Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Dětský den 2019 - kam s dětmi vyrazitDětský den 2019 - kam s dětmi vyrazit Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 26.05. 2019
Dnes má svátek Filip
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Děti a Rodina

Obrázek pro téma Děti a Rodina

Výchova dětí

Založila: Zuzka51

Je fakt, že dnes se vychovávají děti jinak, než za našich mladých let. Snad je to dobře, ale některé děti si ničeho neváží, protože mají téměř všechno.
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Zrovna v pátek jsem byla svědkem toho, jak cca tak pětiletý kluk lezl sám do sedátka v nákupním vozíku. Ani nevím, zda tam sám vylezl, rozhodně to nebylo žádné dvouleté dítě. Pak ječel na hypermarketu, jako když ho berou na vidle. Zřejmě to byla babička, nebo teta, - koukala na něj, jak vříská a telefonovala... - no, co jsme dorazili, tak ječí..., no. Kluk nejevil nějaké známky postižení, vypadal naprosto v pořádku, ale jako v pořádku se nechoval. To byl takový výstup, že lidi kolem jen vrtěli hlavou.
Já bych ho z toho vozíku vytáhla, seřezala mu zadek se slovy ,- a tady se chytneš a půjdeš s námi a pokud né, tak tě odvezu klidně do lesa a nechám tě tam. Pardon za můj výlev, ale když jsem to viděla, tak jsem fakt nechápala.
Mám kamarádku, ta má postiženého bratra a i přes jeho mentální postižení poslouchal a poslouchá na slovo (už je dnes dospělý, ale odkázaný na rodiče). Nikdy jsem nezažila, že by se vztekal pro něco, nebo pro nic a že při jeho mentalitě na to měl svým způsobem "nárok
Obrázek uživatelky
profil
Dnes je to tak, že mladí si nejdříve chtějí vytvořit kariéru a pak mají teprve děti. V mnohých případech si raději pořídí pejska. Ono věnovat se dětem dá hodně zabrat a to se mladým děvčatům mnohdy nechce.
Obrázek uživatelky
profil
Je to tak. Když se maminka dítěti věnuje, nemusí se bát, že neposlechne. Už ví sama, jak se dítě v určitých situacích zachová. Přeji krásný večer.
Obrázek uživatelky
profil
Je to opravdu dneska hrozný. Jsou doma s dítětem i čtyři roky, ale dítě fakt nevychované, až má člověk pocit, že snad rostlo někde samo. Je to 14 dní zpátky, co jsem slyšela v telefonu, jak ještě 15-ti měsíční dítě běhalo živě po bytě v půl deváté večer. No to je strašný prostě. Také jsem byla svědkem, kdy rodiče s kočárkem, ve kterém měli tak dvouměsíční miminko, byli nakupovat v tescu - ještě v době, kdy bylo otevř. 24 hodin denně, - na nákupu byli ve dvě hodiny po půlnoci! Kvalita spánku dítěte v tom kočárku?...?
Rodičák by možná chtěli do deseti let, ale o děti se nepostarají. Dnes v MHD. - Matka nastoupila s dítětem, cca 4 roky, dítě v kočáru, zdravé dítě podotýkám. A proč? Proč v kočáru? Našemu synovi byly dva roky a kočár šel z baráku, a to jsme neměli auto. Uměl chodit, uměl. Ale také jsem se nemusela bát jít s ním kamkoliv, sice jsem ho musela hlídat, to je jasné, ale nemusela jsem se bát, že neposlechne
Obrázek uživatelky
profil
Naprosto souhlasím se všemi příspěvky. Pokud chce mít žena děti, má povinnost se o ně řádně starat. Je pravda, že je jiná doba, ale to nikoho neomlouvá. Je spousta dobrých matek, ale také takových, které jsou sobecké a koukají jen na svoje blaho. Nezvládají chod domácnosti, o děti se řádně nepostarají, muži přeci nebudou dělat služku. Ale muž jim to rád vrátí, pokud bude v pořádku domácnost i děti. Je to vidět na Výměně manželek. Je to katastrofa. Nevaří, nejedí u stolu, nepořádek, nemají žádný řád, dětem se nevěnují. Tím pádem, děti špatně mluví, neprospívají, neumí stolovat, neumí se chovat. Pokud se matka nechce věnovat rodině, dětem, nemusí je mít. Ať pracuje, věnuje se sama sobě, dělá kariéru. Nedostatek času? Není to náhodou špatná organizace práce? Přesto je moc dobře, že mohou mít vše, ale je potřeba si umět věcí vážit. Dobře vychované dítě, méně starostí.
Obrázek uživatelky
profil
Je fakt, že děti si musejí vše osahat a co není pro ně, musejí vědět. No já do toho nemohu mluvit, ale když je malá u nás, tak si ji spacifikuju, čtu jí, chodíme na procházky a chová se úplně jinak, než doma.
Obrázek uživatelky
profil
Zuzko, já mám dospěláka, ale vnoučata zatím nemám. Nicméně, ohrádka je pro mne přijatelné vybavení v případě, že se jedná o malý byt, tudíž pro bezpečí dítěte, jinak ne.
Celý život říkám, že pak když se dítě z ohrádky vyndá, je jako z divokých vajec. Prostě si myslím, že dítě má vyrůstat a být vychováváno tak, aby slovo NE, - mělo svoji váhu.
Neznám u syna, že by někde, někdy, u někoho (nebo doma) lezl kolem nábytku a bral do ruky, co mu do ní přišlo. Prostě věděl, že je to tam vystavené a sahat na to prostě nesmí
Obrázek uživatelky
profil
Mám malá vnoučátka, jedna moje snacha má jen jedno dítě, pořád si stěžuje, jak je malá neposlušná, ale od malička jidávala do ohrádky, pouštěla jí televizi aby měla klid na uklízení, je to nemoc z povolání, no nevím co je lepší, zda mít dítě v pořádku, nebo uklizeno. Když je malá u nás, jde spát nejpozději o půl deváté, ale doma v deset neusne. To nechápu, přečtu jí pohádky a spát. Hotovo. Vždy jí říkám, u nás je jiný režim.
Obrázek uživatelky
profil
..., ta malá vypadala jak papoušek. Co by ale, ty věci jí byly velké, takže katastrofa sama.
Co se týče výchovy, jak může akceptovat matku, když byla zbytečně celý den ve školce, pak u babičky. U otce, když byla, tak samozřejmě hned problém, protože TEN chce, aby byly stanovená nějaká pravidla - hlavně režim, který u matky nemá.
Ale to není jen tento případ, u nás v domě je v jedné rodině naprosto normální, že dvouletá holka lítá po bytě ještě o půlnoci, protože prostě nechce spát, a když nechce, tak nechce.... . Jinými slovy, je to v dnešní době normální téměř všude.
Mimochodem, hodně ukazuje pořad Výměna manželek, koukám na něj sice ojediněle, ale tam je to vidět téměř vždy
Obrázek uživatelky
profil
Zuzko, kam až to bude pokračovat, to by mne také zajímalo.
Je fakt, že jsem syna do školky dávala také později, ale důvod byl takový, že v té době, pokud maminka nedoložila, že chodí do práce, mohla dát dítě do školky na max. 4 hodiny denně, né, jak je tomu dneska, kdy do práce nemusí a dítě může být ve školce celý den. Jednu takovou jsem znala. Dítě odvedla ráno do školky, pak si šla po svém, v nejčastějším případě prochrápala celé dopoledne, všude bordel, neuvařeno, nic, pak se sebrala, šla se naobědvat k rodičům, odpoledne pro dítě do školky, k večeru už byla zase u rodičů, aby tam mohla dítě nechat spát a jít třeba do kina, do divadla - prostě za zábavou. Díky tomu, že nepracovala, brala jen dávky, tak samozřejmě peníze nula nula prd, ale pleny se kupovaly, skleničky se kupovaly, oblečení se "dostávalo" od kamarádek, ovšem to bylo spíš na mytí oken, takže sotva vylezla z baráku, dělala ostudu. , protože modrá bunda, růžové kalhoty, zelené boty, červená čepice, žluté rukavice...
« Předchozí   1   2  Následující » 

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Mapa