Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá Žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Narozeninový podklad
Soutěžte s námi
o výhry za více než
200 000,- Kč !!!
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.10. 2016
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Au pair- dobře umí anglicky

Založila: VerusBB

Ahoj moje dcera by chtěla jet do zhraničí jako au pair, je jí 18let,přemejšlíme nad nějakou agentůrou, co by vše zařídila, abych měla klid a nemusela se o ní bát. Pokud máte někdo zkušenosti napište
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jestli můžu Vám všem co o něčem takovém přemýšlíte doporučit, byla by to právě tahle agentura. Já sama jsem s nimi byla v Anglii - Londýně a musím říct, že naprostá spokojenost. O lidi se dokážou postarat, takže se pak o sebe nebo své děti (pokud hledáte pro ně) nemusíte bát. Já jela sama, ale už tam byly dvě mé kamarádky. Je to lepší. Pokud se v rodině člověku něco nelíbí nebo jsou nějaké problémy, můžete se sbalit a přijet do centra agentury a tam vás klidně i ubytujou, než vám najdou novou rodinu. Vím že dělají všechny možné státy a když jsem po nějaké době jela domů, tak mi nabízeli i Ameriku. Tam je totiž třeba umět líp anglicky než v Anglii. Jsem blbá, že jsem to tehdy nevzala. Dnes je to zatím nesplněný sen se tam alespoň podívat a já tam mohla klidně být i delší dobu.

Vřele doporučuju i tu práci Au-pair. Člověk se hodně naučí.
Obrázek uživatelky
profil
Dobrý den, pokud tam nikoho neznáte, tak bych určitě nejezdila na vlastní pěst a jak říkáte přes nějakou tu agenturu, co vím tak je spolehlivá student agency, kolegyně posílala syna a co říkala tak byli oba spokojeni.
Obrázek uživatelky
profil
student agency je prověřená a dobrá, byla jsem s nima a spokojenost
Obrázek uživatelky
profil
Student Agency nabízí au pair i pracovní pobyty do různých zemí. Sice jsem s nima nebyla, ale myslím, že jsou dost velká firma na to, aby to bylo bezpečný.
Obrázek uživatelky
profil
by mě toto téma zajímalo. Můj syn by zase rád do Austrálie, na brigádu a naučit se anglicky. Neznáte někdo agenturu, která toto zajišťuje?

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles