Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.08. 2019
Dnes má svátek Bohuslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Děti a Rodina

Obrázek pro téma Děti a Rodina

Výchova dětí

Založila: Zuzka51

Je fakt, že dnes se vychovávají děti jinak, než za našich mladých let. Snad je to dobře, ale některé děti si ničeho neváží, protože mají téměř všechno.
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Zase jsem se tady objevila já. Co říkáte na to, že žena, které končí mateřská, si najde takovou práci, kdy je pořád v zahraničí a děti svěří do péče mateřské škole a babičkám. Jsem v takové situaci, kdy to tak aplikuje moje snacha. Moc se mi to nelíbí, přece já jsem si vychovala 2 děti a teď už bych měla mít klid a hlídat, jen když se mi to hodí, ne když se to hodí snaše. A nemůže přenést celou výchovu také na syna, který musí vydělávat a jezdí domů v 18 hodin. Chci si s ní promluvit, ale nevím, jak bude reagovat. Ona si prosazuje jen ty svoje názory a má dojem, že jsou správné. Zatím jsme měly dobré vztahy, nechci to pokazit, ale nevím, jak jí to vysvětlit, že my chceme také ještě žít a ze máme spoustu zdravotních problémů, kdy si potřebujeme oddechnout.
Obrázek uživatelky
profil
Myslím, že takové zlozvyky jsme měli i my. Děti se k tomu musí vést, aby dělaly, co je potřeba.
Obrázek uživatelky
profil
Dobrý den, děti mají hrozný nezvyk, že nezavírají víčko od zubní pasty, ta je pak všude s vysichá
Obrázek uživatelky
profil
Zrovna v pátek jsem byla svědkem toho, jak cca tak pětiletý kluk lezl sám do sedátka v nákupním vozíku. Ani nevím, zda tam sám vylezl, rozhodně to nebylo žádné dvouleté dítě. Pak ječel na hypermarketu, jako když ho berou na vidle. Zřejmě to byla babička, nebo teta, - koukala na něj, jak vříská a telefonovala... - no, co jsme dorazili, tak ječí..., no. Kluk nejevil nějaké známky postižení, vypadal naprosto v pořádku, ale jako v pořádku se nechoval. To byl takový výstup, že lidi kolem jen vrtěli hlavou.
Já bych ho z toho vozíku vytáhla, seřezala mu zadek se slovy ,- a tady se chytneš a půjdeš s námi a pokud né, tak tě odvezu klidně do lesa a nechám tě tam. Pardon za můj výlev, ale když jsem to viděla, tak jsem fakt nechápala.
Mám kamarádku, ta má postiženého bratra a i přes jeho mentální postižení poslouchal a poslouchá na slovo (už je dnes dospělý, ale odkázaný na rodiče). Nikdy jsem nezažila, že by se vztekal pro něco, nebo pro nic a že při jeho mentalitě na to měl svým způsobem "nárok
Obrázek uživatelky
profil
Dnes je to tak, že mladí si nejdříve chtějí vytvořit kariéru a pak mají teprve děti. V mnohých případech si raději pořídí pejska. Ono věnovat se dětem dá hodně zabrat a to se mladým děvčatům mnohdy nechce.
Obrázek uživatelky
profil
Je to tak. Když se maminka dítěti věnuje, nemusí se bát, že neposlechne. Už ví sama, jak se dítě v určitých situacích zachová. Přeji krásný večer.
Obrázek uživatelky
profil
Je to opravdu dneska hrozný. Jsou doma s dítětem i čtyři roky, ale dítě fakt nevychované, až má člověk pocit, že snad rostlo někde samo. Je to 14 dní zpátky, co jsem slyšela v telefonu, jak ještě 15-ti měsíční dítě běhalo živě po bytě v půl deváté večer. No to je strašný prostě. Také jsem byla svědkem, kdy rodiče s kočárkem, ve kterém měli tak dvouměsíční miminko, byli nakupovat v tescu - ještě v době, kdy bylo otevř. 24 hodin denně, - na nákupu byli ve dvě hodiny po půlnoci! Kvalita spánku dítěte v tom kočárku?...?
Rodičák by možná chtěli do deseti let, ale o děti se nepostarají. Dnes v MHD. - Matka nastoupila s dítětem, cca 4 roky, dítě v kočáru, zdravé dítě podotýkám. A proč? Proč v kočáru? Našemu synovi byly dva roky a kočár šel z baráku, a to jsme neměli auto. Uměl chodit, uměl. Ale také jsem se nemusela bát jít s ním kamkoliv, sice jsem ho musela hlídat, to je jasné, ale nemusela jsem se bát, že neposlechne
Obrázek uživatelky
profil
Naprosto souhlasím se všemi příspěvky. Pokud chce mít žena děti, má povinnost se o ně řádně starat. Je pravda, že je jiná doba, ale to nikoho neomlouvá. Je spousta dobrých matek, ale také takových, které jsou sobecké a koukají jen na svoje blaho. Nezvládají chod domácnosti, o děti se řádně nepostarají, muži přeci nebudou dělat služku. Ale muž jim to rád vrátí, pokud bude v pořádku domácnost i děti. Je to vidět na Výměně manželek. Je to katastrofa. Nevaří, nejedí u stolu, nepořádek, nemají žádný řád, dětem se nevěnují. Tím pádem, děti špatně mluví, neprospívají, neumí stolovat, neumí se chovat. Pokud se matka nechce věnovat rodině, dětem, nemusí je mít. Ať pracuje, věnuje se sama sobě, dělá kariéru. Nedostatek času? Není to náhodou špatná organizace práce? Přesto je moc dobře, že mohou mít vše, ale je potřeba si umět věcí vážit. Dobře vychované dítě, méně starostí.
Obrázek uživatelky
profil
Je fakt, že děti si musejí vše osahat a co není pro ně, musejí vědět. No já do toho nemohu mluvit, ale když je malá u nás, tak si ji spacifikuju, čtu jí, chodíme na procházky a chová se úplně jinak, než doma.
Obrázek uživatelky
profil
Zuzko, já mám dospěláka, ale vnoučata zatím nemám. Nicméně, ohrádka je pro mne přijatelné vybavení v případě, že se jedná o malý byt, tudíž pro bezpečí dítěte, jinak ne.
Celý život říkám, že pak když se dítě z ohrádky vyndá, je jako z divokých vajec. Prostě si myslím, že dítě má vyrůstat a být vychováváno tak, aby slovo NE, - mělo svoji váhu.
Neznám u syna, že by někde, někdy, u někoho (nebo doma) lezl kolem nábytku a bral do ruky, co mu do ní přišlo. Prostě věděl, že je to tam vystavené a sahat na to prostě nesmí
« Předchozí   1   2  Následující » 

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles