Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 21.05. 2018
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Dopisy

Založila: Dullsinea

Znáte ten pocit, když vám přijde do schránky dopis a není to výpis z banky, složenky nebo něco podobného,ale dopis od někoho s kým si rádi píšete klasické dopisy? Pro mě nepopsatelný =)
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Aha, pak ten papírák ráda přijmuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jestli chcete hledat kontakty, tak můžete na:
www.aj.cz/penfriends
nebo na www.interpals.net - tady se zdarma zaregistrujete, a buď si hledáte kontakty lidí, které oslovíte nebo Vám přijdou nějaké zprávy. A umíte si zadat, jestli chcete dopisování normální poštou "snail mail" nebo přes e-mail. Musíte si to samy odzkoušet.
Já jsem v hledání měla větší štěstí na tom interpalsu.
Tak držím palce, ať se Vám někdo zpět ozve. Musíte počítat s tím, že třeba oslovíte pět lidí a jen jeden Vám odepíše. Chce to čas.
Obrázek uživatelky
profil
"papírák" ?
Obrázek uživatelky
profil
počkej, co je to za stránku?
Obrázek uživatelky
profil
jsou dražší. V rámci Evropy do20 g 20 Kč, mimo Evropu do 20 g 21 Kč. Do 50 g Evropa je za 25 Kč.
Píšu si tak od roku 2003, z té doby mám ještě pořád jednu kamarádku z Holandska. Jsem za všechny ty dopisy hrozně moc ráda. A taky mám velké přání aspoň s některými z nich se jednou setkat. Snad se jednou podaří.
Taky si všechny ty dopisy schovávám. Vlastně jsem si tak kdysi dávno začla psát, když nás ve škole nutili mít kamarádku v Rusku. Mi to nevadilo, mě prostě jazyky baví a dopisování taky, takže tenkrát jsem měla kamarádku v Rsuku, začla jsem si psát v šesté třídě a psaly jsme si spolu až do druháku na gymplu. Pak jsem měla dlouho pauzu a když jsem byla na první mateřské, tak jsem si našla přes penfriends club první kamarádky. Pokud budete mít někdo zájem, napíšu odkazy na stránky, kde můžete zadarmo hledat kontakty.
Obrázek uživatelky
profil
Je moc hezké, že je pořád máš a taky je hezké si je občas přečíst, připomenout si ty časy.
Obrázek uživatelky
profil
když nebyly počítače a byla jsem mladá, měla jsem taky věčně plnou schránku dopisů. Teď,když to není účet, tak je to většinou parte.
Některé dopisy mám dodnes schované, hlavně balíček dopisů od maminky, kterou už nemám skoro 30 let. Když si je čtu, brečím...
Obrázek uživatelky
profil
Páni, tak je velice zajímavé. Jak dlouho už si píšete? Ale dopisy do zahraničí jsou dražší, že?
Obrázek uživatelky
profil
I já mám radost, když se ve schránce objeví dopis. Dopisuju si asi s deseti lidmi z celé Evropy a je to pro mě velký přínos. Jednak si trénuju jazyky a dozvídám se o zemích, ve kterých jsem nikdy nebyla, o životním stylu lidí v cizině. Je to prostě zajímavé. Mohla bych si psát i meilem, bylo by to levnější, ale to prostě není ono. A protože mé kamarádky to cítí stejně, tak mám pořád plnou schránku dopisů.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je to hezké si s někým dopisovat. nejhezčí to je, když se nekdě s někým potkáš, padnete si do oka a píšete si. To má o to větší kouzlo. Jéé...já bych si zas tak s někým psala dopisy..
« Předchozí   1   2   3  Následující » 

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles