Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.05. 2018
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Body

Založila: maminka24

Ahojky.Chtěla bych se vás zeptat na pár věcí. Jak sbíráte body do chytrého konta? Nepřijdou vám ty odměny tady strašně drahý ? Mám pocit,že se to nedá nasbírat,teda pokud tady nesedíte celý dny :(
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
nemusíte být zvědavá,maminko,zda pošlou řasenku

oni ji opravdu pošlou a perfektně zabalenou

je každého volba,kam jde a co dělá ve svém volném časeSmajlík

je nás hodně,co se nám tady líbíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Asi mate pravdu ze to je jen siditko, aby sem lidi chodily... Ty body se nasbírat proste nedají.
A upřímně znám mnoho jiných webu kam chodím
Raději. Teď me přilákala soutěž hledaci, ale
Nějak nemám motivaci tady vysedavat hodiny
A čekat jestli se dostanu na poradí, kde bych
Dostala hru pro syna, ktera stojí 100 Kč...
Podle me je to ztráta času tady.zkusim
Vrátit 10 000 bodu a objednat si rasenku
Tak jsem zvědavá jestli ji pošlou...
Obrázek uživatelky
profil
Maminko, nebuďte zklamaná. Myslím, že v normále nejde nasbírat daná kvanta bodů na dárky. Je to jen šidítko, jak nalákat příznivce na tento web. Funguje tak skoro všude. Těch pár výherců na drobnosti při akcích, je taky iluze. Měla jsem možnost, zkoušela psaní v diskuzi atd. Body šly pomalu, ale pak už jsem měla místa kolem 500,to nemělo význam, ukončila jsem. Nakonec zjistíte, že děvčata mají třeba 6000-kde jich z těch 2-5 bodů naskládaly je záhadou. Nepřemýšlejte nad systémem webů na netu. Berte opravdu jen jako zábavu a to myslím funguje dobře.
Obrázek uživatelky
profil
se vždy snažím body do února vrátit nebo utratit.To už se řešilo, že za rok se 200000 bodů nenasbírá, ale žádná změna se pokud vím nechystá.Soutěže o body bývaly na Facebooku, ale to už taky zrušili. Je to škoda. Nebylo tam sice moc, ale těch 300 bodů
(nebo kolik tam bývalo - byla to různá hodnota) se hodilo. Fungovalo to tak, že se muselo kliknout na odkaz v určenou dobu. Teď se body dají vyhrát v nějaké soutěži např. naposled Velikonoční nadílka.
Obrázek uživatelky
profil
Mě to tady taky baví,o to nejde.
Já se ptala,jak střádáte ty body...
Mají platnost jeden rok a za rok se prostě nenasbírá třeba 200 000 bodů. Když od tohoto webu nemůžu čekat zázraky,tak proč tady to chytré konto teda je? Ráda si něco přečtu,zasoutěžím si (I když jsme tady za celou tu dobu ještě nic nevyhrála) Ale baví mě to.Jen to není moc motivující vidět na mém kontě tak málo bodů a pak s ekouknout do chytrého konta a vidět tam ty skvělý dárky,na který mít nikdy nebudu.Třeba bych uvítala nějaké soutěže o body nebo něco takovýho...Neztěžuju si,jen říkám co si myslím.
Obrázek uživatelky
profil
také body střádám několik měsíců či možná i let, protože sem nemohu chodit nonstop. A to přitom jsou zajímavé dárky, které by se mi líbily. Jenže na ně nemám ani možnost si půjčit body. Jinak sem chodím ráda, dokonce jsem tu poznala i několik fajn ženských a to i osobně. Hlavně mě mrzí, že na moje diskuze nikdo nechodí a i diskuze kam jsem pravidelně ráda přispívala už nejsou funkční.
A ještě pro piggi : uzamčené diskuze jsou pouze pro určitý počet diskutujících a většinou už nové nepřijímají, bylo by tam totiž moc účastnic a diskuze tudíž velice nepřehledná.Občas i založí i vlastní diskuzi kamarádky jen pro sebe.
Obrázek uživatelky
profil
Maminko, především nečekejte zázraky. Ty jsou jen v pohádkách. Nehledejte jen ceny, ale berte jako hru. Je zde mnoho zajímavého ke čtení a taky rubrik na bystření mozkových závitůSmajlík Na odreagování od běžných starostí. CHŽ je prostě jen zábava. Čekat od webu na netu něco víc je naivita. Nevím, zda se zde přátelí nějaké skupinky. Našla jsem zde zajímavé téma, ale mají uzamčeno. Tak asi nestojí o nové kamarádky a přiznám se, že nevím, jak slušně prosit o vklouznutí pod zámek.
Ale život jde dál, budeme vykračovat pravou nohou....
Obrázek uživatelky
profil
celý dny tady nesedím,nemám tolik čas,no a pak jsem radši na zahrádce.Sem na chž chodím pro zábavu,něco si přečtu,zajdu na diskuze,je to tady fajn.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles