Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 22.01. 2019
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

množení růží

Založila: ladyska

ahoj. při odchodu na mateřskou jsem dostala nádherné růže. nemá někdo zkušenosti jak si udělat z nich sazeničky? prostě jak je namnožit aby šly zasadit. díky moc za rady.
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak růže se nejspolehlivěji množí řízkováním - nejlepší řízky jsou po odkvětu - ty větvičky, které kvetly, se říznou cca 5 oček od květu (3 očka přijdou do země a dvě nad zem), květ se odstřihne, píchnou se do půdy, přikryjí se sklenicí a pak jen čekáš a mírně zaléváš - ale opravdu mírně, aby to nezplesnivělo...
Obrázek uživatelky
profil
ale není to pravidlem, někdy to taky nevyjde. Důležité je seříznout jí dole tak, aby byl řez co nejšikmější, tedy plocha řezu co největší, uříznout také odvetlý vršek a listů ponechávat jen minimum (nejlépe jen jeden), zbytečně stonku odebírají vodu a živiny. List nám viditelně signalizuje, jestli květina žije, či usychá. Taky je dobré seřízlý stonek namočit do "zakořeňovadla", které prodávají buď v podobě prášku nebo jako gel.
Obrázek uživatelky
profil
taťka, když mám krásnou růži, jednoduše zapíchne na jaře odkvetlou seřízlou do země a ona mu roste. Vypěstoval už tak spousty růží, dokonce jsem dostala při předvolební kampani ve městě známou oranžovou růži, celý den jsem ji tahala po městě, přinesla jsem ji totálně zničenou a dnes roste taťkovi na zahrádce. Ale to je od jara do začátku léta, teď v zimě? Známá měla na konci zimy růžičku pořád ve vázičce. Odkvetla, ale pak jí sama začala pouštět mladý výhonek a vydržela do tepla na zahrádku. Bydlí v domě, měla ji tam, kde je chladno a když trošku svítilo sluníčko, dala vázičku na terasu.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles