kyseliny acetylosalicylové,přidáme trochu citronové šťávy a vytvoříme kašičku.Tu naneseme na kuří oko a zabalíme igelitovou fólií.Již po 15 až 20 minutách kuří oko změkne a lze jej snadno odstranit.
Obrázek uživatelky
profil

Jak se zbavit kuřích ok.
Kuchyňskou cibuli roskrojíme na polovinu po délce a vložíme do sklenice s octem.Když bude v octu 8 hodin,odebereme z cibule jednu šupinku a přiložíme na kuří oko.Zbývající cibule bude stále v octu.Takto přikládáme vždy na noc další a další šupinku.Kuří oko nejprve zbělá a později se začne samo odlupovat a nakonec se dá snadno odstranit.
Obrázek uživatelky
profil

Když se ocitnete v situaci,kdy jste sám,bez možné pomoci a podpory okolí a postihne vás infarkt srdce (obvykle se projeví bolestí v hrudi,která vystřeluje do levé ruky,srdce bije nepravidelně a na člověka jdou mdloby,které rychle přecházejí do ztráty vědomí),není čas na paniku.Začněte opakovaně energicky kašlat ( v hrudi by se měl tvořit hlen) a před každým zakašláním se zhluboka nadechněte.Nádech a kašel by měl být opakován každé 2 vteřiny bez přestávky.Nádechem dostáváte kyslík do plic,pohyby vyvolané kašlem mačkají srdce a umožňují cirkulaci krve.Tímto způsobem můžete srdci vrátit původní rytmus,a nebo alespoň získáte tolik potřebný čas,aby k vám dorazila nějaká pomoc.
Obrázek uživatelky
profil
RYCHLOTEST NA NEBEZPEČÍ MOZKOVÉ PŘÍHODY

Touto metodou se mohou rizikoví pacienti přesvědčit o nebezpečí,které jim může hrozit.Při podezření na mozkovou příhodu ( například poruchách řeči nebo vidění,při ochrnutí části obličejového svalstva) umožňuje následující test udělat si jasno.
Zvedněte obě ruce nahoru a držte je tam.Jestliže se při tom můžete usmívat,aniž máte jeden koutek úst svislý a jednoduchou větu při tom nahlas formulovat,můžete být klidní.Nehrozí vám mozková příhoda.V opačném případě vyhledejte okamžitě lékaře.Tento test je velice jednoduchý a vědecky "požehnán."
Obrázek uživatelky
profil

Jestliže smícháme ocet se solí v poměru 2:1,poslouží jako roztok k vypláchnutí zašlé špíny v lahví,sklenic a váz a ještě získají patřičný lesk.
Původní vzhled kobercům navrátíme tak,že je vykartáčujeme vlažnou vodou s octem,kdy na sklenici octa potřebujeme 1 litr vody.
Hadr namočený v teplém octě si poradí se zažloutlými místy na vanách a umyvadlech.
Jestliže dáme do poslední máchací lázně kapku octa,dosáhneme toho,aby obarvené látky nepouštěly,včetně černé.
S namočeným hadříkem v oleji a nepatrném množství octa je dobré čistit zašlé bronzové předměty.
Ocet je dobrým odstraňovačem nepříjemných pachů z chladničky a zbaví charakteristického zápachu ryby,které připravujeme ke kuchyňské úpravě.Zabalíme je do utěrky namočené v octě.
Obrázek uživatelky
profil
-Ztratily vaše vlasy lesk a sílu? Zkuste jednou místo obvyklého šamponu tento recept:
v misce smíchejte 3 žloutky, 1 dcl rumu a několik kapek citronu. Takto získaný krém dobře vetřete do vlasů a nechte 10 - 15 minut působit. Pak vlasy důkladně opláchněte teplou vodou a do poslední lázně přidejte ocet, jehož přičiněním zmizí zápach vajec. S výsledkem budete spokojeni.
« Předchozí   1   2   3   4  Následující » 

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles