5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá Žena na Facebooku
Výherní anketa
Diskuze
Kategorie
Narozeninový podklad
Soutěžte s námi
o výhry za více než
200 000,- Kč !!!
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 27.10. 2016
Dnes má svátek Šarlota,Zoja,Zoe
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Poraďte jakou firmu na výměnu oken

Založila: JunkaTer

ahoj já a můj přítel bychom chtěli vyměnit okna v bytě, ale nevíme u jaké firmy. Priority: Dodání do 4-5 týdnů s montáží, za dobrou cenu. Proto vás žádám o pomoc a rady. Předem děkujeme.
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Tak u oken rozhodně neberte to nejlevnější a nejdřív mrkněte u rodiny a známých,Ti už maj ozkoušeno a cenu si můžete dát zjistit u více firem zdarma.U nás jsou odzkoušena okna od OKNOKSERVISU,IVAPLAST,MACEK-NEEE!A my se rozhodli pro www.dejvy.cz máme dobré reference a slušnou cenu.Přece jen to není na pár let.Tak přeji dobrou volbu a hezké léto.
Obrázek uživatelky
profil
ano super díky všem ;) Asi už vím kde jsou, a odkud vy máte okna? A jaký typ okne?a jak dlouho vám to trvalo? Přemýšlím nad touto firmou, tak uvidím co mi odepíší děkuji.
Obrázek uživatelky
profil
ahoj určitě není problém tak že stránky jsou zde: www.oknostyl.cz pokud vím tak nejbližší pobočka Poličce jsou Svitavy, což není moc daleko, tak že si myslím že to určitě, alespoň zkuste.
Obrázek uživatelky
profil
ahoj děkuji všem, ano určitě bych to viděla na firmu z okolí. Bydlím v okolí Poličky, prosím vás Lucinka131, chtěla jsem se zeptat na stránky, nevíte kde přesně mají pobočky? díky
Obrázek uživatelky
profil
osvědčenou ze svého okolí..neb moje známá předem firmě zaplatila a neviděla ani zálohu,ani oknaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Táke bych souhlasila s ostatními. Ale my máme okna od oknostylu a měli jsme je za 4 týdny,nechci vám je vnucovat,ale my jsme spokojeni. Určitě je také kontaktujte a uvidíte co vám napíší, pobočky mají snad po celé republice.Přeji úspěšné hledání ;)
Obrázek uživatelky
profil
takže nakonec vyhrála firma "Udělej si sám"Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jak píše paníV - zkuste si vyžádat cenové a časové nabídky firem kolem a uvidíte... budete mít výběr a některé rovnou můžete vyřadit, pokud se ozvou s tím, že mají plnou poptávku třeba na tři měsíce dopředu...navíc, v dnešní době již není problém najít recenze na různé firmy i na netu...a nebo, pokud jste zruční, či máte zručné známé a kamarády, pak není problém si ta okna prostě koupit a namontovat sami - my kupovali dvě veliká okna z předělávaného paneláku (fa ho postavila, zabudovala okna a dveře,ale vytunelovali jí a pak panelák koupila jiná firma,která všechna ta nová okna a dveře vymontovala a dávala tam jinéa - ta původní jsme koupili dvě opravdu veliká pro tchýni za 3500kč dohromady - měla ještě ochranné folie na rámech i skle), chlapi stará vybourali, nová namontovali a super Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
nám se osvědčila firma RI okna, mají pobočky po celé republice. Určitě bych vám ale doporučila rozeslat poptávky po firmách ve vašem okolí, ať vám udělají cenovou nabídku a pak si vyberte.
Obrázek uživatelky
profil
co dělají okna je děsná spousta... my jsme malé městečko a dělají to tady snad čtyři firmy... možná by bylo nejlepší pozeptat se po sousedech či známých někde okolo vás - co by vám bylo platné, když by vám někdo poradil dobrou levnou firmu z ostravy, když vy budete z plzně... Smajlík
« Předchozí   1   2  Následující » 

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky